25 ЛЮТОГО 2017

Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Ох і Масляна, ох і весела!


22 лютого в стінах Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва, в колі друзів, улюблених читачів та партнерів відбулися справжні гуляння на Масляну - гостинні, гучні, щирі, веселі, з пісня¬ми, танцями, забавами й частівками!

Щиро вдячні Кіровоградській єпархії УПЦ, в особі священика Івана Верескуна, за надану допомогу у приготуванні млинців та усім, хто долучився до проведення свята цього року.

Відкрили святкову програма молодіжний театр «Палата №6» з тематичною постановкою, розігравши народні традиції Масляної. Скоморохи, Масляна, Весна та Зима, а також Зять із Тещею – ці герої зачаровували глядачів своєю акторською майстерністю! «Палатовці» викладалися на усі сто відсотків і з радістю залучали до участі гостей заходу.

Чудову весняну колекцію одягу під назвою «Зерна Мокоші» приготували вихованці імідж-центру «Ольга». Колекція та постановка були дуже оригінальними та неповторними, завдячуючи дизайнеру Лорі Новосьоловій. Порадували присутніх й вокальні номери від Дениса Каплунова та Анни Ступак.

Молоді талановиті співаки та музиканти міста Кропивницького – Ксенія Чеканова, Микола Папуша, гітарист Роман Губенко та саксофоніст Назар Ісаков – заряджали позитивом та готували слухачів до приходу Весни, виконуючи авторські пісні та кавер-версії відомих хітів. Після концертної програми прийшов час розваг. «Масляні» забави захопили бібліотеку: на швидкість викушували дірочки у млинцях, командно заплітали стрічки, перетягували канат та танцювали зелені «Ялиноньки-пеньочки». До душі прийшлись й весняні майстер-класи – виготовлення гіацинтів із гофрованого паперу та паперових жайворонків.

Протягом усього заходу діяв благодійний розпродаж на підтримку воїнів, що знаходяться в зоні АТО.

Ну і, звичайно, частування запашним чаєм та млинцями – головною стравою на Масляну. Усі з задоволенням куштували млинці, фотографувалися з Мореною та Колодієм, веселились та спілкувалися. Затишна та приємна атмосфера панувала протягом усього вечора, аж до закриття самої бібліотеки. Веселі та ситі відвідувачі «Гуляння на Масляну» закликали бібліотекарів не забувати про українські традиції та частіше проводити подібні заходи.

дивитися фоторепортаж

Говоримо про права


23 лютого у відділі популяризації книги відбулося чергове засідання лекторію «Молодь і право». На замовлення учнів гімназії-інтернат-школи мистецтв провідний спеціаліст відділу правової роботи та освіти, реєстрації НПА та систематизації законодавства Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Піскун Віри Михайлівни провела тренінг «Як ти знаєш свої права?».

Віра Михайлівна розповіла про важливість законів у житті кожної людини, наголосила, що вони приймаються, щоб їх знали і дотримувалися.

Учасники згадали про права та обов?язки, разом дійшли до висновку, що вони взаємопов?язані.

Учні виконували правові завдання з метою вдосконалити свої знання про права та обов?язки, адже від активної позиції молоді, від її захищеності та впевненості у завтрашньому дні залежить розвиток держави.

дивитися фоторепортаж

Килимарство: традиції степового краю


Саме під такою назвою 17 лютого, в рамках клубу «Дивосвіт», пройшов майстер-клас по ткацтву від майстрині Валентини Добровольської.

Валентина Яківна – майстер від Бога, її унікальні роботи можна побачити, як в Україні на виставках, так і за рубежем – в приватних колекціях. В. Добровольська – член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат обласної премїї в галузі архітектури, геральдики, вексилології та декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».

Майстриня розповіла про своє захоплення орнаментами, кольорами, що притаманні степовому краю саме в килимарстві. Свою творчу вдачу вона має від рідних: мами та бабусі. Створені нею гобелени унікальні, є окрасою персональних виставок майстрині. А ще вона створює різні аксесуари – сумки, напульсники, прикраси. Як говорить сама майстриня, творчий процес не тільки приносить спокій, а й допомагає створити щось нове і неповторне.

Спілкування з майстринею та спільна праця допомогли розкрити творчий потенціал кожного з учасників засідання.

Майстриня запросила учасників клубу відвідати її творчу майстерню та побажала успіхів у створенні виробів власноруч.

дивитися фоторепортаж

Презентація виставки Світлани Хавроненко


16 лютого у відділі мистецтв відбулася презентація виставки творчих робіт художниці Світлани Хавроненко.

Це вже далеко не перша персональна виставка Світлани. Цього разу художниця представила портрети, виконанні в техніці «енкаустика» - малювання восковими олівцями за допомогою гарячої праски.

Також для всіх бажаючих художниця провела майстер-клас.