24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

В чарівному світі уяви й творчості


Цікаво, що ліплення є одним з улюблених занять дітей. По-перше, їм зручно працювати з пластиліном, оскільки він легко набуває будь-якої форми. По-друге, який ще матеріал, що є дуже доступним, дозволяє точно відтворити кольори навколишнього світу?! Ліплення з пластиліну – це не тільки цікаве, але й корисне заняття. Воно найкраще розвиває координацію рухів пальців рук. Крім того, подібна творчість сприяє формуванню таких необхідних якостей, як терпіння й цілеспрямованість.

З 8 по 12 листопада у відділі абонементу обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка відбулась виставка робіт «Пластилінова фантазія». На ній представила свої саморобки учениця 6-ого класу кіровоградської ЗОШ № 26 Дащенко Наталія. Юна майстриня займається ліпленням ще з 4-ох років. Свою техніку, яка носить назву «пластилінова ілюстрація» дівчинка постійно вдосконалює. Пластилінова техніка сама собою доволі трудомістка. Одну ілюстрацію формату А4 вона робить близько тижня. Їй подобаються об’ємні речі, котрі створюють на фото «ефект присутності» - то й пластиліну йде на одну роботу чимало – до 5 пачок. Техніку дівчинка вибирала методом проб і помилок – один зам’який, другий закрихкий, третій затвердий. Та врешті кожен тип пластиліну можна тією чи іншою мірою застоcовувати для ілюстрування. Занадто м’який використовує на тло – розмащує ним великі площі, крихкий стає масою для об’ємних елементів, а з найкращого пластиліну робить дрібні детальки.

Така виставка в житті Наталочки проходить вперше. Тож вперед до чарівного світу уяви й творчості!


до Дня художника


6 жовтня у відділі мистецтв до Дня художника організовано художню виставка, яку підготували студенти та викладачі Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки: Куроп’ятник Алла, Мацієвська Катерина, Хавроненко Світлана, Петрова Надія, Сількова Катерина, Пермінова Катерина, Петрова Наталія, Силенко Оксана, Ковальова Вікторія, Петрова Ірина, Чайка Євген, Бухало Артем.

На виставці представлені роботи, виконані у різних техніках та з різноманітних матеріалів – це графіка, вишиті картини, натюрморти, скляний вітраж. Окреме місце на виставці займають роботи з бісеру, сірників, мушлі та дерева.


Айстра. Ковальова Вікторія. Ваза Бухало Артем

Аліса у країні Чудес. Сінькова Катерина

Будинок. Бухало Артем

В пошуках істини Силенко Оксана

В черзі. Чайка Євген

Віяло. Петрова Ірина

Вождь червоношкірих. Петрова Наталія

Декоративна ваза. Петрова Ірина

До дому. Мацієвська Катерина

Карпатський краєвид. Куроп'ятник Алла

Кохання. Силенко Оксана

Маска. Бухало Артем

Маска. Бухало Артем

Мелодія душі. Силенко Оксана

Милування уривками істини. Хавроненко Світлана

Мімоза Ковальова Вікторія

Місток. Куроп'ятник Алла

Озеро. Мацієвська Катерина

Писанки. Ковальова Вікторія

Пороги Південного Бугу. Куроп'ятник Алла

Пошук істини. Мацієвська Катерина

Райське яблуко. Мацієвська Катерина

Схід. Пермінова Катерина

Танго. Петрова Ірина

Торкаючись хвиль. Хавроненко Світлана

У інший світ. Мацієвьска Катерина

У теплі краї. Мацієвська Катерина

Фото. Петрова Наталія

Фото. Петрова Наталія

Чарівник. Мацієвська Катерина

Янгол. Хавроненко Світлана

Художня виставка «Проектне середовище»


21 квітня у відділі мистецтв організована художня виставка «Проектне середовище», яку підготували студенти факультету дизайн Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки: Лемешева Ірина, Тушинська Олена, Шабаліна І., Свіргун К.

Виставка «Неочікувані рішення»


18 лютого у відділі мистецтв організована художня виставка «Неочікувані рішення», яку підготували студенти факультету дизайну Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки: Рубан Ельвіна, Мацієвська Катерина, Дядюра Ірина, Колеснікова Євгенія, Малий Антон, Темний Олександр, Швабовська Наталя.

Дядюра Ірина

Дядюра Ірина

Дядюра Ірина

Колеснікова Євгенія

Малий Антон

Мацієвська Катерина

Мацієвська Катерина

Мацієвська Катерина

Мацієвська Катерина

Рубан Елвіна

Рубан Елвіна

Темний Олександр

Швабовська Наталя

Швабовська Наталя

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх