18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ВИДАННЯ ТВОРІВ ТВОРЧО ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ

12 вересня, під час щорічного форуму бібліотекарів Кіровоградщини, відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу на краще видання творів творчо обдарованої молоді "Первоцвіти Кіровоградщини".

До участі у конкурсі було представлено чотирнадцять робіт, різноманітних за змістом, творчим задумом, художнім оформленням. Конкурсна комісія, до складу якої входили письменники, керівники видавництв, представники обласної державної адміністрації, обирала кращі видання за критеріями: наповненість видання (охоплення творчої молоді); художній рівень включених до збірки творів; рівень редакційно-видавничої підготовки видання; рівень художнього оформлення тощо.

За результатами підрахунку оцінок, виставлених членами Комісії з проведення конкурсу на краще видання було визначено переможців Конкурсу.

В урочистій атмосфері отримали дипломи переможців та подарунки від організаторів конкурсу – обласної бібліотеки для юнацтва та партнерів книгозбірні – магазину «Kancler.com», комп’ютерного центру "Магнус", ТОВ «Імекс-ЛТД» 3 конкурсанта.

І місце виборола Ульяновська центральна районна бібліотека за збірку «Щедрі грані таланту». Ця книга ? результат співпраці бібліотечних працівників, відділу освіти Ульяновської районної адміністрації, редакції газети «Слово і час», Центру юнацької та дитячої творчості, ТОВ «Поліграф-сервіс» за фінансової підтримки Ульяновської районної державної адміністрації та Ульяновської районної ради.

Збірка складається з двох розділів. До першого увійшли прозові та поетичні твори тринадцяти молодих авторів краю, до другого – фото робіт юних художників, талановитих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

ІІ місце зайняла Олександрійська районна централізована бібліотечна система за збірку «Творчий креатив». Дане видання містить три розділи «Поетичного натхнення мить», «Фантазії безмежний світ» та «Різнобарвних почуттів палітра», в яких бібліотекарі згуртували двадцять зростаючих дарувань Олександрійщини за видами їхніх талантів.

ІІІ місце отримала Новомиргородська районна бібліотека за збірку «Палітра молодих талантів Новомиргородщини». Колектив районної книгозбірні представив роботи молодих талановитих людей, які в майбутньому, можливо, серйозно заявлять про себе активною поетичною та художньою майстерністю.

Колектив обласної бібліотеки для юнацтва дякує усім, хто брав участь у конкурсі, та від щирого серця вітає переможців!


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх