1 серпня 2014

Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка

koda.gif
mincult.gif
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua


1

Всесвітній день архітектури
• День архітектури України
• 210 років від дня народження Жорж Санд (справж. - Амандіна Аврора Дюпен) (1804-1876), французької письменниці

2

День працівників державної податкової служби України
• Міжнародний день спортивного журналіста

3

День незалежності Республіки Білорусь

7

Різдво Пророка Івана Хрестителя. День Івана Купала (Купайло)

8

День родини

9

180 років від дня народження Яна Неруди (1834-1891), чеського письменника, публіциста
• 120 років від дня народження Петра Леонідовича Капіци (1894-1984), російського фізика

11

155 років від дня народження Євгена Августовича Риба (1859-1924), українського композитора і диригента

12

День Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла
• День фотографа
• 130 років від дня народження Амадео Модільяні (1884-1920), італійського живописця і скульптора

13

120 років від дня народження Ісака Еммануїловича Бабеля (1894-1940), українського письменника єврейського походження

16

У цей день (1990) Верховною Радою УРСР було прийнято Декларацію про державний суверенітет України
• День бухгалтера України

17

День етнографа

19

180 років від дня народження Едгара Дега (1834-1917), французького живописця, графіка, скульптора
• 125 років від дня народження Іллі Микитовича Кириченка (1889-1955), українського мовознавця

20

День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості
• 710 років від дня народження Франческо Петрарки (1304-1374), італійського поета й ученого

24

День Святої Рівноапостольної Ольги, Великої княгині Київської
• 60 років від дня народження Алли Петрівни Кудлай (1954), української естрадної співачки

25

85 років від дня народження Василя Макаровича Шукшина (1929-1974), російського письменника, сценариста, актора, кінорежисера

27

День працівників торгівлі
• День флоту України
• 180 років тому було відкрито Київський університет (Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка) (1834)
• 230 років від дня народження Дениса Васильовича Давидова (1784-1839), російського письменника, героя Вітчизняної війни 1812 року

28

День Рівноапостольного князя Володимира Великого, Хрестителя Руси-України
• День Хрещення Київської Русі
• 210 років від дня народження Людвіга Фейербаха (1804-1872), німецького філософа
• 190 років від дня народження Александра Дюма (сина) (1824-1895), французького письменника

29

165 років від дня народження Олени Пчілки (1849-1930), української письменниці, фольклористки, етнографа (Дату подано за УРЕС. За іншими даними - народилась 29.06.1849 р.)

31

100 років від дня народження Луї де Фюнеса (1914-1983), французького кіноактора


Запрошуємо усіх бажаючих з 1 серпня переглянути книжкові виставки «До ювілею художника : Іллі Рєпіну – 170» До уваги жителів та гостей м. Кіровограда! Запрошуємо 28-30 липня з 10.00 до 14.00 відвідати літню читальну залу просто неба «Книга під сонцем» (книжкові виставки, вікторини, майстер-класи, розмальовки для дітей та ін.) за адресою: вул. Дворцова, 15 (біля приміщення бібліотеки)Тема засідання

УВАГА ! НОВА КНИГА !

Сорока Ю. Хотин : роман / Ю. Сорока. – К. : Гетьман, 2013. –476 с. – ISBN 978-966-2506-06-8

Рік 1621 від Різдва Христового. Османська імперія вже пережила пік своєї могутності, однак все ще намагається поширити свій вплив на Річ Посполиту. На шляху армії султана Османа ІІ опинилась Україна. У центрі подій роману українського письменника, лауреата премії конкурсу «Коронація слова – 2009 та дипломата «Коронація слова-2010», троє запорізьких козаків. Микита Непийпиво, Максим Горбоніс і Андрій Кульбаба в складі війська протистоять войовничого Сходу. На сторінках роману,всіх бажаючих, очікує дим бойовищ, міцна дружба, романтичне кохання і непохитна воля.


Міст наш!!!

Протягом останніх трьох років 10 мільйонів українців скористалися безкоштовним інтернетом в бібліотеках по всій країні завдяки програмі «Бібліоміст». Працювати з технологіями та інтернетом більше половини з них навчили саме бібліотекарі. Сучасні бібліотеки для кожного з цих людей стали трампліном до успіху, а для країни – мостом до культурного та економічного розвитку.

На сьогодні безкоштовні послуги бібліотек вирішують будь-яке життєве питання: від спілкування «скайпом» з родичами за кордоном до заснування власного підприємства, працевлаштування, отримання візи або запису до лікаря через інтернет тощо. Люди, що ними користуються, відчутно заощаджують сімейний бюджет. Більше 23 тисяч фахівців пройшли тренінги з нових технологій для підвищення кваліфікації. Окрім підвищення своєї вартості на ринку праці, вони зекономили понад 12 мільйонів гривень.

24 липня заступник директора з наукової роботи Зеленіна В.А. брала участь у IV-му національному ярмарку бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: Міст Ваш!», що був організований програмою «Бібліоміст» спільно з Міністерством культури України та Українською бібліотечною асоціацією в НСК «Олімпійський» (м. Київ).

Церемонія відкриття Ярмарку – заключного заходу програми «Бібліоміст» ‒ відбулася у «Холі чемпіонів». Ярмарок урочисто відкрили: перший заступник Міністра культури України Олеся Островська-Люта, Президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко та директор програми «Бібліоміст» Матей Новак.

На ярмарку була представлена низка ідей та ресурсів, створених за час роботи програми «Бібліоміст», проведено конкурси та нагородження переможців. І тут бібліотекарі Кіровоградщини не пасли задніх.

У конкурсі «Супербібліотекар-2014» брали участь понад 200 бібліотекарів з різних куточків України. До півфіналу дійшли лише четверо, серед них була Світлана Приймак з Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, але перемогу здобула завідувач сільської бібліотеки-філії з Рівненської області Лариса Лаптєва.

Також було підведено підсумки конкурсу бібліотечних відео «БібліоКіноФест-3», у якому серед кращих була відзначена робота Олександрійської районної бібліотеки для дорослих ім. Д.І.Чижевського (Кіровоградська область, директор Чуянова Надія Миколаївна).

Переможцем конкурсу бібліотечного плакату стала Диканська центральна районна бібліотека Полтавської області.

Несподіванкою для всіх було оголошення про вручення спеціального призу від програми «Бібліоміст» за своєчасне та постійне реагування на потреби громади бібліотеці, яка справила на них особливе враження під час п'ятирічної співпраці з книгозбірнями України. Найсучаснішою бібліотекою була визнана Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека. Приз ‒ неонова стійка з написом «Сучасна бібліотека», яка використовувалась для декорування усіх бібліотечних Ярмарків, невдовзі прикрасить головний вхід до цієї книгозбірні.

Протягом дня усі бажаючі змогли «купити» на ярмарку велику кількість ресурсів та ідей, створених за час роботи програми «Бібліоміст», які допоможуть бібліотекам України розвиватися і впроваджувати нові послуги для громад.

На різних секційних заняттях бібліотекарі України обговорювали питання «Як подолати виклики, що стоять перед бібліотеками», «Вікіпедія як сучасний інструмент краєзнавця», «Роль бібліотеки у формуванні медіаграмотності», «Піар-жахастики», вчилися визначати та демонструвати соціально-економічну цінність бібліотеки, складали пазли «Територія єдності» та ін. Випускники програми «Сучасний бібліотекар», а серед них була і Терещенко Ю.К., бібліотекар обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка, провели низку майстер класів (IТ-експрес).

Кожен учасник Ярмарку, крім методичної літератури, отримав у подарунок комплект компакт-дисків з навчальними курсами для бібліотекарів. Зареєструвавшись та пройшовши до кінця усі етапи цієї унікальної «гри», можна отримати сертифікат. Навчатися на курсах дистанційного навчання можуть не лише бібліотекарі, а й усі бажаючі.

Отже, запрошуємо до обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка спробувати свої сили та перевірити знання за електронними курсами: «Орієнтація на клієнта», «Адвокація», «Ефективні зв'язки з засобами масової інформації для сучасних бібліотек», «Основи моніторингу та оцінки діяльності публічних бібліотек», «Бібліотеки – мости до е-урядування», «Залучення фінансування з місцевих джерел (локальний фандрейзинг)».

І хоча програма «Бібліоміст» завершує свою діяльність, залишаються бібліотекарі ‒ випускники навчальних програм і тренінгів, облаштовані сучасною комп'ютерною технікою Інтернет-центри і класи, реалізовані бібліотекарями ідеї, які змінили і продовжують змінювати життя громад на краще. Отже, міст вже наш!


Його Величність Шоколад або Смакуйте разом з бібліотекою!

Шоколад – продукт особливий. І не тільки тому, що має тисячолітню історію та й сьогодні викликає тільки приємні почуття. Його смак асоціюється у нас з кращими моментами життя, з яскравими спогадами дитинства, з солодкими подарунками.

11 липня - Всесвітній день шоколаду. Започатковано свято у Франції в 1995 році. Гарна традиція відзначати День шоколаду не оминула і Кіровоградську обласну бібліотеку для юнацтва ім. О. М. Бойченка.

В рамках літньої читальної зали просто неба «Книга під сонцем» 10 липня пройшла вулична акція День шоколаду. Відвідувачі акції з головою поринули у світ солодощів та розваг. Вони знайомились з цікавою літературою книжкової виставки «Його величність шоколад». Тут вони могли не лише прочитати про цікаві факти з історії шоколаду, але й дізнатися цікаві рецепти цукерок та інших шоколадних виробів.

Натхненні читанням відвідувачі одразу вирушали на майстер-клас «Солодка флористика», де створювали квіти з цукерок, що стануть найкращим подарунком для рідних та друзів з нагоди солодкого свята.

Після таких розваг усім відвідувачам звичайно захотілося чогось смачненького, тож працівники бібліотеки запросили гостей на вікторину «Шоколадне диво». Усі, хто дав вірну відповідь на запитання бібліотекарів, отримували шоколадну цукерку і, як виявилося, кіровоградці багато знають про шоколад, адже цукерок за вірні відповіді зібрали чимало.

Наприкінці акції усіх бажаючих пригостили ароматним чаєм з шоколадним печивом та запросили на перегляд дуже апетитного фільму «Чарлі та шоколадна фабрика».

Задоволені користувачі неохоче покидали бібліотеку та пропонували частіше проводити подібні акції, адже у світі ще стільки цікавого та смачного!

Хороші враження та нові знання Ви завжди знайдете в нашій бібліотеці!Відзнака Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви

Днями Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М. Бойченка отримала черговий доказ потрібності та необхідності власної діяльності. Мова йде про відзнаку Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви, якою було нагороджено колектив бібліотеки в особі директора Савенко Лариси Миколаївни.

Співпраця з молодіжним та соціальним відділами Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви розпочалася у березні цього року. Нам особливо приємно, що за такий короткий проміжок часу наша спільна діяльність була відзначена керівництвом церкви, як «вагомий внесок в розвиток духовності підростаючого покоління».

12 липня Грамоту було вручено особисто директору бібліотеки під час суботньої служби у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.


«Sunny style» - поринь у літо!»

З 14 липня у відділі сприяння технічній творчості молоді обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка діятиме виставка-порада «Sunny style» - поринь у літо!» На вас чекають останні новинки зі світу моди, неповторні образи та ідеї для літнього гардеробу. Адже всі вони представлені на сторінках модних видань, таких як «Burda», «Ателье» та інших. До представлених журналів додаються викрійки, які допоможуть втілити в життя будь-яку ідею. А книги з індустрії моди допоможуть стати справжніми гуру в світі брендів, будинків моди та світових тенденцій. Оригінальні ідеї вже чекають на кіровоградських модниць!

Радимо не зволікати, а впевнено крокувати в ногу з часом і бібліотекою!

Зроби своє літо незабутнім разом з нами!


Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіТіна: Бо жили вони удвох із матір’ю, яка часто хворіла. Тому, замість того, щоб вступати до вузу, Тіна змушена була заробляти на прожиття.
На щастя, на той час, коли ми зустрілися, важке життя фарцовщика ще не наклало на її душу свій брудний відбиток.

Bilich: Невже ця юнка – її донька? А, можливо, це – і моя донька? Від такого припущення в мене перехоплює подих і я повільно опускаюся на стілець.
Я завжди мріяв про міцну сім’ю із, щонайменше, трьома діточками. Але трапилося так, що із першою дружиною дітей у нас не було, а вдруге я так і не оженився.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо


Творчість наших користувачів

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх