24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Андрушко Тетяна Володимирівна

Андрушко Тетяна Володимирівна

 

Андрушко (Костенко) Тетяна Володимирівна народилася 11 лютого 1967 року у м. Мала Виска. Закінчила Новобузьке педагогічне училище Миколаївської області, Київський держуніверситет. Нині працює відповідальним секретарем районної газети «Маловисківські вісті».

Вірші почала писати з дитинства, друкувалася в багатьох виданнях, серед яких часописи «Порог», «Вежа», «Борисфен», «Ятрань», колективних збірках «Гранослов – 97» та «Письменники Кіровоградщини».

Автор поетичних збірок «На перехресті потаємних зим» (2001 р.) та «Провінційний блюз» (2002 р.).

Дипломант Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов» (1997 р.), переможець першого обласного літературного конкурсу імені Валерія Гончаренка (2000 р.).

Член Національної спілки письменників України з 2003 року.

Лауреат обласної літературної премії імені Євгена Маланюка 2009 року за збірки поезій „Вогнище спасіння” і “Весни навідувався птах” у номінації „художня література”.

 


Твори:

Андрушко Т. Весни навідувався птах : поезії. - Кіровоград, 2008. - 99 с.

Андрушко Т. На перехресті потаємних зим: збірка поезій / Тетяна Андрушко. - Кіровоград: ПВЦ "Мавік", 2001. - 39 с. - (Сер. "Літ. конкурс ім. В. Гончаренка").

Андрушко Т. В. Провінційний блюз: поезія. - Кіровоград, 35 с.

Публікації про життя і творчість:

20х20: письменники сучасної Кіровоградщини. – Кіровоград: Видавництво «Антураж А», 2004. - С. 9.

На здобуття премії імені Є. Маланюка // Народне слово. - 2009. – 5 листопада. - С. 2.

Нові члени Національної спілки письменників України // Народне слово. - 2004. - 22 травня. - С. 1: портр.

Поезія - це музика любові: на здобуття премії імені Є. Маланюка // Народне слово. - 2009. - 24 листопада. - С. 4.

"Стежина. Літературний часопис": випуск 144-й / В. Погрібний // Кіровоградська правда. - 2008. - 22 січня. - С. 4-5.

"Стежина. Літературний часопис": випуск 148-й / В. Погрібний // Кіровоградська правда. - 2008. - 27 червня. - С. 14.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх