24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Новоархангельського району

14 червня 2013 року фахівці Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва провели методичний майстер-клас за темою «Бібліотека як осередок культурно-духовного розвитку молоді» для бібліотекарів Новоархангельського району.

Робочий тон задала доповідь директора ОЮБ ім. О.М. Бойченка Лариси Миколаївни Савенко про пріоритетні напрямки роботи бібліотек, про впровадження новітніх технологій і створення власних інформаційних продуктів і послуг, про поповнення бібліотечних фондів та запровадження нових форм і методів управління бібліотекою. Лариса Миколаївна зосередила увагу на тому, що на сьогодні завдання бібліотек, які працюють з юнацтвом полягає втому, щоб систематично працювати з молоддю, здійснювати вивчення, облік і задоволення різнобічних потреб підростаючого покоління; піклуватися про збільшення читацької аудиторії. А також бібліотека повинна розвивати роботу з популяризації своїх фондів, розширювати спектр і рекламу додаткових послуг, вести активний діалог з громадськістю.

Корисною і потрібною для слухачів, як вони самі підтвердили, була лекція «Інноваційні форми і методи популяризації книги в публічній бібліотеці» завідувача науково-методичним відділом О. М. Кісельової. Олена Миколаївна надала перевагу ігровим, інтерактивним формам спілкування, при яких у молоді розвивається прагнення до творчої, продуктивної праці, активних дій, відпрацьовуються моделі поведінки, необхідні для успішного життя.

Про сучасні тенденції інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів розповіла Л. В. Гурба , завідувач відділу інформаційно-бібліографічних послуг та краєзнавства Кіровоградської ОЮБ ім. О. М.Бойченка.

Особливий інтерес викликала ґрунтовна консультація завідувача відділом популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді Р.М. Твердоступ «Сучасний літературний процес та популяризація української літератури».

Жваве обговорення серед присутніх викликала консультація «Бібліотека – центр громадської активності на селі» Рєзнік Т. С., головного бібліотекаря сектору соціокультурної діяльності.

Тетяна Станіславівна акцентувала увагу бібліотекарів на тому, що бібліотека повинна постійно рекламувати свою діяльність та свої послуги, використовуючи різні методи реклами, а також поділася досвідом залучення ресурсів громади на розвиток бібліотеки на селі, перетворення її в необхідний культурно-інформаційний осередок.

Сільським бібліотекарям розповіли багато нового і корисного, що може допомогти в подальшій роботі з юнацтвом та молоддю.

Такі заходи дають прекрасну можливість обговорити наболілі проблеми, вислухати думки колег, дізнатися про те, як живуть і працюють інші бібліотеки.


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх