22 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Книги по профорієнтації

Світ професій
Незвичайні професії
20 нових спеціальностей
Сайти з профорієнтації
Книги по профорієнтації

увеличить

Закінчив навчання: мрієш про роботу / Видання ОБСЄ. - Київ, 2012 р.- 29 с.

Пропонуємо Вашій увазі випис з брошури: «Якщо нині Ваше життя мало схоже на життя про яке Ви мрієте – цей посібник для Вас. Сила Вашої волі і знань, які Ви тут отримаєте, допоможе вирватись зі світу слабких людей, яким простіше скаржитися на своє життя і небажання його змінити».

увеличить

Професії, що потрібні селу / ТОВ «Партнер Центр». – Київ, 2011. – 31 с.

Професії тракториста, слюсара з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, механізатора тваринницьких ферм, фермера, зоотехніка, птахівника, рибовода, бджоляра, оператора машинного доїння, коваля (ручного кування), агронома із захисту рослин, садовода, овочівника та плодоовочівника описані в даній брошурі.

увеличить

1000 профессий традиционных, нових, редких: краткий энциклопедический словарь / Авт.-сост. М. В. Горбунова, Е. В. Кирилюк, А. П. Орешкина. – Изд. 2-е, исправл. и дополн. – Ростов н/Д: Феникс, 2011. – 251, [1] с. – (Справочники).

Словник є популярним виданням. В ньому подано короткі стандартизовані описи 1000 сучасних традиційних та рідкісних професій, спеціальностей, посад та занять. Інформація про актуальні професії, співвідношення їх з галузями народного господарства, визначення кола професійних інтересів – це основні можливості та переваги словника.

Книга призначена підліткам, молоді, та дорослим, що вибирають професію; спеціалістам в області профорієнтації, загальної та професійної освіти.

увеличить

Класифікатор професій ДК 003:2010 / Укладач В. Кузнєцов. – Х.: Фактор, 2011. – 512 с.

У книзі наведено національний класифікатор України – Класифікатор професій ДК 003:2010. Класифікатор затверджено наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28 липня 2010 року № 327 з надання чинності з 1 листопада 2010 року. ДК 003:2010 є нормативним документом, який видано на заміну ДК 003:2005.

Класифікатор професій ДК 003:2010 призначено для застосування центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування Федерацією роботодавців України, а також усіма суб’єктами господарювання під час запису про роботу у трудові книжки працівників. Для широкого кола читачів.


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх