21 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Книжковий Біг-Бен в Кропивницькому


В цьому році Молодіжна секція української бібліотечної асоціації запропонувала всім бажаючим взяти участь у новому проекті «Display-кросинг».

Оскільки, 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні, а вежа Біг-Бен вже давно є символом як Англії, так і всього англійського, цьогорічна подорожуюча виставка отримала назву «Книжковий Біг-Бен».

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва стала учасницею цієї мобільної книжкової виставки.

24 жовтня працівники відділу абонементу створили виставку-інсталяцію, яка допоможе всім охочим вивчити англійську мову. Серед іноземних мов англійська стоїть на першому місці і вона вже давно вийшла на міжнародний рівень. Англійська - це мова бізнесу, подорожей, науки, навчання, інтернету і т.д. Вона об'єднує людей та допомагає отримувати знання.

Виставка «Книжковий Біг-Бен» складається з трьох розділів. Перший розділ «Do you speak English?» включає в себе словники, розмовні теми, тести, репетитори, комплексні та методичні довідники.

Другий розділ «Читай в оригіналі» ознайомить користувачів бібліотеки з творами відомих письменників Великобританії. Зокрема, В. Шекспіром, Ч. Діккенсом, Ш. Бронте, А. Крісті, А. Конан Дойлем, О. Уайльдом і т.д.

З останнього розділу виставки «Мова, що стирає кордони» всі охочі дізнаються про твори англомовних письменників. Не секрет, що англійською розмовляють не тільки у Великобританії, а й в Ірландії, США, Канаді, Нігерії, ПАР, Зімбабве, Сінгапурі, Малайзії, а також в Австралії. Поки ви читаєте цей текст, 700 мільйонів осіб в усьому світі вивчає англійську мову!

Отож, запрошуємо всіх бажаючих завітати до відділу абонементу! Там усі охочі можуть не тільки ознайомитись з цікавою літературою, а й сфотографуватись із самою королевою.


Виставка робіт С. Хавроненко


3 26 жовтня у відділі популяризації книги та змістовного дозвілля молоді організовано чергову виставку робіт художниці Світлани Хавроненко. Цього разу Світлана присвятила роботи пухнастим улюбленцям – котикам та іншим тваринкам.

Усі роботи виконанні в техніці енкаустики. Виставка діятиме протягом місяця. Запрошуємо всіх бажаючих!!!


У світі кави


З 5 жовтня у відділі мистецтв діє виставка творчих робіт студентів фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «У світі кави» (в рамках циклу виставок творчих робіт «Відкриваємо молоді таланти»).
Якщо Ви бажаєте здивувати близьких оригінальним подарунком або прикрасити свій інтер’єр – зробіть оригінальні речі з кави.
Запах кави подарує хороший настрій, а неповторні вироби створять затишок в оселі.


«Світ дитячих мрій»


Саме таку назву має виставка творчих робіт студентів фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, відкрита з 16 травня у відділі мистецтв (в рамках циклу виставок творчих робіт «Відкриваємо молоді таланти»). Виставку дитячих іграшок оформлено до Міжнародного дня захисту дітей.

Дитинство – найкраща пора в житті кожної людини. Це чарівний світ радості, сміху, щирості та безтурботності. Дитинство – це світ мрій. Чомусь діти завжди мріють швидше подорослішати, а дорослі із ностальгією згадують дитячі роки, в які, на жаль, не можна повернутися.

Але ми можемо ніколи не прощатися із світом дитинства, якщо будемо виготовляти іграшки власноруч та дарувати їх дітям.

Якщо зробити іграшку з любов’ю, то вона наповнюється позитивною енергетикою, що переходить і до дитини, яка буде нею гратися.

Не забувайте дитинство, бережіть його у своєму серці.

Виставку творчих робіт доповнюють і книги, в яких можна знайти інформацію про виготовлення різноманітних виробів із паперу, природніх матеріалів, пластиліну, полімерної глини.

Виставка «Світ дитячих мрій» буде діяти до 16 червня 2016 року. Запрошуємо на перегляд усіх бажаючих!


Мистецтво, що зачаровує


З 4 квітня у відділі мистецтв організовано виставку творчих робіт студентів фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Мистецтво, що зачаровує» (в рамках циклу виставок творчих робіт «Відкриваємо молоді таланти»). Більшість робіт, представлених на виставці, присвячені Великодню.

Виставка буде діяти до 5 травня 2016 року. Запрошуємо на перегляд усіх бажаючих!


Відкриваємо молоді таланти


З 01 березня у відділі мистецтв організовано виставку творчих робіт студентів фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Відкриваємо молоді таланти», на якій представлено роботи, зроблені в різних техніках: бісероплетіння, вишивка, ляльки-мотанки, вироби з дерева тощо. Всі творчі роботи об’єднує українська тематика.

Виставка буде діяти до 15.03.2016 року. Запрошуємо всіх бажаючих!


«Я – жінка, королева, берегиня» (відомі українки)


В Україні жінка традиційно вважалася берегинею домашнього вогнища, матір’ю, уособлювала в собі ніжність, доброту. Та разом з тим вона завжди була наполегливою, принциповою та рішучою.

Історії відомі імена Роксолани, київської княгині Ольги, королеви Франції Анни Ярославни, письменниць Лесі Українки, Олени Пчілки, Марка Вовчка (Марії Вілінської), Ольги Кобилянської, Ліни Костенко; українських мисткинь Марії Заньковецької, Катерини Білокур тощо. А скільки спортсменок та громадських діячів прославляють нашу країну сьогодні.

Всі вони складають образ української жінки - жінки-матері, жінки-трудівниці, жінки-берегині сім’ї, королівни і незрівнянної красуні. Саме їм і присвячена виставка, що оформлена у відділ абонементу під назвою «Я – жінка, королева, берегиня».

Виставка-інсталяція прикрашена елементами жіночого туалету, тут присутні ті милі дрібнички, що роблять життя жінки приємнішим – це і чарівні прикраси, і аромат улюбленого парфуму, предмети гардеробу та багато іншого. А головне – книги про великих українок, про тих, чиї історії чіпляють струни душі. Ця виставка – ніби жіноча таємна кімната, де хочеться залишитися наодинці з собою.


«England known and unknown» (Англія відома й невідома)»


Англія – країна тисячолітніх традицій і найсучасніших поглядів на життя. Тут співіснують сприйняття нового та вірність давнім традиціям. Англійці, незважаючи на свій стриманий характер, в душі являються авантюристами та романтиками, недарма тут майже в кожному містечку жителі можуть розповісти безліч легенд та неймовірних історій.

Щорічно чисельні шанувальники природи не перестають дивуватися красі та різноманітності садів, парків, лісів, долин, озер, гір та скелястих берегів Туманного Альбіону.

Прихильники історії та культури приїжджають до Великобританії відвідати галереї, бібліотеки та музеї, що славляться своїми шедеврами. Студентська молодь поспішає до аудиторій британських університетів, які вважаються одними з кращих у світі.

Англійська мова є однією з найпоширеніших мов світу та вважається мовою міжнародного спілкування. Саме тому Президент України оголосив 2016 рік Роком англійської мови в Україні.

Про відому та невідому, незвичайну та буденну, стародавню та сучасну, веселу та сумну, але завжди привабливу і неповторну Англію кожен відвідувач бібліотеки зможе дізнатися з виставки «England known and unknown» (Англія відома й невідома)», що знаходиться у відділі абонементу.

Виставка складається з наступних розділів: -

- «Країна королів і традицій» – перший розділ, що відкриває виставку. Тут розміщені книги, які розповідають про Англію, як країну, її політичний устрій, економіку, традиції тощо. -

- «Дива Туманного Альбіону» – другий розділ, що познайомить відвідувачів із замками, музеями, природними дивами та іншими цікавими місцями, яких так багато в цій неймовірній країні. -

- «Англійська – це просто» – третій розділ виставки. В ньому виставлені підручники для вивчення англійської мови, різноманітні самовчителі та посібники на допомогу вчителям, студентам та учням. -

-«Класики англійської літератури» – четвертий розділ. Тут представлена художня література відомих та менш відомих англійських письменників в перекладі та в оригіналі.

Отож, усіх бажаючих краще пізнати цю дивовижну країну, поглибити свої знання з англійської мови чи прочитати якусь зі своїх улюблених художніх книг англійських письменників запрошуємо до відділу абонементу переглянути виставку «England known and unknown», яка буде діяти та поповнюватися протягом року.


2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх