18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
«Оживають герої на екрані у рекламі»

ПОЛОЖЕННЯ

Про обласний етап Всеукраїнського конкурсу буктрейлерів

«Оживають герої на екрані у рекламі»

1.Загальні положення

Мета конкурсу:

- популяризація книги та читання серед молоді області шляхом створення буктрейлерів;

- активізація і стимулювання творчої ініціативи бібліотекарів, впровадження інноваційних форм у роботу бібліотек області.


2. Основні завдання Конкурсу:

- сприяння розвитку телекомунікаційних навичок і творчих здібностей бібліотекарів;

- виявлення нових можливостей участі бібліотек в телекомунікаційних проектах;

- накопичення нових інформаційних ресурсів для просування читання.


3. Організатори конкурсу:

3.1. Державний заклад «Державна бібліотека України для юнацтва», Українська бібліотечна асоціація.

3.2. Конкурс є відкритим. Загальне керівництво здійснює державний заклад «Державна бібліотека України для юнацтва».

3.3. Організаційно-методична робота в Кіровоградській області покладається на обласну бібліотеку для юнацтва ім. О.М.Бойченка.


4. Термін проведення

4.1. Конкурс проводиться з 15 березня 2013 р. у два тури:

- І-й (обласний рівень) – з 15 березня до 1серпня 2013 р.;

- ІІ-й (відбірковий) – з 1 вересня до 15 жовтня 2013 р. у м. Києві.

4.2. Фінал Конкурсу відбудеться у формі фестивалю буктрейлерів «Оживають герої на екрані у рекламі».


5. Умови Конкурсу та вимоги:

5.1. До розгляду приймаються буктрейлери за мотивами творів художньої літератури.

5.2. Роботи виконуються українською мовою.

5.3. Роботи повинні бути виставлені на відеопорталі Youtube.com на аккаунті бібліотеки, яка подає заявку.

- в описі до відеоролика необхідно зазначити, що він створений у рамках обласного етапу Всеукраїнського конкурсу буктрейлерів «Оживають герої на екрані у рекламі».

5.4. На Конкурс подається Заявка на участь, у якій зазначається:

- назва відеоролика;

- короткий опис;

- URL-адреса створеного буктрейлера;

- відомості про бібліотеку, що бере участь у Конкурсі: назва бібліотеки, ПІБ керівника та авторів представленого проекту, поштова адреса бібліотеки чи автора, контактний телефон та e-mail.

5.6. Тривалість буктрейлерів не більше 3 хвилин.

5.7. Роботи, зміст яких суперечитиме чинному законодавству України або які не відповідатимуть морально-етичним нормам, до розгляду не прийматимуться.

5.8. Перевагу матимуть проекти, які:

- повно, глибоко та оригінально розкривають тему;

- свідчать про високий творчий рівень та технічну новизну рішень.

5.9. Роботи не рецензуються і не повертаються. Матеріали, подані на Конкурс, залишаються в архівах ОЮБ ім. О.М. Бойченка та ДЗ «ДБУ для юнацтва» і можуть бути використані організаторами Конкурсу на свій розсуд із зазначенням авторства.


6. Підведення підсумків та нагородження

6.1. Для вирішення організаційних питань та оцінки представлених робіт і визначення переможців Конкурсу створюються ОРГКОМІТЕТ та ЖУРІ, до яких увійдуть провідні фахівці ОЮБ ім. О. М. Бойченка, на Всеукраїнському - члени Президії УБА, представники українських видавництв, ЗМІ тощо.

6.2. Після завершення першого обласного етапу Всеукраїнського конкурсу (1серпня 2013 р.) подані відеороботи (проекти) будуть розглянуті Журі, яке обере з них 3-х кращих.

6.3. Результати обласного етапу конкурсу будуть розміщені на сайті ОЮБ ім. О. М. Бойченка, ДЗ «Державна бібліотека України для юнацтва», Української бібліотечної асоціації та на відповідних сторінках у соціальних мережах (з дозволу конкурсантів).

6.4. Учасники, які стануть переможцями обласного етапу конкурсу, будуть нагороджені дипломами та призами за рахунок спонсорів ОЮБ ім. О. М. Бойченка, Всеукраїнського – дипломами та призами. Передбачається спеціальний приз глядацьких симпатій за результатами голосування у соціальних медіа.


7. Координатор конкурсу: науково-методичний відділ ОЮБ ім. О. М. Бойченка.


Телефон для довідок : (0522)22-77-93 - Валентина Зеленіна, Олена Кісельова.

Електронна пошта: bbojchenka@yandex.ru, bbojchenkametod@yandex.ru

Сайт: www.lib.kr.ua

Адреса: 25006, Україна, м. Кіровоград, вул. Декабристів, 6/15.

Список рекомендованих джерел за темою «Буктрейлер»     завантажити

Заявка про участь у Конкурсі     завантажити


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх