23 ЛЮТОГО 2018

Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua

п/п

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальний за виконання

I. Книжкові виставки, темполиці, виставки робіт:

1.

Письменники-лауреати літературної премії ім. Є. Маланюка

1.02

Відділ попул. книги

2.

До невмирущих джерел: символи та обереги України

5.02

Відділ попул. книги

3.

Майдан. Революція. Гідність (до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні)

12.02

Відділ попул. книги

4.

Очима ти сказав мені: люблю… (до Дня святого Валентина)

12.02

Відділ абонементу

5.

Кохання єднає серця (до Дня святого Валентина)

12.02

Відділ мистецтв

6.

Леонід Куценко – дослідник творчості Є. Маланюка (до 65-річчя від д. н. Л. Куценка)

13.02

Відділ абонементу

7.

До мовних глибин (за сторінками журналів «Дивослово», «Українська мова і література в школах України», «Українське слово і сучасність») (до Міжнародного дня рідної мови)

15.02

Відділ попул. книги

8.

Мова – ДНК нації (до Міжнародного дня рідної мови )

19.02

Відділ абонементу

9.

З історії народного костюму

19.02

Відділ СТТМ

ІІ. Масові заходи:

1.

«Лабіринтами книг» - бенефіс читаючого класу

6.02

о 13.45

Відділ попул. книги

2.

«Здоровий спосіб життя очима молоді» - презентація проекту

7.02

о 15.00

Відділ СТТМ спільно з ГО ТІМО «Відкриті двері»

3.

«Креативна середа»

7.02

о 18.00

Дирекція, сектор СКД

4.

«Збережи своє здоров’я» - практичне заняття (в рамках бібліо-проекту life safe (Подбай про свою безпеку)

14.02

о 13:30

Відділ попул. книги

5.

«Мій зможе!» - шоу молодих родин (в рамках бібліостудії «З екрану в реальність»)

14.02

о 14:00

Дирекція, сектор СКД, відділ СТТМ

6.

«Креативна середа»

15.02

о 17.00

Дирекція, СКД

7.

«Під знаком Купідона» - розважально-пізнавальна програма для учнів спецшколи № 1 (із циклу «Повір у себе»)

15.02

о 14:30

Відділ СТТМ

8.

«Небесна Сотня. Назавжди патріоти» - урок пам’яті (в рамках бібліопроекту Патріотичні діалоги «Україно, ми – дочки твої й сини»)

19.02

о 14:30

Відділ попул. книги

9.

«Єврознавці» - пізнавально- розважальна програма

21.02

о 14:30

Відділ попул. книги

10.

«Креативна середа»

21.02

о 17:00

Дирекція, СКД, відділи бібліотеки

11.

«Код української вишивки» - майстер-клас від майстрині Яровенко І. І. (засідання клубу «Дивосвіт»)

22.02

о 13:40

Відділ СТТМ

12.

«Права, правопорушення та їх наслідки» - тренінгове заняття (в рамках лекторію «Молодь і право»)

23.02

о 14:30

Відділ попул. книги

13.

«Книжкова кухня» – зустріч із письменниками та представниками книжкових видавництв міста (засідання клубу «Ліра»)

25.02

о 15:00

Відділ абонементу

14.

«Українське мистецтво, що підкорило світ» - інформаційна година

27.02

о 8:00

Відділ мистецтв

15.

«Туристичними шляхами Європи» - віртуальна подорож

27.02

о 13:00

Відділ абонементу

16.

«Радіо – це робота зі словом» – зустріч із диктором (засідання клубу «Профі»)

27.02

о 8:00

Відділ СТТМ

17.

«Разом зробимо більше!» - соціальний навігатор (виїзні заходи для соціально-незахищених верств населення)

Протягом місяця

Відділи обслуговування

18.

Проведення масових заходів на замовлення

Протягом місяця

Відділи обслуговування


Запрошуємо усіх бажаючих з 19 лютого переглянути: книжкові виставки: «Мова – ДНК нації» (до Міжнародного дня рідної мови ) та «З історії народного костюму»; виставку творчих робіт студентів фізико-математичного факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка «Роду нашого обереги» 19-26 лютого о 10.00 відбудуться заняття курсів комп’ютерної грамотності 19 лютого о 15.00 відбудеться навчальний brainstorming «Соціальна анімація» 20 лютого о 13.30 відбудеться віртуальна подорож «Туристичними шляхами Європи», о 14.00 – урок пам’яті «Небесна Сотня. Назавжди патріоти» (в рамках бібліопроекту Патріотичні діалоги «Україно, ми – дочки твої й сини») 21 лютого о 13.00 відбудеться заняття «Школи інформаційного комфорту» («Довідково-бібліографічний апарат бібліотеки» – бібліотечний урок ) та відеопрогулянка «Вулиці Кропивницького: Дворцова» 25 лютого о 15.00 відбудеться засідання клубу «Ліра» (літературний вечір «Таємниця Шевченкового генія», спільно з Кіровоградським обласним літературним об'єднанням «Степ»)


Положення конкурсу
Положення конкурсуУвага! Нова книга!

Кові Стівен. Восьма звичка. Від ефективності до величі / Стівен Кові; пер. з англ. О. Замойської ; ред. Л. Кратенко. -Х. : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. -496 с. -ISBN 978-6178-12-2563-3

Стівен Кові - відомий бізнес-консультант, мотиваційний спікер, викладач і автор численних книжок, визнаний журналом «Time» одним з найбільш впливових американців.

Стівен Кові пропонує доступний кожному рецепт розвитку людського генія. Його черговий світовий бестселер «Восьма звичка» є логічним продовженням знаменитої книжки «7 звичок надзвичайно ефективних людей». То що ж це за загадкова восьма звичка? Усе дуже просто — позбудьтеся колишнього способу життя і старих звичок, розвиньте в собі нові якості та несподівані здібності, пристрасть і сумління з умінням знаходити своє покликання, власну неповторну індивідуальність і допомагати робити це іншим.

Це видання буде цікавим керівникам усіх рівнів, менеджерам компаній, неприбуткових організацій, державних установ, а також викладачам і студентам вищих навчальних закладів — усім, кого цікавить питання ефективного лідерства.


To be continuing…

Ми часто чуємо, що найкраще вивчати іноземну мову, потрапивши в середовище носія. Але що, як далеко не всім це по кишені? Уявімо, що вам пощастило і ви вже на засіданні розмовного клубу “Speak Up”. Заняття в клубі абсолютно безкоштовні за умови запису в нашу книгозбірню.

З 15 лютого продовжив свою роботу наш клуб “Speak Up” і тепер, кожної середи та п’ятниці, ми маємо чудову нагоду поспілкуватися англійською у нетрадиційній формі – чи то співаючи пісні англійською, чи переглядаючи відео ролики, чи граючи в різноманітні ігри, які допомагають у вивченні мови.

21 лютого Віккі Нейлінг організувала справжній караоке вечір для усіх учасників клубу. Багаторазове прослуховування улюблених англійських пісень не викликає втоми, а часто повторювані слова надовго залишаються в пам’яті. За допомогою пісень можна поповнити словниковий запас, на практиці зрозуміти англійську граматику та покращити сприйняття англійської мови на слух.

Запрошуємо усіх, хто ще не відвідує заняття, стати учасниками клубу. З вами працюватимуть волонтери Корпусу Миру Тімоті Ніколазі (п’ятниця) та Віккі Нейлінг (середа).


«Найвідоміші музеї Європи»

Музеї — культурно-освітні та науково-дослідні заклади, які призначено для вивчення, збереження та використання пам`яток природи, матеріальної і духовної культури, залучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини.

Кожна країна світу має свої власні надбання та шедеври. Відвідувачі віртуальної екскурсії «Найвідоміші музеї Європи», яку організували і провели працівники відділу мистецтв, змогли насолодитися творами мистецтва таких країн Європи як Великобританія, Франція, Іспанія, Німеччина та Італія, відвідавши Лувр, музей д’Орсе, Прадо, Британський музей, Національну лондонську галерею, Уффіці тощо.


У нашій пам’яті вони назавжди залишились

Кожен, хто не лишився байдужим до подій на Майдані, хто віддав своє життя за європейське майбутнє України, залишиться для українців назавжди героєм.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, виховання поваги до історії нашої держави, у відділі популяризації книги відбувся урок пам’яті «Небесна Сотня. Назавжди патріоти».

Студенти комерційного технікуму переглянули відеоролик «Євромайдан. Революція Гідності. Повна хронологія» та пригадали події, що сталися на Майдані Незалежності взимку 2014 року. Також учасники переглянули патріотичні відеоролики.

Небесна сотня – це герої української революції. Вони назавжди увійшли в історію України як борці за європейську державу та справедливість.

Бібліотекарі підготували книжкову виставку «Небесна Сотня – то в серцях вогонь, він гаряче палав за Україну» та ознайомили учасників із виданнями, які висвітлюють героїзм, самопожертву, відданість та любов до своєї Батьківщини людей з різних куточків нашої країни, різного віку, різних професій, різних соціальних прошарків – тих, кому була не байдужа доля своєї Вітчизни.


«Гуляння на Масляну: Розгуляй-четвер»

Весело, душевно та смачно відзначили Масляну в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Масляна вже стала одним з найулюбленіших свят в нашій книгозбірні, саме тому гуляння завжди збирають велику кількість гостей. Цьогорічне свято не стало винятком – до пізнього вечора в бібліотеці співали, танцювали та створювали різноманітні поробки.

Чудову художню програму для кропивничан підготувала Карлівська філія Соколівського сільського будинку культури об’єднаної територіальної громади Соколівської сільської ради. Аматорський вокальний колектив «Мальви» виконав народні пісні, зокрема й про Масляну. Та найбільш захопливою була театральна постановка мультфільму «Жив був пес» від аматорського театрального колективу «Відродження». Актори настільки майстерно відтворили цей мультфільм, що в залі стояв неймовірний сміх. Після вистави глядачі казали, що інсценізація вийшла навіть кращою, ніж екранна версія.

Також на відвідувачів чекали пісенні сюрпризи від вихованців Центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

Ведучими цьогорічної Масляної стали чудові блазні – актори молодіжного театру «Палата №6», які разом з колоритною «Бабою Мороз» весну зустрічали веселими конкурсами та розвагами. Глядачі і млинцями смакували з зав’язаними очима, і по крижинкам «річку» переходили, і в «Млинцевій» естафеті участь брали.

А ще не обійшлося без традиційних майстер-класів, спортивних розваг та звісно ж частування смачними млинцями.

Масляна – веселе ситне свято і ми бажаємо усім, хто ще не встиг його відсвяткувати, обов’язково насмажити млинців та разом з рідними й друзями гарно посмакувати.


Благодійний розпродаж під час Масляної

Вже стало доброю традицією в рамках бібліотечних заходів проводити благодійні акції заради підтримки бійців, що знаходяться в зоні АТО. Не стало винятком і святкування Масляної.

Під час проведення святкових заходів відбувся благодійний розпродаж, який був організований спільно з волонтерами громадської ініціативи «Армія SOS. Кіровоград», за підтримки кропивницької художниці Світлани Хавроненко. Завдяки всім, хто долучився до акції, вдалося зібрати 636 грн.

Дякуємо всім небайдужим кропивничанам!!!


«Не все котові Масляна»

Протягом тижня в бібліотеці проводжали зиму, ласували млинцями та розважались.

У вівторок, який за народними звичаями дарував "зігриши" – зимові розваги, на розважально-пізнавальну програму "Масляна весну закликає" завітали студенти Кіровоградського будівельного коледжу. Хлопці дізнатися про традиції свого народу, поласувати млинцями та спалити зайві калорії.

В середу – на "ласунку", день коли теща запрошувала зятя на млинці та вареники, досхочу порозважались учні НВО №6.

Щоб провести зиму учні Кіровоградського колегіуму завітали до книгозбірні в п`ятницю! Робили це за допомогою веселих розваг та ігор, які залишили нам в спадок наші предки.

В народі вірять, що якщо проведеш зиму весело, то повертатись вона вже не захоче. Сподіваємось, що тепер весна остаточно вступить у свої права!


Роду нашого обереги

Запрошуємо переглянути виставку творчих робіт студентів фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Роду нашого обереги».

Виставка діє з 15 до 22 лютого 2018 року (ІІ поверх, відділ популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді).

дивитись фото

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх