22 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Голованівського району

З метою надання практичної і методичної допомоги 10 жовтня відбувся методичний десант «Бібліотека і молодь: сучасний погляд» до бібліотек Голованівського району. Групою фахівців обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка на чолі з директором бібліотеки Л. Савенко було представлено ряд ґрунтовних консультацій-візуалізацій, методичних рекомендацій, презентацій, зокрема з питань:
- Позитивний імідж бібліотеки. Як його створити? (Л.Савенко, директор бібліотеки);
- Інноваційні форми і методи роботи бібліотек з юнацтвом (О.Кісельова, завідувач науково-методичного відділу);
- Індивідуальна робота бібліотеки з молодими користувачами. Вивчення запитів та інтересів користувачів (С. Ткаченко, завідувач відділу абонементу);
- Бібліотека – центр активності громадськості на селі. (О. Полякова, завідувач сектору менеджменту і маркетингу);
- Автоматизація та інформатизація сучасної бібліотеки (Ю. Терещенко, головний інженер відділу автоматизації та комп’ютерних технологій).
Відкрила заняття Н. Коваленко , директор Голованівської районної бібліотеки для дорослих.
У роботі брали участь: Кирилюк Н. К., заступник голови Голованівської РДА; Піщик Т. В., начальник відділу культури і туризму РДА, Гордійчук І. В., головний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім”ї. дітей та молоді», Ступаченко С. С., головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Голованівського районного центру зайнятості, Мельник Т. І., методист Голованівського будинку дитячої та юнацької творчості.
Підведення підсумків методичного десанту відбулося у форматі «питання-відповідь».

увеличить
Н. Коваленко , директор Голованівської районної бібліотеки для дорослих;

увеличить
Л. Савенко, директор ОЮБ ім. О. М. Бойченка «Позитивний імідж бібліотеки. Як його створити?»

увеличить
О. Кісельова, завідувач науково-методичного відділу ОЮБ ім. О. М. Бойченка «Інноваційні форми і методи роботи бібліотек з юнацтвом»

увеличить
С. Ткаченко, завідувач відділу абонементу ОЮБ ім. О. М. Бойченка «Індивідуальна робота бібліотеки з молодими користувачами. Вивчення запитів та інтересів користувачів»

увеличить
О. Полякова, завідувач сектору менеджменту і маркетингу ОЮБ ім. О. М. Бойченка «Бібліотека – центр активності громадськості на селі»

увеличить
Ю. Терещенко, головний інженер відділу автоматизації та комп’ютерних технологій ОЮБ ім. О. М. Бойченка «Автоматизація та інформатизація сучасної бібліотеки»

увеличить
Л. Холостова , завідувач відділом обслуговування Голованівської РБ «Голованівська районна бібліотека для дорослих – центр життя і культурного спілкування молоді»


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх