18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Сайти з профорієнтації

Світ професій
Незвичайні професії
20 нових спеціальностей
Сайти з профорієнтації
Книги по профорієнтації

http://prof.osvita.org.ua/uk/determine/testing/index.html - онлайн-тести на профорієнтацію

http://www.abiturient.by/proftests - сайт про актуальні та проблемні питання профорієнтації. Містить багато тестів, визначають схильності до тієї чи іншої професії

http://pro.moumuk.ru/ - тести, що дозволять вам дізнатися, яка група професій вам більше підходить

http://psimaster.ru/tests/proftest Різноманітні методики, опитування та тести на вихначення професійних схильностей, інтелектуальних типів, кола життєвих інтересів.


ВНЗ України

http://www.osvita.org.ua/highedu/ Довідник ВНЗ України

http://osvita.ua/vnz/rating/25716 ТОП-10 кращих вузів східного, західного, центрального і південного регіонів України в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів.

http://www.svitedu.com.ua/ Портал - веб-майданчик для комунікацій абітурієнтів та їх батьків з представниками ВНЗ. Особливість: крім зручного інструменту для пошуку навчального закладу, користувач отримує на сайті найактуальнішу інформацію про кожний представлений ВУЗ за рахунок того, що всі дані вносяться та редагуються тільки офіційним представником кожного ВУЗу.


Тлумачні словники нових професій

http://www.vde.infobus.ru/dictionary.html

http://naviobraz.tsu.ru/slov_prd.htm

http://www.estrabota.ru/index.phtml?go=slov

http://job.informika.ru/smi/jfy59.htm

http://www.zarplata.ru/

http://tsn.ua/nauka_it/profesiyi-maibutnogo-yaki-viniknut-u-naiblizhchi-20-rokiv.html


Отже, нові професії на ринку праці можна знайти на будь-який смак. Нові професії 21 століття досить перспективні, адже саме вони допомагають людству йти в ногу з часом.


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх