24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Діти погляд крізь війну


Війна – це найважче випробування, яке випадає на долю нації, народу. Це завжди біль, страждання, страх, смерть. І саме діти найбільш вразливо переживають все, що відбувається під час війни. На жаль, на сьогоднішній день українські діти вимушені переживати весь тягар війни, котра назавжди змінила їх життя.

Саме цій тематиці присвячена виставка творчих робіт художниці Світлани Хавроненко «Діти: погляд крізь війну». Всі роботи виконані у техніці енкаустики.

Виставка організована у відділі популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді і триватиме до кінця листопада. Запрошуємо всіх бажаючих!


Моя улюблена бібліотека


У відділі мистецтв, за підсумками щорічного конкурсу «Моя улюблена бібліотека», організовано виставку робіт учнів Кіровоградської дитячої художньої школи ім О. О. Осмьоркіна.

Тема цьогорічного конкурсу: «Ілюстрація до моєї улюбленої книги». Переможцями стали: Беспалова Марія (1-ше місце), Святенко Анастасія (2-ге місце), Пташник Єва (3-тє місце) та Бондар Андрій (4-те місце).

Виставка діятиме протягом жовтня. Запрошуємо всіх бажаючих!!!


Балабан Аліна. Вечори на хуторі біля Диканьки

Береславська Юлія. Івасик-Телесик

Беспалова Марія. Пан Коцький

Бовтун Анастасія. Жар-Птиця

Бондар Андрій. Айвенго

Відюкова Марія. Кіт та Півник

Гліжинська Христина. Лисиця і Журавель

Голінська Єлизавета. Івасик-Телесик

Діордіца Діана. Котигорошко

Комісаров Ігор. Жар-Птиця

Коробова Аліна. Івасик-Телесик

Макущенко Ангеліна. Жар-Птиця

Огаренко Наталія. 101 далматинець

Полежай Аліна. Колобок

Пташник Єва. Золотий півник

Розгон Катерина. Лисиця і Журавель

Саміщенко Павло. Ох

Святенко Анастасія. Кіт та Півник

Спринчан Кирило. Три мушкетери

Стасишина Вероніка. Лисиця і Журавель

Устимчук Марія. Івасик-Телесик

Чумаченко Ілона. Слово о Полку Ігоревім

Увага! Новий журнал


Відділ сприяння технічній творчості молоді кілька років передплачує журнал для перукарів та їх клієнтів «Your Hair». Журнал видається шість раз на рік. Інформація супроводжується кольоровими фотографіями.

Пропонуємо Вашій увазі перелік найбільш актуальних рубрик журналу: «Актуально», «В фокусі», «Зачіски від кутюр», «Конкурси», «Мода та стиль», «Майстер-класи», «Нові технології», «Новинки сезону», «Новинки ринку», «Поради експертів», «Школа Your Hair”.

А тепер, як завжди, коротко про цей журнал.

«Майстер-клас» пропонує ексклюзивні прийоми та техніки виконання самих різноманітних за стилями та формами зачісок, як для леді, так і для джентельменів, а чарівні дитячі зачіски сподобаються всім без виключення.

Експерименти з локонами, романтичні образи, гамма кольорів та оригінальний дизайн «Зачісок від кутюр» Ви маєте змогу переглянути на кольорових вкладках журналу.

Інструменти для справжніх барберів -чоловічих перукарів презентуються в рубриці «Нові технології».

В рубриці «Навчання» дається повний перелік проведення різноманітних курсів, семінарів, шкіл, як для початківців, так і для перукарів-професіоналів.

Запрошуємо до бібліотеки для юнацтва переглянути підбірку журналу «Your Hair» та ознайомитися з новим п’ятим номером – осінь 2015 року.


Золотий вік вітрил


Образ білокрилого вітрильника, овіяний романтикою пригод і відкриттів. Саме вітрильникам присвячена книжкова виставка «Золотий вік вітрил», що діє протягом липня місяця у відділі сприяння технічній творчості молоді обласної бібліотеки для юнацтва.

Етапам розвитку історії вітрильників та захоплюючим історіям найбільш відомих кораблів, які підкорювали океани, присвячено розділ «З них починалася історія». Вік знайдених археологами найдавніших човнів складає близько восьми тисяч років. Але це не означає, що до цього човнів не було. Річ у тім, що дерево – основний матеріал майстрів минулого – тільки у найрідкісніших випадках зберігається так довго. Далекі мандрівки морями й океанами стали можливими завдяки створенню більш досконалих і надійних вітрильників.

В розвитку світового кораблебудування, як і мореплавання, видатну роль зіграли і наші предки - слов’яни, які здавна селилися на берегах великих річок. Стародавнім засобом для перетину водних просторів слов’янам слугувала ладдя. Центром кораблебудування був Київ. Про ці та інші цікаві факти розповідають книги, які представлені у розділі «Вітрила історії».

Помандрувати далекими краями разом з героями всесвітньо відомих, улюблених книг «Пурпурові вітрила» Олександра Гріна та «Діти капітана Гранта» Жуля Верна можна, звернувшись до розділу «Література та вітрильники». Тут також представлені компакт-диски, що містять фільми, зняті за відомими творами.

Запрошуємо Всіх бажаючих переглянути книжкову виставку протягом липня.


ДИВИМОСЯ ФІЛЬМ – ЧИТАЄМО КНИГУ


Під такою назвою у відділі сприяння технічній творчості молоді з 9 червня оформлено виставку книг та дисків з фільмами, що були зняті за мотивами представлених книг. Незвична виставка книг та DVD-дисків діятиме протягом червня місяця.

Виставка містить розділи «Українська класика», «Зарубіжна класика» та «Зірки в книгах та на екрані».

«Українська класика» презентує книги та кінофільми «Кам’яний хрест» Василя Стефаника, «Захар Беркут» Івана Франка, «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненка. «Пропала грамота» Миколи Гоголя.

В розділі «Зарубіжна класика» представлено «Анна Каренина» Льва Толстого, «Герой нашего времени» Михайла Лермонтова, «Дети капитана Гранта» Жюля Верна, «Парфумер» Патріка Зюскінда та інші.

Розділ «Зірки в книгах та на екрані» розповідає про Сергія Корольова, гурт «Квін», Елвіса Преслі та інших відомих особистостей, про яких знято фільми.

Читаючи книгу, наша уява змальовує нам яскраві картинки прочитаного та ідеалізовані образи головних героїв. А чи співпадає уява різних людей? Це можна перевірити переглянувши однойменний фільм. Відвідувачі бібліотеки можуть як взяти книгу на виставці так і переглянути фільм, що сподобався. Після перегляду ми пропонуємо влаштувати обговорення екранізації – якими глядачі уявляли собі героїв? Чи співпадає сюжет книги з кінострічкою? Що б вони змінили в сюжеті?

Бібілотекарі доводять – книги можна не лише читати та слухати, а ще й переглядати. Сьогодні в рамках програми літнього оздоровлення учні 2-х навчальних закладів школи № 14 та гімназії імені Т. Г. Шевченка обрали до перегляду фільм за твором Льюїса Керрола «Аліса в країні див». Тож після перегляду ми зможемо почути цікаві думки кіровоградської молоді щодо книги та її екранізації.

Запрошуємо всіх бажаючих до літнього книго-кінозалу обласної бібліотеки для юнацтва імені О. Бойченка.


Жінка – берегиня роду


З 4 травня у відділі мистецтв оформлено виставку робіт Світлани Хавроненко під назвою «Жінка – берегиня роду». Цього разу роботи талановитої кіровоградської художниці присвячені Дню матері. Крім тематичних жіночих портретів, на виставці представлені натюрморти із зображенням квітів, як підкреслення жіночої чарівності та краси. Картини виконані в техніці енкаустика.


Виставка творчих робіт


У відділі мистецтв із 28 січня відкрилася виставка творчих робіт художниці Світлани Хавроненко, які виконані в техніці «енкаустика» (живопис за допомогою праски).

Виставка буде діяти до 16 лютого. Запрошуємо усіх бажаючих.

Україна - єдина країна


Ми народилися й живемо на чудовій, багатій землі - славній Україні, - країні, яка розташована у самому центрі Європи, яка зачаровує кожного своєю неповторною природою, співучою мовою і мелодійними піснями та має багатовікову історію, а головне славиться працьовитими та чуйними людьми. Ми, українці - єдиний народ, хоч і говоримо різними мовами, ми любимо свою Батьківщину і хочемо, щоб і наші нащадки в майбутньому пишалися нашою Україною.

Нині наша держава переживає найтяжчі з моменту проголошення незалежності часи. І хоч між українцями складалися різні відносини, політичні і економічні протистояння, та все ж ми з ними впоралися та відстояли на Майдані право жити в демократичній країні.

Але, у цей складний для нас час як ніколи стоїть питання єдності всього українського народу.

У відділі абонементу новий 2015-й рік розпочався відкриттям постійно діючої книжкової виставки «Україна - єдина країна», на якій представлені книги про славетну історію, унікальну й неповторну культуру нашого краю, видатних історичних діячів, письменників і поетів, режисерів і художників, що прославили нашу державу у віршах та прозі, піснях та художніх полотнах. Ви зможете познайомитися з найцікавішими місцинами нашої країни, з її тваринним і рослинним світами, заповідниками і парками, горами та озерами, з нашим славетним минулим, звичаями та обрядами, віруваннями й споконвічними уподобаннями українців.

Після перегляду книжкової виставки ваші серця переповняться духом патріотизму і любові до своєї землі.


2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх