21 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Сектор популяризації періодичних видань

Володіння необхідною сучасною та достовірною інформацією все більше стає гарантом успіху в науці, бізнесі, політиці, в особистому житті. Зростає попит на інформаційні послуги з боку всіх прошарків суспільства, а книги та підручники не завжди в змозі задовольнити всі запити користувачів. Саме тому, в 1999 році, при відділі популяризації літератури та організації змістовного дозвілля молоді створений сектор популяризації періодичних видань.

На сьогоднішній день бібліотечний фонд сектору налічує понад 100 найменувань періодичних видань України та Росії. Це газети і журнали за різноманітними напрямками: урядові, юридичні та правові, журнали з вивчення іноземних мов, на допомогу вчителям, науково-методичні, науково-практичні, науково-популярні видання, пізнавальна, розважальна та інша періодика.

Пріоритетними напрямками діяльності сектору є екологія та екологічне виховання молоді, адже сьогоднішній стан навколишнього середовища є серйозною проблемою. Працівники сектору комплексно підходять до вивчення екології, через різні форми роботи сприяють формуванню екологічної свідомості юнацтва. Постійно оформляються книжкові виставки, виставки творчих робіт, проводяться заходи, у т.ч. за участю екологів міста і області. Щорічно сектор бере участь у проведенні Всеукраїнського екологічного місячника „Зелений паросток майбутнього”, започаткованого Президентом України в 2005 році.

Працівники сектору також брали участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі діяльності бібліотек з формування екологічної культури молоді.

Працівники сектору – активні учасники та організатори обласних заходів. За залучення користувачів бібліотеки до участі в обласному відкритому конкурсі екологічного плакату „Я хочу жити в чистому світі” працівників сектору нагороджено спільною Грамотою Державного управління охорони природного навколишнього середовища в Кіровоградській області та управління освіти Кіровоградської міської ради.

Існують трагічні сторінки в історії нашої країни, про які не можна забувати. Аварія на Чорнобильській АЕС – трагедія всього людства і гіркий урок для нього. Щорічно працівниками сектору проводяться заходи, метою яких є усвідомлення молоддю трагедії що сталась та недопущення подібного в майбутньому.

Не менш важливою є популяризація здорового способу життя серед молоді. Постійно проводяться заходи, що розповідають молоді про згубні наслідки таких шкідливих звичок, як – наркоманія, тютюнопаління, пияцтво.

Кілька років поспіль працівниками сектору спільно з громадською організацією ТІМО „Відкриті двері” успішно проводиться акція „Ми - проти тютюнопаління!”, що демонструє цікавість молоді до цієї проблеми та вміння знаходити неординарні способи її подолання.

У співробітництві з громадською організацією ТІМО „Відкриті двері” при секторі організовано консультаційний пункт для громадських організацій міста і області.

Ще одним важливим напрямом діяльності сектору є робота з профорієнтації молоді. Щорічно проводяться Дні відкритих дверей навчальних закладів міста. Спільно з міськрайонним центром зайнятості в приміщенні сектору організовано постійнодіючу виставку „Міськрайонний центр зайнятості інформує”.


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх