18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Знамянская ЦБС

20 серпня 2013 р. на базі юнацької бібліотеки-філії Знам’янської міської ЦБС з метою надання практичної і методичної допомоги відбувся майстер-клас на тему: «Бібліотека як осередок культурно-духовного розвитку молоді». Відкрила заняття Колісниченко М. В., директор Знам’янської міської ЦБС. На робочу атмосферу налаштувала промова Бабаєвої С. М., начальника відділу культури і туризму Знам’янського міськвиконкому.

Групою фахівців обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка на чолі з директором бібліотеки Л.М. Савенко було представлено ряд ґрунтовних консультацій з презентаціями, методичних рекомендацій з питань:

- Інноваційні форми і методи роботи бібліотек з юнацтвом (О. Кісельова, завідувач науково-методичним відділом);

- Сучасні тенденції інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів (Товстопят Н.С., головний бібліотекар відділу інформаційно-бібліографічних послуг та краєзнавства);

- Сучасний літературний процес та популяризація української літератури (Таратута Н.С., головний бібліотекар відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді);

- Використання електронних інформаційних ресурсів для обслуговування користувачів в сучасній бібліотеці (Терещенко Ю. К., бібліотекар І категорії відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів);

Створити атмосферу відкритості, відвертості, довіри, емоційної свободи, згуртованості допоміг тренінг «Мистецтво спілкування».

увеличить
Савенко Л.М, директор ОЮБ ім.О.М.Бойченка

увеличить
Товстопят Н.С., головний бібліотекар відділу інформаційно-бібліографічних послуг та краєзнавства

увеличить
Таратута Н.С. головний бібліотекар відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді

увеличить
Тренінг Мистецтво спілкування

увеличить
Учасники занять

увеличить
Учасники майстер-класу


Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх