18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Євро-2012

Українсько-польський конкурс-вікторина
«МИ ТВОРИМО ІСТОРІЮ РАЗОМ»

До ЄВРО-2012 ДЗ «Державна бібліотека України для юнацтва» за підтримки Посольства Польщі в Україні та польської громади України проводить конкурс-вікторину на знання історії спорту ХХ століття

Мета: сприяти вивченню історії спорту двох держав, зокрема здобутків видатних футболістів ХХ ст.

Завдання:
1. стимулювати молодь до творчого пошуку інформаційних джерел (літератури, періодичних видань, публікацій в Інтернеті), що сприятимуть вивченню історії спорту;
2. сформувати у молоді зацікавленість у здоровому способі життя;
3. заохотити ветеранів спорту до написання спогадів;
4. прищепити гордість вітчизняним спортом, любов до видатних спортсменів.

Умови конкурсу-вікторини:
брати участь у конкурсі мають право молоді люди віком від 14 до 20 років, які представляють навчальні заклади та громадські організації України та Польщі;
відповіді на запитання вікторини повинні бути лаконічними (використані джерела інформації потрібно наводити в додатку);
при оформленні відповідей на першій сторінці необхідно вказати: прізвище та ім’я, вік, назву навчального закладу або громадської організації, уподобання, домашню адресу, електронну пошту, контактний телефон.

Склад Оргкомітету : працівники ДЗ «ДБУ для юнацтва», ветерани спорту, представники громадських організацій України та Польщі.

Конкурс проходитиме у три етапи:
перший: з 1 лютого до 1 квітня 2012 р. – збирання інформації, оформлення відповідей на запитання вікторини у регіонах області.
Роботи надсилати у друкованому вигляді (формат А-4, інтервал між рядками - півтора, кегль шрифту 14) не пізніше 1 квітня 2012 р. до ОЮБ ім. О.М.Бойченка, з поміткою «На конкурс» та супровідним листом, у якому зазначити, користувачем якої бібліотеки є конкурсант.

на адресу : Обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка
вул. Декабристів 6/15
м. Кіровоград,
25006
конт. тел. 0522-22-77-93 або e-mail: bbojchenka@yandex.ru

другий: з 1 лютого до 10 квітня – збирання інформації, оформлення відповідей на запитання вікторини в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М.Бойченка.

третій: з 20 квітня по 13 травня – визначення Оргкомітетом переможців конкурсу-вікторини. Переможцями будуть визнані по 5 осіб від кожної країни.

1 червня у м. Києві відбудеться нагородження переможців та активних учасників конкурсу. Під час урочистостей передбачається зустріч з видатними футболістами України та Польщі. Місце та час проведення нагородження буде повідомлено додатково.

 

Запитання до українсько-польського
конкурсу-вікторини
«МИ ТВОРИМО ІСТОРІЮ РАЗОМ»
(ЕВРО-2012)

1. Чи знаєте Ви, у якому році було засновано футбольну збірну Польщі?
2. Коли відбувся перший неофіційний матч збірної Польщі?
3. Назвіть, будь ласка, прізвище першого тренера футбольної збірної Польщі?
4. Коли відбувся перший офіційний міжнародний матч футбольної збірної Польщі?
5. Коли збірна Польщі дебютувала у Чемпіонаті Світу?
6. Коли збірна Польщі здобула Кубок Світу і яке місце вона посіла?
7. В якому році вперше збірна Польщі завоювала золоту і срібну медалі?
8. Назвіть прізвища кращих гравців і в який період відбулось найбільше ігор за участі збірної Польщі?
9. Хто з польських бомбардирів-гравців забив найбільше м’ячів і скільки?
10. Назвіть видатних тренерів Польщі і в які роки вони працювали?
11. Коли і де було створено першу польську жіночу футбольну команду?
12. Назвіть найбільші стадіони Польщі.
13. Який матч вперше було організовано на польській території на початку ХХ ст.? Як він стосується України?
14. Хто автор першого офіційно запротокольованого голу на території Польщі?
15. Як називалися перші польські футбольні клуби?

Відповіді на запитання повинні бути лаконічними.

”Ми творимо історію разом”

Вітаємо переможця українсько-польського конкурсу-вікторини «Ми творимо історію разом» (до Євро-2012) від Кіровоградської області Мазур Олега з Добровеличківки !!!

В Україні та Польщі триває 14-й чемпіонат Європи з футболу – ЄВРО–2012. Поки в країнах будували стадіони, обговорювали питання розміщення фанатів, молодь двох країн – України та Польщі взялася змагатись на кращі знання історії спорту ХХ століття. Гасло Євро-2012 «Ми творимо історію разом» було обрано назвою конкурсу-вікторини, який організовано та проведено з квітня до червня Державним закладом «Державна бібліотека України для юнацтва» за підтримки Посольства Польщі в Україні та польської громади України. Мета, яку ставили перед собою організатори – сприяти вивченню молоддю історії спорту двох держав, зокрема здобутків видатних футболістів ХХ ст.
Конкурс–вікторина стимулював молодь до відвідувань бібліотек, творчого пошуку різних інформаційних джерел (літератури, періодичних видань, публікацій в Інтернеті), адже щоб відповісти на 15 питань, потрібно було не тільки знайти відповіді, але й вказати використані джерела інформації.
До участі в конкурсі запрошувались молоді люди віком від 14 до 20 років, які представляли навчальні заклади та громадські організації України та Польщі.
Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка здійснювала інформаційно-організаційну підтримку проведення українсько-польського конкурсу-вікторини «Ми творимо історію разом» (до Євро-2012) на теренах Кіровоградської області – організувала залучення користувачів бібліотек системи Міністерства культури України – юнацтва та молоді до участі в конкурсі. До бібліотеки надійшло 19 робіт із 7 районів: Новомиргородського, Бобринецького, Олександрійського, Доровеличківського, Вільшанського, Новгородківського. Найбільш активними були користувачі бібліотек Компаніївської централізованої бібліотечної системи: від них на конкурс надійшло 12 робіт.
Всього в українсько-польському конкурсі-вікторині взяли участь 148 учасників від 11 регіонів України. Журі у складі: Хохича Ігоря, директора департаменту з питань молоді і комунікацій Державної служби молоді та спорту, Рейдера Генріха, заступника президента Благодійного Фонду ветеранів морського флоту ім. М.П. Лазарєва, Старкова Олексія, директора музею „Динамо” Київ визнали переможцями 5 осіб від України і 5 осіб від Республіки Польщі. Одним із них став наш земляк – Мазур Олег, 20-річний вчитель фізичного виховання з смт. Добровеличківка. Нагородження переможців та активних учасників конкурсу відбулося 1 червня в Києві, у Посольстві Республіки Польща в Україні.
Бібліотекарі Добровеличківської районної бібліотеки для дорослих мають пишатися своїм читачем, а учні школи, де викладає Мазур Олег – брати приклад зі свого вчителя.
Бажаємо Олегу і надалі вести здоровий спосіб життя, бути активним громадянином своєї держави, здобувати нові перемоги.Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх