18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Кіровоградський державний музей музичної культури імені Кароля Шимановського


Кароль Шимановський (1882 – 1937) – видатний польський композитор першої половини ХХ ст., творець нового національного стилю у польській музиці. Народився у селі Тимошівка Чигиринського повіту Олександрівської волості Київської губернії. Нині це Каменський район Черкаської області. Тривалий час (1898—1919рр.) родина Шимановських мешкала у Єлисаветграді (нині Кіровоград) у власному будинку по вул. Безпоповській 42 (зараз вулиця Гоголя).

14 серпня 1991 року на базі кімнати-музею при музичному училищі було відкрито Кіровоградський міський музей музичної культури ім. К. Шимановського. На сьогоднішній день музей знаходиться у меморіальному будинку відомого українського композитора – Ю.С. Мейтуса. В основу музейної збірки покладені матеріали з кімнати-музею Кароля Шимановського при Кіровоградському музичному училищі.

Фонди музею налічують близько 7 тисяч предметів, серед яких матеріали про видатних діячів музичної культури краю, таких як: композитори К. Шимановський, Ю. Мейтус, диригент К.Еліасберг, піаніст Г. Нейгауз, скрипаль В. Гольдфельд, музикознавець Г.Поляновський, диригент і композитор Ф. Блуменфельд, та ін. Тут: архівні документи, предмети побуту, живопис, листування відомих композиторів, фото- та фоно- носії, тощо. У музеї діють дві стаціонарні виставки: «Життєвий шлях композитора Кароля Шимановського» та «Видатні діячі музичної культури Кіровоградщини».

Наукова діяльність музею здійснюється за трьома основними напрямками: дослідження життєвого та творчого шляху К.Шимановського; дослідження творчості видатних діячів музичної культури Кіровоградщини; дослідження музичного фольклору регіону. Науковці ведуть активну науково-дослідницьку, експозиційно-виставочну, пошукову роботу, проводять зустрічі з відомими музикантами, музичні вечори, концерти спрямовані на популяризацію української та європейської класичної музики, поширення знань з історії музичної культури рідного краю.


Адреса: м. Кіровоград, вул. Дзержинського 65

Початок роботи: 9.00 – 16.00

Вихідні: субота, неділя

Телефон: 0522246251


Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх