19 ЛИСТОПАДА 2017

Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua

2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Засвітись - збережи життя!


В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху представники Патрульної поліції міста Кропивницький, бібліотекарі та учні ЗОШ №14 та гімназії-інтернату - школи мистецтв провели флеш-моб "Засвітись - збережи життя". Мета заходу - привернути увагу мешканців міста до важливості світловідбиваючих елементів на одязі у вечірній та нічний час. Дякуємо Патрульній поліції за турботу про безпеку мешканців міста.

дивитися фоторепортаж

Насилля. Як його уникнути


Напередодні початку Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка покликана привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї; попередження насильства в цілому; захисту прав жінок та дітей в Україні, у відділі популяризації книги проведено психологічний практикум «Насилля. Як його уникнути».

З учнями гімназії-інтернат-школи мистецтв спілкувалися запрошені гості – Олена Шишкарьова, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області, Ольга Салоїд, начальник відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації та Анастасія Шепеленко, адвокат, що співпрацює з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Фахівці розповіли слухачам, що таке насилля, які бувають його види та як вберегти себе від цього небезпечного явища.

Працівники бібліотеки підготували книжкову виставку «Насилля – проблема сучасної сім’ї» та практичні завдання, під час яких учні вирішували конфліктні ситуації та складали пам’ятку поведінки, яка допоможе уникнути насилля.

Наприкінці заходу Олена Шишкарьова роздала всім присутнім буклет «Твої права – твій захист».

дивитися фоторепортаж

Всі ми різні – всі ми рівні


16 листопада в рамках Міжнародного дня толерантності та діяльності пункту європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся» бібліотекарі відділу популяризації книги для учнів НВО № 14 провели тренінг «Через толерантність до взаєморозуміння та успіху».

Міжнародний день толерантності запровадили у 1995 за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

Під час заходу учасники ділилися думками з приводу толерантності, виконували різнопланові вправи та на практиці змогли переконатися, що важливо поблажливо ставитися до думок оточуючих, адже всі ми різні.

дивитися фоторепортаж

“Speak Up” в дії


Триває робота розмовного клубу “Speak Up”! Засідання відбуваються у вівторок, середу та п’ятницю о 16.00 в стінах книгозбірні. Волонтери Корпусу Миру з різних куточків США розширюють знання учасників з англійської мови за допомогою інтерактивних розваг, ігор, відеопереглядів та руханок.

За період проведення занять учасники дізналися багато цікавих фактів з історії Американської культури, дискутували на різноманітні теми, вивчили деякі розділи з граматики та закріпили їх на практиці.

Будемо раді новим учасникам, долучайтесь!