18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
20 нових спеціальностей

Світ професій
Незвичайні професії
20 нових спеціальностей
Сайти з профорієнтації
Книги по профорієнтації

1. Фахівець з виробництва органів. Розвиток науки зробить можливим виробництво живих органів і навіть окремих систем людського організму, тому знадобляться професіонали у цій сфері.

2. Фахівець з наномедицини. Досягнення нанотехнологій у сфері субатомних механізмів і методів лікування сприятимуть істотним змінам в охороні здоров'я, практиці нових методів лікування.

3. Фахівці з вирощування генно-модифікованих сільськогосподарських культур і розведення худоби із застосуванням генної інженерії. В майбутньому фермери застосовуватимуть генну інженерію при збільшенню врожаю і виробництва білків, корисних для здоров'я людей.

4. Велнес-консультант для літніх людей. Старіючому населенню потрібні фахівці, які допомагатимуть піклуватися про своє здоров'я і благополуччя. У своїй роботі консультанти застосовуватимуть досягнення сучасної медицини і напрацювання у сфері лікарських засобів, протезування, психології, природних препаратів, дієти і фітнеса.

5. Хірург зі збільшення пам'яті. Нова спеціалізація хірургів, роль яких - збільшувати ресурс пам'яті людини. Одним із завдань стане допомога тим, у кого пам'ять буквально "переобтяжена".

6. Фахівець з етики "нової науки". З розвитком клонування та інших новітніх областей науки може знадобитися новий клас фахівців з етики, які розбиратимуться у цих дисциплінах і допомагатимуть суспільству робити вибір.

7. Космонавти, космічні гіди та архітектори. Є компанії, які розвивають космічний туризм, тому в перспективі розвиток професій: космічні гіди і пілоти, архітектори, які проектуватимуть інфраструктуру для перебування в космосі.

8. Фахівці вертикальних ферм. До 2020 року можна збільшити виробництво продовольства за рахунок зведення вертикальних ферм у міських хмарочосах. Керівники господарств повинні володіти знаннями в інженерній науці й торгівлі.

9. Фахівці з боротьби зі зміною клімату, які виявляються все сильніше, виникає необхідність у фахівцях-інженерах, які допоможуть послабити чи навіть обернути негативні ефекти. Зміна клімату та погода - від цього людство залежатиме набагато більше, ніж раніше.

10. Фахівець з карантину. Багато країн можуть виявитися не готовими до ситуації раптового і швидкого поширення смертоносного вірусу. Медичних кадрів для вирішення проблем буде недостатньо. Хтось повинен стежити за дотриманням умов карантину.

11. Погодна поліція. Мета - відстежувати і блокувати можливі несанкціоновані спроби вплинути на погоду, кому дозволятиметься втрутитися в природні процеси, наприклад, розстрілювати хмари йодидом срібла, щоб викликати опади.

12. Віртуальний юрист. Інтернет відіграє все більшу роль у повсякденному житті, і є потреба фахівців права, які вирішуватимуть суперечки між людьми з різних країн і регіонів, де діє різне законодавство.

13. Менеджер аватарів/віртуальні вчителі. В процесі навчання на елементарному рівні на допомогу викладачеві прийдуть аватари або комп'ютерні персонажі, в ролі індивідуального інтерактивного помічника учня. Стежити за роботою аватарів для учнів спеціальні менеджери - куратори.

14. Розробники альтернативних видів транспорту. У майбутньому виникне необхідність у проектувальниках і виробниках транспортних засобів нового покоління, для виробництва і експлуатації - альтернативні матеріали і паливо.

15. Фахівці з адресного оповіщення. У міру того, як контент на телебаченні, радіо і в Інтернеті все більше персоналізуватиметься, виникне необхідність у залученні фахівців, які працюватимуть з продюсерами і рекламодавцями над створенням новин, інформації, адресно орієнтованої на індивідуальні інтереси.

16. Фахівець з утилізації непотрібної інформації. Зі збільшенням обсягів інформації, які зберігається на комп'ютерах, актуальним стане завдання видалення непотрібних масивів даних, щоб не стати жертвою несанкціонованого доступу і розкрадання персональної інформації.

17. Фахівець з упорядковування віртуального простору. Професіонали в цій області допомагатимуть організувати "електронний" бік життя сучасної людини: ефективна робота всіх додатків і елпошти, за впорядковане зберігання даних.

18. Часовий брокер / трейдер банку часу. Банк часу - це взаємне співтовариство, в якому будь-який з учасників зможе заробляти часові одиниці, надаючи послугу іншому, і використовуватиме їх для оплати послуги, що виконуватиметься співтовариством на його користь. Брокер організатор операцій на такій біржі.

19. Соціальний працівник в соціальних мережах. Соціальний працівник для тих, хто не інтегрувався в соцмережі або постраждав у віртуальному співтоваристві.

20. Фахівець з персонального брендінгу. Передбачається розширення ролі стилістів та іміджмейкерів зірок, які створюють персональнийо "бренд" клієнта, в соцмережі. До кола питань входитиме "розробка" індивідуальності у блогах, соцмережах та інших ресурсах Інтернету.


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх