24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Гладир Юлія Федорівна

Гладир Юлія Федорівна

Народилася 16 листопада 1985 року в с. Броварки Глобинського району Полтавської області.

У 2008 році закінчила факультет філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

З 2009 року – член літературного клубу для молоді «Ліра» Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка.

У 2012 році закінчила аспірантуру педагогічного університету. Захистила дисертацію на тему поезії шістдесятників.

Нині працює старшим викладачем кафедри журналістики, видавничої справи та редагування Кременчуцького університету економіки, інформаційних технологій і управління.

Друкувалася в кіровоградських та всеукраїнських періодичних виданнях і збірниках. Вірші звучали на обласному радіо та телебаченні.

Учасник Всеукраїнської наради молодих літераторів (м. Ірпінь Київської обл., 2007 р.).

Дипломант Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов» (2007 р.).

Переможець Кіровоградського обласного літературного конкурсу «Сокіл степів» (2010 р.).

Автор поетичних збірок «Рядками незнайдених рим…» (2006 р.), «Під віями ночі» (2011 р.); «Тройзілля» (2009 р.) у співавторстві з двома поетесами Л.Єременко і Н.Гармазій та збірки членів літературного клубу для молоді «Ліра» - «Озвалась ліра водограєм» (2009 р.).

Член НСПУ з 2012 року. Лауреат обласної літературної премії ім. Є. Маланюка 2012 року. Премію отримала за збірку поезій «Під віями ночі». 

 


Твори:

 

Гладир Ю.Ф. (та інші) Тройзілля : поезії / Ю.Ф. Гладир, Л.В. Єременко, Н.С. Гармазій. - Кіровоград: ПВЦ " Імекс-ЛТД ", 2009. - 103 с.

Гладир Ю. Рядками незнайдених рим ... : [збірка поезії ] / Юлія Гладир; вступне слово С. Барабаш. - Кіровоград : ПП "Поліграф-Терція", 2006. - 54 с. : портр.

Гладир Ю.Ф. Під віями ночі : поезії / Ю.Ф. Гладир; вступне слово В. Погрібного. - Кіровоград : Степ, 2011. - 71 с. : портр.

 

 Публікації про життя і творчість:

 

"Стежина. Літературний часопис" : Випуск 145-й // Кіровоградська правда. - 2008. - 22 лютого. - С. 14

"Стежина. Літературний часопис" : Випуск 168-й / Віктор Погрібний // Кіровоградська правда. - 2010. - 26 жовтня. - С. 7

"Стежина. Літературний часопис": сьогодні - Шевченківське свято та обласний День поезії / В. Погрібний // Кіровоградська правда. - 2007. - 22 травня. - С. 3

Визначились лауреати премії Маланюка // Новини Кіровоградщини. - 2013. – 24 січня. - С. 1

Вручено літературні премії ім. Є. Маланюка // Народне слово. - 2013. - 7 лютого. - С. 1 : фото. кол.

Гладир Ю. : Мистецтво – природна духовна потреба // Народне слово. – 2013 – 7 лютого. – С. 12

Журі обласної літературної премії імені Євгена Маланюка повідомляє перелік творів, висунутих на здобуття премії // Народне слово. - 2011. - 10 листопада. - С. 13

Корінь А. Названо претендентів на здобуття обласних премій // Народне слово. - 2012. - 8 листопада. - С. 6

Левінська А. Цьогорічні "степові орли" знайшли своїх власників / Алла Левінська // Новини Кіровоградщини. - 2013. - 7 лютого. - С. 2 : фото

Определены лауреаты областной литературной премии имени Евгения Маланюка // Первая городская газета. - 2013. - 24 января. - С. 10 : фото

Перша книжка поета / А. Корінь // Молодіжне перехрестя. - 2008. - 19 червня. - С. 4

 

 


на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх