11 ГРУДНЯ 2017

Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua

До уваги користувачів! З 01 вересня 2017 року відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 12.12.2011 р. № 1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності», від 12.07.2017 р № 493 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2011 р. № 1271», наказу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва від 11.08.2017 р. № 36 «Про перелік платних послуг та змін тарифів до них» внесено зміни до переліку платних послуг та введено нові тарифи.


Перелік платних послуг, що надає користувачам Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва

 

Назва послуги

Ціна

1

Демонстрація відео- і кінофільмів

2 грн. (1 особа)

2

Проведення індивідуального стажування з інженером

30 грн. (1 година)

3

Розроблення оригінальних сценаріїв і заходів за заявками юридичних та фізичних осіб

30 грн. (10 сторінок)

4

Надання послуг з організації та/або проведення культурно-масових заходів:

  • майстер-класів (на замовлення)

2 грн. ( 1 особа, без врахування вартості затрачених матеріалів)

  • тренінгів (на замовлення)

2 грн. (1 особа)

5

Надання послуг з користування комп’ютерними іграми

2 грн. (1 година)

6

Надання послуг з користування персональним комп’ютером

1 грн. ( 1 година)

7

Проведення фото-, відео- і кінозйомок приміщення та інтер’єру бібліотеки

30 грн. (1 година)

8

Проведення фото-, відеозйомок окремих сторінок документів з фонду бібліотеки

1 грн. (1 аркуш)

9

Обслуговування екскурсійних груп у приміщенні бібліотеки

5 грн. ( 1 особа)

10

Формування бібліографічних списків для курсових, дипломних та наукових робіт, каталогів для особистих бібліотек підприємств, установ та організацій

3 грн. ( 1 позиція)

11

Підготовка та надання письмових, тематичних, фактографічних, адресно-бібліографічних та інших довідок для фізичних та юридичних осіб

4 грн.

Аналітичних довідок для фізичних та юридичних осіб.

8 грн.

12

Користування міжбібліотечним абонементом, електронна доставка документів

2 грн. (1документ)

13

- Надання послуг з оформлення реєстраційно-облікових документів користувачів бібліотеки

12 грн.

-Надання послуг з оформлення реєстраційно-облікових документів користувачів бібліотеки(одноразовий запис)

3 грн.

- Надання послуг з оформлення реєстраційно-облікових документів користувачів бібліотеки(група)

6 грн.

- Надання послуг з оформлення реєстраційно-облікових документів користувачів бібліотеки(перереєстрація)

10 грн.

14

Продовження строку користування документами відділу абонементу

50 коп. ( 1 день)

15

Резервування документів

2 грн.(1документ)

16

Нічний абонемент

3 грн. ( 1 одиниця, крім рідкісних видань)

17

Інформаційно-бібліотечне обслуговування підприємств, установ, організацій

50 грн.

18

Роздрукування інформації з електронних носіїв

1 грн. ( 1 сторінка, чорно-біле зображення)

Роздрукування інформації з електронних носіїв

4 грн. ( 1 сторінка, кольорове зображення)

Ламінування

7 грн. (аркуш А4)

19

Експонування рекламних матеріалів юридичних та фізичних осіб на сайті бібліотеки

100 грн. ( 1 рекламний блок/місяць)

20

Надання в оренду приміщення

120 грн/год

21

Фотокопіювання

1 грн. ( 1 сторінка)

Ксерокопіювання

1 грн ( 1 прохід)

Сканування

2 грн. ( 1 прохід)

Створення цифрових копій з книжок, брошур, газет, журналів з фондів бібліотеки

4 грн. ( 1 аркуш)

22

Виготовлення копій звукозапису музичних творів з фонотеки бібліотеки

2 грн. ( 1 електронний документ)

23

Надання послуг з оренди обладнання

  • Екран

30 грн/год

  • Проектор

100 грн/год

  • Ноутбук

60 грн/год

24

Настроювання і налагодження відеоапаратури

100 грн.


Запрошуємо усіх бажаючих переглянути книжкові виставки: з 11 грудня – «Бездомність: де шукати допомоги?» та «Микола Леонтович – видатний український композитор» (до 140-річчя від д. н.), з 11 грудня – «Зимова обрядовість. Колядки і щедрівки»; до 14 грудня – виставку робіт дизайнера інтер’єру Наталії Кротенко «Натхнення» 12 грудня о 8.00 (на базі спеціальної ЗОШ № 1) та о 13.00 відбудуться заходи в рамках соціальної благодійної акції «Поділися мрією» (до Дня благодійності); о 13.45 – брейн-ринг «Право в нашому житті» 13 грудня о 13.00 відбудеться зустріч із ліквідатором аварії на ЧАЕС П. Трапезніковим, о 17.00 - «Андріївські вечорниці» (в рамках бібліопроекту «Креативна середа») 14 грудня о 12.50 відбудеться Марафон написання листів в рамках Міжнародної правозахисної акції Amnesty International


Додаткова інформація
Увага! Нова книга!

Круторогов Кирило. Бомбардир : роман / Кирило Круторогов; ред. Т. Попова. -Х.: Фабула, 2017. -336 с. -(Сер. "Дебют"). -ISBN 978-617-09-3335-5

Футбол — не тільки перемоги, слава, контракти й гонорари зірок, але й тяжкий труд, жорстокі травми, розчарування і втрати.

Дебютний роман відомого українського футбольного коментатора й журналіста Кирила Круторогова — одна з перших вдалих спроб подивитися на український футбол ізсередини, зазирнути за лаштунки «великої гри», зрозуміти ціну сходження на вершини, про які мріють хлопчаки, що вперше ступили на ігрове поле.

Автор розповідає історію про поразки і перемоги перш за все життєві, що не може не впливати на кар`єру футболіста. Вигадані персонажі роману живуть в сучасному світі, в нашій країні, в українському спортивному світі.

Якщо ви любите футбол, якщо вам подобається література і ви прагнете підтримати сучасних українських авторів – ця книга вам обов`язково сподобається!


Символ року 2018

8 грудня, в рамках клубу «Дивосвіт», відбувся майстер-клас по виготовленню м`якої іграшки – символу Нового 2018 року.

До свята прийнято дарувати подарунки, а найкращий – виготовлений своїми руками. Господинею 2018 року за східним календарем буде жовта земляна собака – створіння вірне, працьовите, поважає справедливість.

Для виготовлення м`якої іграшки були використані різноманітні види тканин, наповнювач. Виріб шився вручну, за допомогою викрійок. Хлопці та дівчата, студенти ДНЗ «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування», активно розпитували, як переводити викрійки на тканину, як правильно обробляти шви на іграшці, в якому порядку зшивати. Тому новорічні символи вийшли дуже симпатичними, різноманітними і вдалими.


Права та обов`язки

7 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права в книгозбірні відбулася чергова зустріч із офіцерами патрульної поліції.

Під час тренінгового заняття «Конвенція ООН про права дитини» учасники дізналися, що Конвенція з прав дитини є першим і основним міжнародним правовим документом обов`язкового характеру. Він складається з 54 статей, в яких йдеться про права осіб віком від народження до 18 років. До них відносяться право на життя, на піклування, на медицину, на освіту та ін. Проте не слід забувати, що поряд із правами необхідно знати і обов`язки, такі як: вчитися, берегти своє здоров`я, поважати думку інших тощо.

Школярі гімназії-інтернат-школи мистецтв долучилися до Марафону написання листів – міжнародної правозахисної акції Amnesty International.


Всесвітній тиждень коду 2017

4 грудня в рамках Тижня Всесвітнього кодування учні ВПУ №9 взяли участь в інтерактивній лекції "Біоміметика: запозичення досвіду у природи", під час якої дізналися про пристрої, прилади, механізми та технології, ідеї і основні елементи яких запозичені з живої природи.

Під час практичних занять учасники відчули себе «попелюшками», розбираючи клавіші комп’ютерних клавіатур за їх призначенням – системні, функціональні, алфавітно-цифрові та клавіші керування курсором; працювали дешифраторами та намагалися запрограмувати робота на проходження певної дистанції.


Знавці права

6 грудня (до Всеукраїнського тижня права) в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся брейн-ринг «Знавці права», учасниками якого стали вихованці КЗ «Дитячий будинок «Наш дім».

Захід проводився спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області, працівники якого були членами журі.

Учасники брейн-рингу «Знавці права», після ознайомлення із правилами гри, розділилися на дві команди – «Закон» та «Феміда».

Під час проведення конкурсів, гравці відповідали на запитання, коментували фрагменти з мультфільмів та визначали, які права героїв порушувалися; із переліку запропонованих варіантів визначали, що є обовязками, а що – правами; коментували ситуації із життя, в яких порушувалися права людини, а також писали правовий диктант.

За результатами восьми конкурсів перемогла дружба – учасники команд «Закон» та «Феміда» набрали однакову кількість балів.


Як вберегтися від насилля

6 грудня, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», бібліотекарі відділу популяризації книги спільно з офіцерами патрульної поліції м. Кропивницький для студентів комерційного технікуму провели психологічний практикум «Насилля. Як його уникнути».

Фахівці патрульної поліції зазначили, які бувають види насилля, його прояви та ознаки. На прикладах офіцери продемонстрували студентам випадки, в яких найчастіше трапляється насилля та розповіли студентам як діяти у разі виникнення ситуації, яка може зашкодити життю та здоров`ю.

Бібліотекарі для відвідувачів підготували книжкову виставку на тему «Як реалізувати і захистити свої права».


Право в нашому житті

На початку грудня в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права, який завершується 10 грудня, коли відзначається День захисту прав людини. Саме в цей день 1948 року на пленарному засіданні Генеральної асамблеї ООН була проголошена Загальна декларація прав людини.

5 грудня у відділі популяризації книги для студентів комерційного технікуму проведено брейн-ринг «Право в нашому житті». Учасники були поділені на 2 команди та виконували вправи «Інтелектуальний штурм», «Права та обов’язки», «Я знаю», «Інсценізація», «Правовий диктант» та ін. В ігровій формі студенти давали відповіді на запитання, розв’язували правові ситуації, розставляли відповідність між твердженнями та ділилися своїми думками. Захід пройшов пізнавально та весело.

Разом прийшли до висновку, що кожен із нас індивідуальний та особливий, але усі ми маємо однакові права і обов’язки.

Студенти технікуму активно взяли участь у Марафоні написання листів – міжнародній правозахисній акції Amnesty International.


«Натхнення» - виставка творчих робіт Кротенко Наталії

З 4 грудня у відділі мистецтв організовано виставку творчих робіт «Натхнення», дизайнера інтер’єрів Кротенко Наталії. На виставці представленні роботи, виконані у різних техніках, різнопланової тематики – картини, іграшки, декоровані пляшки тощо.

Виставка діятиме до 14 грудня. Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний.

дивитись фото

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх