18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Вільшанської ЦБС

Методичний десант до бібліотек Вільшанської ЦБС на тему: «Бібліотека і молодь: сучасний погляд» 30 травня 2012 року
Сільська бібліотека сьогодні – не сховище книг, а інформаційно-культурний центр, який має брати безпосередню участь у розв’язанні питань, що є принциповими для нормального функціонування суспільства. Вона має ставати на підтримку інтересів людей, які живуть поряд та приходять зі своїми проблемами до бібліотекарів. Сільська книгозбірня має обслуговувати населення на основі вивчення та задоволення різних інформаційних потреб усіх своїх користувачів.
З метою надання практичної і методичної допомоги організовано методичний десант до бібліотек Вільшанської централізованої бібліотечної системи групою фахівців обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка на чолі з директором бібліотеки Л. Савенко.
30 травня на базі Вільшанської ЦРБ відбувся майстер-клас на тему: «Бібліотека і молодь: сучасний погляд» для бібліотечних працівників централізованої бібліотечної системи.
До уваги учасників занять провідними спеціалістами ОЮБ ім. О.М. Бойченка було представлено ряд ґрунтовних консультацій-візуалізацій, методичних рекомендацій, презентацій, зокрема з питань:
- Позитивний імідж бібліотеки. Як його створити? (Л.Савенко, директор бібліотеки);
- Інноваційні форми і методи роботи бібліотек з юнацтвом (Л. Настояща, завідувач науково-методичного відділу);
- Індивідуальна робота бібліотеки з молодими користувачами. Вивчення запитів та інтересів користувачів (С. Ткаченко, завідувач відділу абонементу);
- Робота з обдарованою молоддю та клубами за інтересами (Т. Дащенко, головний бібліотекар відділу абонементу);
- Робота з бібліотечними фондами як фактор актуалізації бібліотеки (Т. Яськів, завідувач відділу комплектування і зберігання документів).
Під час ознайомлення з роботою бібліотек системи фахівцями ОЮБ ім. О.М. Бойченка було позитивно оцінено діяльність книгозбірень, зокрема, роботу з молодіжною аудиторією із громадянського, патріотичного, екологічного виховання та національного культурного відродження. А також відзначено досвід роботи ЦРБ з питань сімейного виховання; Осичківської бібліотеки-філії – з творчо-обдарованою молоддю, з краєзнавчої роботи – ЦРБ та Березовобалківської бібліотеки-філіі, за здоровий спосіб життя – бібліотек системи.

увеличить

увеличить

увеличить

увеличить

увеличить


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх