24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Виставка СІЗО


Новий рік – це час, коли хочеться робити щось добре та приємне. Часто, ми власноруч створюємо різноманітні прикраси для інтер’єру та подарунки близьким і друзям. Не стали винятком неповнолітні, які утримуються в Кіровоградському слідчому ізоляторі. Переважно це хлопці, які з тих чи інших причин є тимчасово затриманими. Але, навіть це не заважає юнакам виготовляти різні поробки разом із інспектором відділу соціально-виховної та психологічної роботи Завадою Наталією Василівною.

Бібліотекарі відділу сприяння технічній творчості молоді вже не перший рік проводять різноманітні заходи на базі даного закладу. І щоразу дивуються талантам юнаків. Власне, це і стало поштовхом для того, щоб організувати виставку робіт неповнолітніх затриманих у стінах нашої бібліотеки.

Тож, запрошуємо усіх бажаючих до відділу сприяння технічній творчості молоді та переглянути виставку робіт неповнолітніх, які утримуються в Кіровоградському слідчому ізоляторі, що буде діяти протягом новорічних свят.


Виставка художніх робіт Богдана ГеращенкаКнижкова виставка «Час, зупинись!»


Кожного ранку ми прокидаємося під настирливі, дратівливі звуки будильника і розбігаємось, як мурашки, хто куди: хто на роботу, хто в інститут, хто в школу. Все своє життя людина звіряє за годинником, намагається все робити точно і, найголовніше, вчасно.

Час – це невід'ємна частина нашого життя. Основним атрибутом часу є годинник: вдома на стіні, на руці, в мобільному телефоні...

Саме цим складним та точним механізмам присвячена незвичайна книжкова виставка «Час, зупинись!». Тут представлені книги з різних галузей знань. Користувачі бібліотеки можуть дізнатися про історію появи годинника, його еволюцію від найпростішого сонячного до атомного. Також, ознайомляться з книгами, де відбуваються мандрівки у часі, або, де саме час зіграв з головними героями злий чи добрий жарт. І, звичайно, оглянуть годинники, якими прикрашена сама виставка. Тут і сучасні настінні, ручні, електронні, кварцові… Є і раритетні.

Ну що, зацікавились? То ж ласкаво просимо!читачка з експонатом виставки

Виставка робіт студії «фАРТ»


Існує величезна кількість всіляких прикрас, які можна зробити своїми руками разом з дітьми. Далі ці вироби можна використовувати для декору будь-якого приміщення , будинку, садка, двору, тощо, або просто подарувати своїм друзям.

8 жовтня в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім.О.М.Бойченка відкрилась виставка робіт студії творчого настрою «фАРТ». На виставці представлені роботи з різних засідань студії: букет геоцинтів з гофрованого паперу, листівки власноруч, квіти у техніці канзаши, вироби у техніці торцювання, квілінгу та багато інших.

Засідання студії відбуваються щонеділі з 12.00 до 15.00. Заняття проводять як бібліотекарі, так і досвідчені майстрині. Інформацію, стосовно тематики кожного наступного засідання та матеріалів, необхідних для роботи. Ви можете отримати на сайті бібліотеки ww.lib.kr.ua або на інформаційних стендах в приміщенні бібліотеки.

Заняття в студії БЕЗКОШТОВНІ для всіх користувачів бібліотеки!


«Моя улюблена бібліотека» Виставка робіт учнів Кіровоградської дитячої художньої школи ім.О.О.ОсмьоркінаАбрамова Анастасія. Портрет з книгою

Береславська Юлія. Відпочинок

Бєланова Єлизавета. Портрет з книгою

Бойко Дмитро. Книга

Бондаренко Анастасія. Портрет з книгою

Василенко Антоніна. Коля читач

Дзядик Софія. Портрет з книгою

Дідух Ольга. Книга і портрет

Дрига Каріна. Портрет з книгою

Касап Вікторія. Портрет натурщиці

Красюк Яна. Портрет з книгою

Крюкова Олена. Портрет і книга

Лисиця Анна. Я на канікулах

Мостика Поліна. Портрет Каріни

Настоящий Марк. Портрет

Парамієнко Руслан. Замріяна книгою

Романенко Катерина. Портрет подруги

Тирон Валерія. На відпочинку

Усенко Анастасія. Портрет

Фірсова Анна. Друг

Ципов'яз Ольга. Мої канікули

Чубарь Юлія. Портрет з книгою

Штунь Карина. Відпочинок

Така дивовижна Україна


Історія України – це шлях до незалежності. Вона не переривалася з часів Великої Скіфії і, навіть у найпохмуріші часи колонізації українці зберегли власну державу у формах автономії, повстанської республіки чи війська-держави.

Українці – одна з найдавніших націй у світі, яка має багату і самобутню культуру. Народні традиції та звичаї завжди були духовною основою життя народу. Вони стали головним чинником відродження українства, нашої національної свідомості та людської гідності.

24 серпня – великий день для кожного із нас. Цей день символізує здійснення споконвічної мрії народу України – жити в самостійній незалежній державі. Саме цій великій події в історії нашої держави присвячена книжкова виставка «Така дивовижна Україна». На виставці представлені книги, які познайомлять користувачів з історією України, її державним устроєм, символікою, природними багатствами та культурою, даючи цілісне уявлення про Україну як незалежну демократичну державу.

Складається виставка з 3-х розділів:

- «Від Русі - до України (Історія незалежності)» - тут представлена література з історії нашої держави від найдавніших часів до сьогодення;

- «Душа народу в його традиціях (Багатство української культури)» - книги з цього розділу розкривають перед читачами величний і самобутній світ української духовності, розказують про нашу символіку, звичаї, традиції культурні та мистецькі надбання;

- «Мальовнича Україна (Краса української природи)» - в цьому розділі підібрані матеріали, які зачарують читача неймовірним багатством української природи, заберуть у подорож до високих гір, безкрайніх степів, замріяних пралісів, швидкоплинних річок, темних печер, розкішних палаців, нездоланних замків… Кожен зможе відкрити для себе нові місця, дізнатися про їхню історію, уявити їхнє майбутнє.

Отож, запрошуємо усіх до відділу абонементу переглянути книжкову виставку «Така дивовижна Україна», дізнатися більше про країну, розташовану у самісінькому центрі Європи, яка замиловує кожного своєю неповторною природою, співучою мовою, має багатовікову історію, а найголовніше – є нашою Батьківщиною.


Нові часи – нові герої


Вже четвертий місяць поспіль Кіровоградщина прощається зі своїми героями. Це ‒ кращі сини України, цвіт нації, вони віддали найдорожче – своє життя, за те, щоб кожен з нас міг жити у мирному місті, вони загинули за Україну.

З болем в серці доводиться читати історії з життя кожного із них. Адже в багатьох воїнів напівсиротами залишилися малі діти, в декого ‒ вагітні дружини. Ці діти вже ніколи не відчують батьківського тепла.

В пам'ять про героїв Кіровоградщини у відділі абонементу оформлено фотовиставку «Нові часи – нові герої». На жаль, виставка постійно поповнюється новими фотографіями та прізвищами загиблих.

Вони назавжди залишаться в наших серцях, їхній подвиг ми не маємо права забути.Обережно! Відмінникам читати заборонено


Дивна річ – чомусь ледь не усі успішні чи багаті люди у свої дитячі роки були бешкетниками, вчились максимум на трійки, часто прогулювали уроки, шкільних вчителів з їхніми настановами не слухали. Білл Гейтс був кращим учнем з математики, зате через його «фантастичну» успішність з решти дисциплін ледь не був вигнаний зі школи. А от Менделєєв мав трійки навіть з хімії, просто за те, що категорично відмовлявся зубрити, (адже зубріння справа папуг-відмінників чи не так?). Альберт Ейнштейн взагалі був головною біллю всіх вчителів, бо просто не хотів (та і не міг) вписуватись у жодні шкільні рамки. І таких прикладів з біографії великих людей можна приводити безліч.

Тож шановні батьки, якщо ваші діти поводять себе неслухняно, не вчать уроки, прогулюють школу, будь-ласка, не гнівайтесь, а навпаки радійте, може, просто у вас росте якийсь майбутній Ейнштейн, Менделєєв чи Білл Гейтс. А ще ‒ приходьте до нашої бібліотеки, знайомтеся з книжковою виставкою «Обережно! Відмінникам читати заборонено», на якій зібрані книги для підлітків та про підлітків: про бешкетників та диваків, не прийнятих суспільством, про тих, кому важко знайти друзів, розуміння, підтримку, про смішні, а деколи детективні пригоди, та, звичайно, про перше кохання, яке часто в такому віці буває нерозділеним.


«Sunny style» - поринь у літо!»


З 14 липня у відділі сприяння технічній творчості молоді обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка діятиме виставка-порада «Sunny style» - поринь у літо!» На вас чекають останні новинки зі світу моди, неповторні образи та ідеї для літнього гардеробу. Адже всі вони представлені на сторінках модних видань, таких як «Burda», «Ателье» та інших. До представлених журналів додаються викрійки, які допоможуть втілити в життя будь-яку ідею. А книги з індустрії моди допоможуть стати справжніми гуру в світі брендів, будинків моди та світових тенденцій. Оригінальні ідеї вже чекають на кіровоградських модниць!

Радимо не зволікати, а впевнено крокувати в ногу з часом і бібліотекою!

Зроби своє літо незабутнім разом з нами!


Футбольна лихоманка - 2014 (до чемпіонату світу з футболу FIFA 2014)


Нині в усьому світі погляди людей прикуті до спортивної події номер один - чемпіонату світу з футболу FIFA 2014 в Бразилії. Тому, на прохання користувачів, працівниками відділу абонементу створено книжкову виставку «Футбольна лихоманка - 2014».

На виставці представлені книги, що розкажуть про історію зародження футболу, основні зміни в його правилах; становлення ФІФА та регіональних футбольних конфедерацій; основні події, що відбувалися упродовж усіх чемпіонатів світу; здобутки національних збірних різних країн. Окремо відображено цікаві матеріали про розвиток футболу в Україні, участь клубів у боротьбі за єврокубки, яскраву еру легендарного Валерія Лобановського.

А фото найбільш рейтингових футболістів та цікавих подій нинішнього чемпіонату розширять уявлення про цю, справді народну, гру.

Отож, запрошуємо усіх бажаючих переглянути виставку «Футбольна лихоманка - 2014», тримайте руку на пульсі чемпіонату світу з футболу разом з нами!


Жіночі образи на полотні


День Матері – це міжнародне свято, яке відзначають в багатьох країнах світу 13 травня, а в Україні святкують щорічно в другу неділю травня, починаючи з 2000-го року.

А почалося відзначення Дня Матері у 1908 році, коли молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам'ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією – один день у році присвятити вшануванню матерів. Її старання увінчалися успіхом. У 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято.

Безумовно, День Матері – це одне із найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із самого дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

З нагоди Дня Матері у відділі мистецтв оформлено виставку творчих робіт Світлани Хавроненко «Жіночі образи на полотні». Більшість картини, що представлені на виставці, виконані у надзвичайно цікавій техніці – енкаустика.

Слово «енкаустика» – давньогрецьке, що означає «мистецтво випалювання», малювання фарбованим бджолиним воском.

У давньому Єгипті восковим розписом розфарбовували стіни та фасади, а в Давній Греції гарячими восковими фарбами розписували кораблі. Багато давніх ікон зроблені саме в цій техніці.

Воскові картини мали таку популярність завдяки своїй довговічності: деякі зберігаються більше двох тисячоліть. У музеях всього світу зберігається багато портретів, виконаних воском по дереву.

Сучасна енкаустика – процес, при якому кольоровий віск припалюється до вбираючої основи, такої як штукатурка, полотно, дерево, за допомогою звичайних побутових речей: праска, фен або ж паяльник. Для того, щоб воском можна було малювати, його необхідно розтопити, зробити рідким. Якщо ми використовуємо для цього праску, то робимо це наступним чином: просто наносимо віск на гарячу поверхню праски, притискаємо її до паперу, і не відриваючи праску, водимо нею по поверхні. Ще можна розтопити віск на поверхні праски і накрапати його на папір. Після цього гарячим феном «розганяти» фарби по фону. Ще один спосіб малювання: папір, полотно або іншу основу кладуть на спеціальний стіл з підігрівом (як електроплита). А далі за допомогою таких інструментів як: шпателі, жорсткі щіточки, валики створюються прекрасні візерунки та картини.

Отже, завітайте до відділу мистецтв нашої бібліотеки та пориньте у світ неперевершених картин виставки, що приурочена до найголовнішого родинного свята. Будемо раді Вас бачити !!!


Подих часу: книги про які забули


«Є книги незаслужено забуті; немає жодної,

яку б незаслужено пам’ятали»

Вістен Г’ю Оден

У відділі абонементу на книжкових полицях поряд з яскравими обкладинками сучасних книг, чекають на свого читача незаслужено забуті видання. У 80-90 роках цими книгами зачитувалися, за ними стояла черга, вони були на вершині популярності, а сьогодні у них майже немає читачів. Звісно, час минає, змінюються погляди, смаки та герої, але коли береш у руки саме ці книги, виникає почуття причетності до минулих часів, до того, що згадується з любов’ю та ностальгією.

Книжкова виставка «Подих часу: книги про які забули» створена з метою познайомити користувачів із незаслужено забутими книгами.

Виставка складається з трьох розділів. В першому розділі «Втрачені на полицях» знаходяться видання, які ніколи не гортала рука читача, ці книги про життя, про долі, про відносини, найчастіше російських та зарубіжних авторів.

«Забуті детективи та фантастичні романи» - таку назву має другий розділ, де бажаючі зможуть знайти детективи Агати Крісті, гостросюжетні романи братів Вайнерів, фантастичні твори Олександра Бєляєва, незвичайні пригоди Володимира Обручева.

Чарівний, казковий світ кохання, щастя та несподіваних розчарувань містить останній розділ «Знайдено романи про кохання», тут і Маргарет Мітчелл «Знесені вітром», і Анн та Серж Голон «Анжеліка», і Анатолій Калінін «Циган», і В’ячеслав Шишков «Угрюм-ріка» та багато інших.

Виставка сподобалась користувачам відділу абонементу, тож вже незабаром чекайте на її оновлення.

Заходьте до нашої бібліотеки, знаходьте книги, які чекають саме на Вас, знайомтеся з творчістю письменників, які заслуговують на увагу. Удачі в пошуку!Чарівний світ бісеру


У відділ сприяння технічній творчості молоді весна завітала разом з дивовижними квітами та деревами з бісеру.
«Чарівний світ бісеру» - саме таку назву має виставка робіт учнів НВО «Спеціальна школа №1», в якій навчаються переважно діти з особливими потребами.

Дерева з бісеру зробили школярі восьмого класу під керівництвом Плужник Людмили Олексіївни, а гарні весняні квіти - дев’ятикласники під керівництвом Хлопецької Олени Василівни.

Дерева та квіти з бісеру викликають захоплення і здивування, милують око і радують душу, адже, незважаючи ні на що, ці діти прагнуть творити диво власноруч.

Фахівці відділу сприяння технічній творчості молоді щодня запрошують відвідувачів бібліотеки до перегляду виставки. Зокрема, 16 квітня для десятикласників школи № 6 відбулася презентація робіт обдарованих дітей, яка викликала і захоплення, і бажання творити. Бібліотекарі підтримали їхнє бажання, познайомивши з книгами та журналами, які є у фонді відділу сприяння технічній творчості молоді обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка.


Виставка-здивування - «Магія кольору»


26 березня у відділі абонементу оформлено книжкову виставку-здивування «Магія кольору».

Читачам представлена різножанрова література, об'єднана тим, що в назві книги є слово, яке називає колір. Наприклад, на полиці можна побачити «Червоне і чорне» Стендаля і гостросюжетний роман Ю. Несбьо «Червоногрудка» та ін.

Такий підхід в оформленні виставки враховує різні інтересів користувачів бібліотеки, закликаючи їх уважніше придивлятися до назви, замислюватися над причинами вибору автором того чи іншого слова.

Крім цього, кожен читач зможе дізнатися про себе більше через улюблений колір, завдяки бліц-тесту, представленому на виставці. Адже колір, якому людина віддає перевагу, може багато чого розповісти про її характер та емоційний стан.

Суть тесту полягає в тому, що кожен може взяти з виставки квітку з різнокольоровими пелюстками і вибрати свій колір. Важливо робити вибір швидко, не витрачаючи багато часу на обдумування - просто вирішити для себе, що подобається найбільше і що найменше. На пелюстках можна прочитати, як даний колір відображає риси характеру людини.

Так, наприклад, жовтий колір – це символ дружелюбності, простоти, бажання допомогти іншим; сірий колір – це символ стриманості, справедливості, простоти; блакитний колір – це символ вразливості, прихильності, вірності тощо.

Отже, запрошуємо всіх бажаючих до відділу абонементу переглянути виставку «Магія кольору», розширити свої знання щодо книг, які мають у назві «кольори» та дізнатися більше про себе за допомогою бліц-тесту.


Із 12 березня у відділі мистецтв діє виставка робіт учнів
Кіровоградської дитячої художньої школи ім. О.О. Осмьоркіна (до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка)Викладач: Смичек Ігор ВолодимировичБублик Є. Із речей Тараса

Бутукова Н. Свіча поета

Вашека П. Козак Мамай

Грінчишин М. Шевченко і ми

Доценко К. Шевченковий килим

Купнівський Б. Кума і кум

Купнівський Б. Куманець

Лежень Д. За працею

Лискова С. У Чорному морі

Одуд П. Реве та стогне Дніпр широкий

Первая Т. Катерина

Пилипенко В. Україна - мій дім

Ревва К. Тарасові стежки

Червона В. Тварини і птахи

ДИВОСВІТ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА


До 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка виставку творчих робіт під такою назвою оформив відділ сприяння технічній творчості молоді обласної бібліотеки для юнацтва імені О. М. Бойченка.

На виставці представлено 5 робіт майстрині Людмили Супрунової, інваліда І групи: вишитий портрет Тараса Шевченка, панно «Несе Галя воду», два рушники в українському стилі та серветка.

Майстрині з громадського об’єднання «Єлисаветградський узвіз» надали свої творчі роботи:

- «Український віночок» Валентини Іванівни Дроби шевської;

- «Квітка сонця – сонях» Тетяни Михайлівни Крицької

- «Українська хата» картина виконана в двох техніках вишивки: нитками та стрічками Віри Іванівни Залізняк.

Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді люб’язно надав кілька робіт школярів з області.

Ляльки-мотанки. Так Юрій Коваль, школяр з Гайворона, виготовив ляльку-мотанку «Ксюша», а школярка з Новомиргород Грозан Анна створила ляльку «Казкова відьма».

Робота з солоного тіста «Господиня» Антона Постриганя, вік 11 років, Устинівський РБДЮТ, брала участь, як і робота Ані у Всеукраїнському конкурсі «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Запрошуємо переглянути виставку творчих робіт майстрів Кіровоградського краю, присвячених творчості Тараса Шевченка протягом березня 2014 року.На відстані побачиться велике!


9 січня виповнюється 200-років з дня народження Тараса Шевченка.

Творчість Шевченка постає чи не найвидатнішим всеєвропейським і світовим явищем, бо досі, як слушно зауважив Вадим Скуратівський, «вікове горе мас, по суті, не мало своїх літературних уст, не розверзалося ними, не прорізалося своїм художнім голосом».

Про світову славу великого Кобзаря свідчать пам'ятники, встановлені в різних країнах світу: у Палермо, Бухаресті, Вашингтоні, Нью-Йорку, Парижі тощо.

Шевченко для свідомості українців — це не просто література. Він — наш всесвіт.

Уявити себе без Шевченка — все одно, що без неба над головою. Він — вершинна парость родового дерева нашої нації, виразник і хранитель народного духу. Навіть тіло його вознесено на вершину. Іншої такої могили на Україні нема, немає такої могили на всій планеті. Вона — немов козацька вежа, де при наближенні небезпеки запалювали сторожовий вогонь. Вогонь на сторожовій вежі Шевченка не згасає ніколи.

До 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка у відділі абонементу почала діяти книжкова виставка-інсталяція «На відстані побачиться велике!». Виставка в повній мірі висвітлює життєвий і творчий шлях великого Кобзаря. Це спроба показати його значення не лише для українців, а й для усього світу. Підтверджують це вислови відомих людей про Тараса Григоровича, які знайшли своє місце на виставці.

Усіх цінителів творчості Т. Шевченка запрошуємо до відділу абонементу познайомитися з матеріалами, представленими на виставці.Книжкова виставка «Формула дівочої краси»


Протягом березня в бібліотеці діятиме книжкова виставка під назвою «Формула дівочої краси», розміщена на другому поверсі (біля відділу сприяння технічній творчості молоді).

Запрошуємо всіх бажаючих відкрити для себе секрети привабливості, майстерно викладені в книгах з мистецтва макіяжу, створення зачісок та манікюру. А для чоловіків у нагоді стануть поради, які допоможуть визначитись з подарунком до «8 Березня».

Отже, часу не гайте – до бібліотеки завітайте!


Незламність духу в творчості


«Незламність духу в творчості» – саме таку назву має цикл заходів, присвячених творчості людей з обмеженими можливостями та особливими потребами.

Загальновідомо, що всі діти талановиті, але діти-інваліди або діти з особливими потребами, як коректно їх називають, ‒ талановиті особливо. В цьому можна переконатись, відвідавши виставку робіт учнів НВО «Спеціальної ЗОШ №1», що відкрита до перегляду з 25 лютого у відділі сприяння технічній творчості молоді.

Здається метелик, вирізаний з дерева, от-от полетить… А скільки ж зусиль потрібно було докласти непосидючому хворому хлопчику, щоб його зробити! А як вчитель зміг навчити таку дитину, залишається загадкою, дивом. Вчителі НВО «Спеціальної ЗОШ №1» кожного дня здійснюють подвиг і не помічають цього.

Кульбабки на картині, зробленій з ниток, клаптиків тканини, намистинок, переносять тебе на казковий зелений весняний луг. А шматочок торта з паперу та піцу з тканини так і хочеться з’їсти.

Характерною особливістю всіх робіт членів гуртка під керівництвом Хлопецької О.В. є позитив, який вони випромінюють, як і діти, що їх створили.

Мета виставки: показати, що якщо людина обмежена в чомусь одному, вона має талант в іншому. Я думаю, що ці люди створені Богом як приклад нам – здоровим. Ми, маючи руки, ноги, розумну голову, не повинні розтрачувати життя даремно, а прагнути створити щось гарне, корисне і зробити світ кращим.


АВІАТОРИ КІРОВОГРАДЩИНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ


У відділі сприяння технічній творчості молоді оформлено книжкову виставку під такою назвою. Тут представлені книги та періодичні видання, що розкривають окремі сторінки історії авіаційної Кіровоградщини взагалі та зокрема її воєнні сторінки.

Наприклад, нова книга Ольги Кушнір, помічника ректора Державної льотної академії України, подарована автором бібліотеці є на книжковій виставці. Також книги про історію становлення ДЛАУ, про авіакомпанію «УРГУ», місто Кіровоград.

А кращою її частиною є виставка робіт кіровоградського авіамоделіста Івана Володимировича Толкачова. Моделіст працює в техніці стендового моделювання. Представлені моделі літаків: Royal Navy XI 859 та Royal Navy 167 WM 963, FR 155. Виставку доповнюють журнали «Моделіст-конструктор» та «Авиация и время», де друкуються монографії та схеми авіамоделей.

Дану виставку бібліотека запрошує переглянути до 11 лютого 2014 року.З днем народження, Кіровоградщино!


Мальовнича і чарівна Кіровоградщина! Наша неповторність і унікальність – це чорноземи, могутні ріки, таємничий Чорний ліс, мовчазні кам’яні баби, велична козацька історія, а ще люди – щедрі, гостинні, талановиті.

До 75-річчя утворення Кіровоградської області у відділі абонементу почала діяти книжкова виставка-інсталяція «Кіровоградщино моя! Тебе прославили літа, ти прославляєш Україну». Виставка розповідає про минуле і теперішнє Кіровоградської області, що географічно знаходиться в самому центрі України. Це спроба охарактеризувати регіон, розказати про славетних уродженців області та видатних людей, чия доля так чи інакше пов’язана з краєм. Виставка експонуватиметься та доповнюватиметься протягом року, тож у всіх є чудова нагода познайомитися з її матеріалами.

Бібліотекарі також підготували віртуальну мандрівку «З Днем народження, Кіровоградщино!». Подорожуючи уявними зупинками, Ви дізнаєтеся про місцину, де народилися і живете, спортивні та театральні досягнення, парки та сади, вулиці та підприємства, міфи та легенди, минуле та сучасне нашої області. По завершенню заходу усі бажаючі зможуть стати учасниками вікторини «Вулицями нашого міста».

Ми запрошуємо всіх, хто цікавиться історією та сьогоденням нашого краю, прагне більш детальніше познайомитися з його надбаннями, переглянути постійно діючу книжкову виставку та відвідати цікаві заходи відділу абонементу, присвячені історії Кіровоградщини.2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх