24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Обгрунтована фантазія


З 15 вересня у відділі мистецтв організовано художню виставку «Обгрунтована фантазія», яку підготували студенти Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки: Мацієвська Катерина, Силенко Оксана, Ковальова Вікторія, Гончар Ярослава, Логвінова Віолетта, Михайлюта Тетяна, Момот Ася, Онікієнко Анна, Соколенко Вероніка, Темний Олександр, Юрченко Олександр. Керівник: Хавроненко Світлана Павлівна.

На виставці представлені роботи, виконані у різних техніках – це масло, батик, розпис тканини, квилтинг та ін. Окреме місце на виставці займають роботи виконані у техніці енкаустика – розпис воском.


Гончар Ярослава. Дами

Гончар Ярослава. Натюрморт

Ковальова Вікторія - Портрет

Ковальова Вікторія. Кохання

Ковальова Вікторія. Ната

Ковальова Вікторія. Портрет.

Ковальова Вікторія. Портрет

Логвінова Віолетта. Стриманність

Мацієвська Катерина - Пейзаж

Мацієвська Катерина - Портрет

Мацієвська Катерина Пейзаж

Мацієвська Катерина. Аня

Мацієвська Катерина. Квіти

Мацієвська Катерина. Лебеді

Мацієвська Катерина. Натюрморт

Мацієвська Катерина. Пейзаж..

Мацієвська Катерина. Пейзаж

Мацієвська Катерина. Портрет..

Мацієвська Катерина. Портрет.

Мацієвська Катерина. Портрет

Мацієвська Катерина. Розпис тканини

Мацієвська Катерина.пейзаж

Михайлюта Тетяна. Німфа

Момот Ася. Зайченя

Онікієнко Анна. Квіти

Онікієнко Анна. Натюрморт.

Онікієнко Анна. Натюрморт

Онікієнко Ганна - Натюрморт

Онікієнко Ганна Пейзаж

Онікієнко Ганна. Квіти

Онікієнко Ганна. Натюрморт

Онікієнко Ганна. Пейзаж

Силенко Оксана. Вовк

Силенко Оксана. Емоція Провина

Силенко Оксана. Емоція Сором

Силенко Оксана. Пейзаж

Силенко Оксана.

Силенко Оксана

Соколенко Вероніка. Пейзаж

Соколенко Вероніка

Темний Олександр. Портрет

Юрченко Олександр. Пазли

Нові надходження


Фонд відділу мистецтв постійно поповнюється новими книгами. Найновіші видання представлені на виставці «Нові надходження». Читачі мають змогу переглянути альбоми прол творчість таких видатних художників, як П. Рубенс, У. Тернер, Климт, Бенуа, Модильяні, Ван Ейк, М. Ткачук.

Юні художники зможуть вдосконалити свої вміння та навички за допомогою підручників «Графика натюрморта» та «Графика пейзажа» (автор Н. П. Бесчастнов), а також посібника «Китайский рисунок кистью» П.Шерретта.

Прихильники танцювального мистецтва знайдуть багато цікавого у книгах: Худеков С. Н. «Всеобщая история танца», Пичугин П. А. «Аргентинское танго», Костровицкая В. С. «100 уроков классического танца».


Світи нам, Вкраїно, світи!


01 серпня 2011 року в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка відбудеться презентація книжкової виставки «Світи нам, Вкраїно, світи!», яка присвячена 20-річчю незалежності України.

Мета: зростання національної свідомості, утвердженню патріотизму серед молодого покоління Кіровоградщини.

Організатор заходу: Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка.

Споконвічна мрія народу України – жити в самостійній незалежній державі – збулася. 24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ – «Акт проголошення незалежності України». І тепер ми стоїмо на початку ще не звіданого шляху розбудови мирного, міцного, стабільного та економічно розвинутого суспільства.

Що має Україна сьогодні? Досить велику, непересічну, багатовікову історію. Саме перший розділ виставки «Літопис нашого народу» висвітлює формування на теренах України людської цивілізації, функціонування державних утворень, драматичні часи бездержавності.

Наступний розділ «Утвердження незалежності України» розповість нашим користувачам про боротьбу українського народу за незалежність, а також про найважливіші процеси в політичній, соціально-економічній, духовній, науковій, освітній сферах сучасного українського суспільства, різноманітні аспекти політики Української держави.

Розділ «Україну будує кожен з нас» стане  у пригоді батькам, класним керівникам, викладачам, працівникам дошкільних закладів та студентам педагогічних вузів. З нього вони дізнаються про сутність, обов’язки, умови та провідні напрямки національного виховання.

Великою таїною є незбагненна сила народної творчості, яку український народ напрацював упродовж тисячоліття. Тому, розділ «Національні мотиви» увібрав у себе зразки народної творчості. Тут представлені народні думи, перекази, легенди, казки, байки, балади, романси, пісні, прислів’я, приказки та загадки.

Останній розділ виставки «Рідна Україно, я навік з тобою!» висвітлює життєвий і творчий шлях видатних синів і дочок нашої Вкраїни, людей, які все своє життя поклали на боротьбу за незалежність нашої держави.

Володимир Великий-володар і хранитель Русі-України


28 липня - День рівноапостольного князя Володимира Великого. Відділ популяризації книги пропонує користувачам книжкову виставку «Володимир Великий-володар і хранитель Русі-України». У роки його правління Київська Русь досягла високого рівня політичного й культурного розвитку, військової могутності, стала врівень з багатьма передовими на той час європейськими та близькосхідними країнами. Уявити великого князя в багатогранності його діянь і звершень допоможуть літописні джерела, хроніки, наукові дослідження, які представлені на виставці за розділами «Язичницька релігія», «Хрещення України-Русі», «Князь Володимир Святий». Діяння і непідвладний часові спадок наймогутнішої державної постаті далекої минувшини розкриваються на основі здобутків української науки: Толочко П. П. «Володимир Святий. Ярослав Мудрий», Івакін Г. Ю. «Оповіді про стародавній Київ», Шаповал Ю. І. «Ілюстрована енциклопедія України. Держава», Горєлов М. Є. «Держава і цивілізація в історії України», «Видатні постаті в історії України (ІХ-ХІХст.) та ін.

Майстер пануючого світла: Рембрандт


4 липня 2011 року у відділі мистецтв організована книжкова виставка «Майстер пануючого світла: Рембрандт», присвячена 405-річчю від дня народження Рембрандта ван Рейна (Rembrandt van Rijn) (1606—1669 рр.) – великого нідерландського художника, офортиста доби бароко.

Його спадок складає 600 картин, 300 офортів, 2000 малюнків.

Відвідувачі бібліотеки мають нагоду познайомитися з життєвим шляхом художника, з його кращими творами: «Воздвиження креста», «Зняття Христа з хреста», «Урок анатомії доктора Тюльпа», «Автопортрет з Саскією на колінах», «Нічна варта», «Портрет Хендрік'є біля вікна», груповий портрет «Сіндики», «Єврейська наречена», «Повернення блудного синa» та ін.

На книжковій виставці представлено понад 30 цікавих видань, з яких особливу увагу привертають:

Рембрандт: альбом / Авт.-сост. Ю.И. Кузнецов. – 2-е изд. М.: Изобраз. искусство, 1988. – 56с.

Жабцев В.М.

Голландская живопись/ В. М. Жабцев. – Минск: Харвест, 2008. – 128с.: ил. – (Мастера Мировой живописи).

Мещерина Е. Г.

Западноевропейская жанровая живопись. – М.: ОЛМА-ПРЕСС Образование, 2006. – 96 с. – (Галерея мировой живописи).

Музеи мира /ред. группа: М. Аксенова, О. Елисеева, Т. Евсеева. – М.: Мир єнциклопедий Аванта, Астрель, 2008. – 184с.: ил. – (Самые красивые и знаменитые).

Виставка діятиме впродовж липня місяця 2011 року.


Безмовний крик


13 травня 2011 року в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М. Бойченка оформлено виставку-експозицію «Безмовний крик» (проблема абортів).

Метою виставки є зниження кількості абортів серед юнацтва та молоді.

Організаторами виставки є: обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка та Єлисаветградське православне товариство при Свято-Успенському храмі м. Кіровограда, настоятелем якого є архімандрит Боголєп (Гончаренко).

На виставці-експозиції представлено: ікони Божої матері, молитви, фотографії, муляжі, хірургічні інструменти тощо.

Презентація виставки відбудеться  17 травня о 12.30 год. за участі архімандрита Боголєпа (Гончаренка), настоятеля Свято-Успенського храму м. Кіровограда.

Виставка буде експонуватися у стінах бібліотеки протягом місяця. Усі бажаючи можуть переглянути експозицію безкоштовно щодня з 9.00 до 18.00, крім суботи.


Великодні візерунки


Великдень, Пасха, Христове Воскресіння. Так називають свято, що відображає звершення найзаповітнішої мрії людства — подолання смерті. У словосполученні «Великий День» лунає відгомін міфів та вірувань давніх народів. Назва свята дійшла й до нас, однак наповнилась новим змістом. Великдень стала святом найбільшої буттєвої радості — відчуттям єдності з усім світом і з Живим Богом.

Саме такі емоції викликає виставка пасхальних робіт майстрів клубу «Ниточка» «Великодні візерунки». Серед робіт - вишиті пасхальні рушники, ікони вишиті бісером та нитками. Розмальовані або ж оздоблені бісером писанки та різноманітні великодні композиції.


Найкращі посмішки читачів


В рамках акції «Святкуємо разом з бібліотекою 1 квітня – день гумору» працівниками сектору менеджменту і маркетингу було організовано фотовиставку «Найкращі посмішки читачів». Виставка демонструє розмаїття користувачів нашої бібліотеки: учнів шкіл, студентів технікумів та ВУЗів, викладачів, керівників гуртків, акторів та просто читачів, які подарували свої чарівні посмішки бібліотеці. Виставку розміщено на міжповерховій площадці, її може побачити кожен, хто завітає до обласної бібліотеки для юнацтва  ім. О. М. Бойченка.  Посмішка  притаманна кожній людині.  Вважаємо, що  виставка викликатиме лише  позитивні емоції,  і звісно щирі,  лагідні посмішки на Ваших обличчях, наші любі користувачі!


Відкрий для себе світ уяви і творчості!


Історію рідного краю пише кожен із нас. Проявити своє бачення світу можна по-різному, в тому числі і за допомогою декоративно-прикладного мистецтва. Воно виникло з любові до рідної землі, навколишнього світу та з потреби не тільки бачити красу, а й творити її власними руками. В основу сучасної художньої творчості покладено традиції народного мистецтва – невичерпного джерела вигадки, спостережливості, смаку, різноманітності кольорових поєднань, орнаментальних мотивів і форм. Як могутня ріка, що витікає з невеликого джерельця, на своєму довгому шляху вбирає десятки й сотні ручаїв і річок, так народне мистецтво створювалось упродовж століть багатьма поколіннями українських майстрів. Дуже приємно, що в наш час молодь у невичерпній скарбниці духовної культури нашого народу знаходить свою нішу. Підтвердженням тому є виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва, що відкрилась з 17 лютого у відділі сприяння технічній творчості молоді Обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка. На виставці представлені роботи вихованців гуртка «Рукоділля», що діє при Загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів № 1 – ДЮЦ «Перлинка». Вражає розмаїття жанрів, в яких виконані роботи – це і мистецтво батику, розпис по склу, бісероплетіння, образотворче мистецтво, вишивка тощо. Декілька творів є лауреатами міського фестивалю «Степові джерела» та обласного конкурсу «Знай, люби свій рідний край!». Найцікавіше, що робота «Різдвяний віночок» – лауреат фестивалю «Степові джерела» – виконана учнями 2-го та 3-го класів. Які ж талановиті в нас діти! Хотілося б розповідати і розповідати про кожного з учасників виставки. Адже прекрасно, коли нас оточує багата душею та талантами молодь.

Весела мишка

Весняна фіалка

виставка

Гіацинт

Дощечка

Дощечки

Дракон

Закоханий котик

Закохані бджілки

Лебідь

Літні квіти

Набір дощечок

Набір дощечок

Набір пасхальних яєць

Папуга

Пташиний дует

Райдужні папужки

Різдвяний віночок

Садок вишневий коло хати

Творчість наших читачів

творчість

Тукан

Під впливом емоцій


10 лютого у відділі мистецтв організована виставка творчих робіт «Під впливом емоцій», яку підготували студенти Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки: Бруско Дар’я, Головина Ірина, Гончар Ярослава, Ковальова Вікторія, Мацієвська Катерина, Никонорова Алла, Силенко Оксана, Синькова Катерина, Соколенко Вероніка, Темний Олександр, Ткаченко Наталія, Череватенко Наталія, Швабовська Наталія.
Найбільше робіт представила Мацієвська Катерина.


Без автора

Бруско Дар'я Азарт

Головина Ірина Відстороненність

Головина Ірина Тюльпани

Гончар Ярослава - Мрії

Ковальова Вікторія - Радість

Малий Антон - Одержимість

Мацієвська К - Портрет

Мацієвська К. - Розчарування

Мацієвська Катерина - Копія

Мацієвська Катерина - Мадонна

Мацієвська Катерина - Натюрморт

Мацієвська Катерина - Пам'ять

Мацієвська Катерина - Полудень

Мацієвська Катерина - Портрет

Мацієвська Катерина - П'ятий елемент

Мацієвська Катерина - Розчарування

Никонорова Алла - Зарозумілість

Силенко О. - Глибина щастя. Фрагмент

Силенко Оксана - Глибина щастя

Силенко Оксана - Павутина щастя

Синькова Катерина - Ведмідь

Синькова Катерина - Натюрморт

Сінькова Катерина - Неприйняття

Соколенко Вероніка - Натюрморт

Соколенко Вероніка - Радість

Темний Олександр - Мішка

Ткаченко Наталія - Троянди

Череватенко Наталія - Левиця

Череватенко Наталія - Пейзаж

Швабовська Наталія - Натюрморт

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх