20 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Світ речей


З 23 червня у відділі мистецтв організована художня виставка «Світ речей», яку підготували студенти факультету дизайн Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки.

«Миттєвості людської душі»


Творчість молодих... Яка вона? Часто епатуюча, наповнена конфліктом і конфронтацією внутрішнього із зовнішнім, трохи наївна і завжди максимально емоційна.

5 лютого у відділі мистецтв відбулася презентація художньої виставки «Миттєвості людської душі», яку підготували студенти ІV курсу факультету дизайн Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки: Балабекян Татевік, Самсонова Олена, Рубан Ельвіна, Бобровецька Катерина, Оганесян Катерина, Кушнір Ірина, Молочаєва Юлія, Малий Антон, Геркіял Олена.

Експозиція "дихає" неповторною свіжістю, оригінальністю і найголовніше, креативністю.


Самсонова Елена

Самсонова Елена

Рубан Элвина

Рубан Элвина

Оганесян Катя

Оганесян Катя

Малый Антон

Кушнир Ирина

Кушнир Ирина

Геркиял Алена

Волочаева Юля

Волочаева Юля

Бобровницька Катя

Балабекян Татевик

Балабекян Татевик

Українська легенда: М. Гоголь


До 200-річчя від дня народження М.Гоголя у відділі популяризації книги оформлено книжкову виставку «Українська легенда: М. Гоголь».

Про коротке життя видатного письменника розповідають листи, спогади, документи. Що спонукає нас перегортати сторінки книг, заглиблюватися в біографічні матеріали? Мабуть, бажання наблизитися до генія, зрозуміти витоки і рушійну силу його творчості.

До таємниць життя митця допоможуть доторкнутися спогади його сучасників, публікації про окремі періоди життя, інформацію про які знаходимо як в окремих виданнях, так і в періодиці. Зокрема, в журналах «Чумацький шлях», «Київ», «Всесвітня література та культура», «Всесвітня література в середніх навчальних закладах України».

У розділі «Духовна спадщина» вміщено твори письменника та літературно-критичні дослідження про них. «Гоголь і Україна», «Гоголівські місця на Україні» – особливий розділ виставки. На ній також представлені також публікації Юрія Матівоса, почесного члена Всеукраїнської спілки краєзнавців, заслуженого журналіста України. «Микола Гоголь і Юрій Яновський – родичі» – ця стаття друкувалася в газеті «Голос України», 2002 р. за 31 жовтня. Ще один творчий доробок краєзнавця «Микола Гоголь у нашому краї» надруковано в газеті «Кіровоградська правда» 2007 р. за 9 жовтня. До речі, М. Гоголь, як зауважує дослідник, був першим письменником, чиїм іменем було названо вулицю в Єлисаветграді.

«Земля України, – за словами Олеся Гончара, – це вона вигодувала, виховала Гоголя і то не лише фізично, а що важливіше – духовно, з дитинства наділивши його красою своєї поезій, буянням пісенної творчості, епічною величавістю дум, фантастикою казок, переказами й легендами, барвистою образністю – всіма багатющими плодами народного руху».


2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх