30 БЕРЕЗЕНЯ 2017

Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Майбутнім мамам радимо прочитати

Осоченко Е.В. Легко родить легко : пособие для будущих мам / Е.В. Осоченко. - М., СПб и др. : Питер, 2012. - 302 с. : іл.
Библиогр. : с. 299-302.

Книга пропонує розібратися в причинах виникнення багатьох страхів і упереджень. А досвід багатодітної мами підкаже читачкам, як налаштуватися на позитивний результат пологів.
У книзі розглянуті питання, що хвилюють кожну вагітну жінку. Які фізичні вправи корисні для майбутньої мами? Яку небезпеку становить кесарів розтин? Чи шкідливо ультразвукове дослідження? Чи завжди варто довіряти своєму гінекологу? Ви дізнаєтеся багато про те, як вести здоровий спосіб життя під час вагітності: як правильно харчуватися, як без ліків прибрати гіпертонус матки і зняти емоційну напругу, а також як зберегти гнучке тіло і ясний розум не тільки до і під час пологів, а й після них. Легких вам пологів!
Вагітність і пологи в запитаннях і відповідях : рекомендації провідних фахівців / упорядник В.В. Фадєєва ; пер. О. Рига ; ред. Д. Пендзей. – Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, 2012. -263 с. - (Сер. "Практичні поради для молодої мами").
У вашому організмі зародилося нове життя, тепер необхідно серйозно замислитися про свої звички та спосіб життя. Переглянути доведеться багато – від харчування до стосунків із родиною.
З цієї книги ви дізнаєтеся про можливі проблеми зі здоров’ям та способи їх розв’язання, про те, які обстеження необхідно пройти і на якому терміні. Отримаєте відповіді на питання, в яких випадках потрібно викликати «швидку допомогу», які ліки повинні бути у вашій аптечці та які альтернативні методи лікування існують.
Башкірова Ніна. Чекаємо дитину. Рекомендації, підказки, поради / Ніна Башкірова ; пер. Н. Ткачової. – Тернопіль : Підручники і посібники, 2008. - 128 с.
У своїй книзі відомий психолог і педагог Н. Башкірова розповідає про такі важливі для кожної жінки проблеми, як підготовка до материнства, виношування вагітності, пологи, збирання "приданого" для малюка тощо. Ваша правильна поведінка під час вагітності – запорука появи на світ здорової, міцної, красивої дитини.
Малиновська Валентина. Догляд за собою до і після пологів / Валентина Малиновська; [О. Кожушко]. - Х. : Веста, 2011. - 144 с. : фото. кол.
Книга розповість про те, що відбувається в тілі майбутньої матері під час формування нової людинки, як підібрати вагітній правильне харчування і звільнитися від згубних звичок. Готуючи жінку до глобальної події – пологів, автор висвітлює безліч важливих подробиць: чи можна кохатися під час вагітності, як поводитися під час переймів, чи доцільно вживати знеболюючі тощо. Чимало сторінок присвячено післяродовому догляду за собою: від долання депресії до фізичних вправ. А це мільйон нюансів жіночої краси
Відновлення жінки після вагітності та пологів. Рекомендації провідних фахівців / упоряд. В. Фадєєва ; пер. О. Рига ; ред. Д. Пендзей. – Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, 2012. – 208 с. : іл.
У цій книзі доступно викладено інформацію про те, як правильно та швидко відновити свій організм після вагітності та пологів. Ви дізнаєтеся, як впоратися із післяпологовою депресією, анемією, як доглядати за волоссям, зубами, грудьми, як правильно харчуватися тощо.

 
Фенвік Елізабет. Мати і дитина : Практичний порадник для батьків / Елізабет Фенвік ; Ред. М. Мартиняк . – Львів : БаК, 2002. – 263 с. : іл.
Корисний практичний порадник для догляду за Вами і Вашою дитиною – від зачаття до трьох років. Перша книга, яка крок за кроком скеровує Вас як доглядати за своєю дитиною. Цілком оновлене й удосконалене видання з новим розділом про розвиток дитини та новими рекомендаціями щодо здорового харчування та безпеки. Пропонує відверті реальні вирішення щоденних проблем. Досконале ілюстроване видання з вичерпним покажчиком. Продано у світі понад два мільйони примірників.
В ожидании ребенка / автор-составитель Г. Дюмина. – М. : АСТ : Астрель, 2003. – 251 с. : фотоил.
Що потрібно для ведення щасливого сексуального життя і народження здорової, бажаної дитини, як відбувається процес зачаття і вагітності, в якому віці це краще робити – ось лише небагато питання, відповіді на які ви знайдете в книзі.
Стенкова Н.Ф. Ви і ваш малюк : практичний порадник молодим батькам / Н.Ф. Стенкова. - Х. : ВД "Школа", 2009. – 543 с.
Додатки: Лікарські трави при захворюваннях малят; Рецепти страв для дітей та інші ( с.497-529 ).
У книзі розглянуто питання, пов'язані з народженням дитини, включаючи й період очікування цієї події батьками. Розвиток малюка, догляд за ним, важливість спілкування з лікарем — про все це розказано просто й доступно. Призначена для батьків, ця книга може стати в пригоді й середньому медичному персоналу. У новому, доповненому виданні на вас чекає ще більше відповідей на всі можливі питання, а також новий, унікальний розділ, присвячений розвивальним іграм із малюком.
Бердникова Юлія. Здорове маля : 110  практичних порад з догляду за дитиною / Юлія Бердникова ; пер. Н. Ткачової . – Тернопіль : Підручники і посібники, 2008. – 125 с.
Молоді батьки знають, як важливо в перші хвилини і місяці життя малюка отримати корисну пораду, підтримку і опору. Особливо значимо, якщо пораду можна отримати від фахівців. Методики, викладені в книзі, дозволять вам вибрати для виховання дитини особливий, свій власний підхід. Ви зможете визначити і розвинути здібності малюка, вибравши необхідні методи, які підійдуть для нервової системи та емоційного стану дитини.


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх