24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Незвичайні професії

Світ професій
Незвичайні професії
20 нових спеціальностей
Сайти з профорієнтації
Книги по профорієнтації

- Тренер еквійоги. - Еквійога - це особливий підвид йоги: йога з кіньми. У заняттях еквійогою використовують коня як спортивний снаряд, в основному для розтяжок: тобто лягають на коня або закидають на нього ногу і виконують спеціально розроблені асани на основі аштанга-йоги. Мається на увазі, що в такому симбіозі людина набагато ефективніше починає відчувати власне тіло і дихання і спілкується з твариною практично на підсвідомому рівні. Еквійога природним чином поєднується із заняттями верховою їздою.

Етичний хакер - якого наймають компанії для атаки на власні сайти і локальні мережі. Фактично - вище кар'єрне досягнення будь-якого хакера: робити те, що він і так звик робити, але за гроші. Зараз етичного хакера вчать офіційно. Сертифікованих етичних хакерів випускають багато університетів - в Америці, Європі, Гонконг, Туреччина, Філіппіни. Компанії, які мають етичних хакерів - Cisco, Novell, Canon, Coca-Cola,Microsoft.

Веб-садівник - людина, яка «доглядає» сайти: «виполює» мертві посилання, змінює зовнішній вигляд залежно від поточних потреб. Він доглядає за вже існуючим контентом: підчищає і оновлює старі сторінки, видаляє непотрібні.

Соціо-білдер - творець соціальних мереж під ключ. Маркетолог, проводить весь час у мережі: на замовлення великих компаній створює на їх сайтах - або на окремих майданчиках - спільноти. Головна чеснота соціо-білдера - тонкість і ненав'язливість. Точкові рекламні акції і тиха підгодівля учасників можуть дати хороший рекламний ефект, а головне - купити лояльність користувачів.

Генетик-терапевт - консультант з генетичної терапії. За допомогою генної терапії мутований ген в організмі лікарі намагалися замінити повноцінною копією, використовуючи, зокрема, генно-модифіковані віруси. Консультанти-генетики в пологових будинках попереджають, що у дитини рідкісне захворювання і - на ранній стадії - спробують запобігти цьому.

Фахівець з патології мови. Вся справа в тому, що населення цивілізованих країн старіє. Це означає, що будь-які вузькі фахівці, що працюють зі старими, - геронтологи, сурдологи,вікові офтальмологи затребувані. Фахівці з мовним патологій відбрунькувалися від всім знайомих логопедів, також займаються вродженими патологіями, число яких збільшується з кожним днем.

Нейро-інженери вивчають, як кодується і передається інформація у відділах людського мозку (сенсорика і моторика), як ця інформація спотворюється при патології мозку і як нею штучно маніпулюють - за допомогою дивовижних засобів і крихітних механізмів. Передбачається лікувати найважчі захворювання - від хвороби Паркінсона до клінічних депресій. Популярності набуває професія нейрофізіолога - галузь косметології та індустрії краси.

Лайф-коуч - гібрид психотерапевта і ведучого психотренінгу. Професійний радник з широкого кола питань: чи варто змінювати життя і що робити, якщо набридла професія, як позбавитися від зайвої ваги... Лайф-коуч пропонує емоційну підтримку в поєднанні з грамотною психологічної консультацією.

Геоеколог. Геоекологія нова холістична дисципліна аналізує зв'язок пейзажу - лісів, полів і рік, пагорбів і западин - з екологією і обґрунтовує вторгнення людини в природу. Розвиток екології і кліматології викликав зацікавленість корпорацій в іміджі і зелених ініціативах. У обов'язки геоеколога входить: вивчення локальних ефектів в екосистемах, оцінка впливу на навколишнє середовище і ландшафтне планування.

Лег позішіонер - спеціаліст, що відповідає за правильну постановку ніг зірки в рекламній або журнальній фотосесії, при зйомках відеокліпу, щоб ракурс був найбільш вигідний. Рідкісна і високооплачувана професія. Свій лег позішіонер є, наприклад, у Мерайі Кері.

Фахівець з біоінформатики. Біоінформатика працює з генами живих організмів, створює організми із заданими функціями. Отримані біопродукти очищають грунт від забруднення нафтою та багато чого іншого. Біотехнології активно розвиваються в області регенерації тканин і органів.

Трендхантер - агент великих корпорацій, що розшукує і привласнює найновіші тренди з вуличного, субкультурного та інших середовищ. Трендхантери можуть фіксувати тренди в будь-якому середовищі, хоч в дитячому садочку (за замовленням виробників дитячого харчування). Люди, які бродять по вулицях з фотоапаратами, фотографують модно і дивно одягнених людей і викладають потім результати на власний сайт, теж займаються трендхантінгом. Трендхантери розпочинають на власному ентузіазмі, і тільки згодом торгують результатами своїх пошуків.

Професійний блогер заробляє на життя саме блогінгом: може вести свій успішний блог або компанії і продавати на ньому рекламу. Влаштовувати підтримку різних починань в блогосфері. Тобто, проблогер - це людина, яка вдало і вчасно капіталізувала свою пристрасть писати по сто постів на день. Заняття не прив'язане до місця прописки: фізично проблогер може перебувати хоч на Місяці.

Кава-леді. У кадрових агентствах ця позиція іноді називається «господиня офісу». В обов'язки кава-леді входить забезпечення офісу чаєм і кавою і своєчасна її подача. Своєрідне поєднання обов'язків секретаря і офіціанта. Кава-леді подає напої в переговорні кімнати, на виїзних конференціях і семінарах. Заодно стежить за закупівлею напоїв, офісної кухнею і станом кавоварок і чайників, зустрічає гостей.

Психолог за споживанням – спеціаліст, що вивчає психологію споживача, щоб використовувати її на благо рекламних агентств і фірм-виробників. Зазвичай працює у зв'язці з маркетологом. Психологів, що спеціалізуються на механізмах споживання, з деяких пір випускають факультети психології великих університетів світу.

Клієнт інкогніто. Офіційна назва цієї вакансії «головний спеціаліст з маркетингових проектів». В його обов'язки входить оцінка якості роботи співробітників відділу обслуговування клієнтів, її реалізація та координація, контроль над проведенням акції «Таємничий покупець». У сфері торгівлі такий фахівець займався б контрольними закупівлями.

Копірайтер - людина з творчою натурою, здатна складати оригінальні тексти, музичні заставки і твори різного стилю, характеру і метражу. Добре орієнтується в області авторських прав на музичні і літературні твори. Його завдання: створити рекламу, яка принесла б рекламодавцеві максимальний прибуток, створення і розширення клієнтської бази. Важливий момент - уміння спілкуватися з клієнтами.


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх