20 БЕРЕЗЕНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 |2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

«Мій зможе»


15 березня в бібліотеці відбувся черговий захід бібліостудії «З екрану в реальність» феєричне та місцями екстремальне шоу закоханих пар «Мій зможе».

«Мій зможе» – це весела гра, де закохані пари вели боротьбу за головний приз – сертифікат на романтичну вечерю в «Sho bar». Основну роботу довелося виконувати чоловікам, а від жінок потрібен був азарт та віра в свого обранця. Адже від того, наскільки сильно вірить жінка в свого чоловіка, залежав успіх пари.

За перемогу змагались чотири закохані пари. За правилами гри дівчата мали робити ставки, а чоловіки виконувати поставлені завдання. На учасників чекали шість турів, кожен з яких був справжнім випробуванням – з`їсти лимон, набивати м`яча, вгадати косметичні засоби, носити книги на голові та продемонструвати свої знання з літератури. У фінал вийшли дві пари. Переможцями стали Олена та Володимир, оскільки їх ставка зіграла і чоловік за дві хвилини на підборах встиг засервірувати стіл для романтичної вечері.

Підтримали учасників та подарували усім присутнім справжній святковий настрій юні танцівники із клубу спортивного бального танцю «Діамант».

Незалежно від результатів, усі пари отримали подарунки від партнерів заходу – «SHO bar» (директор Олександр Мєдвєдєв), кінотеатру «ПОРТАЛ» (Михайло Бєжан – депутат Кропивницької міської ради, голова обласної партії «УКРОП») та розважального клубу «Velvet» (аміністратор Юрій Тушевський).

Дякуємо учасникам за веселу атмосферу та азартну гру! Варто зазначити, що бібліостудія «З екрану в реальність» планує і на далі дивувати читачів бібліотеки своїми новими заходами.

дивитися фоторепортаж дивитися фоторепортаж

Весняний концерт «Рідна пісня з Любов`ю»


В теплій атмосфері затишного залу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка відбувся весняний концерт «Рідна пісня з Любов`ю». Організаторами справжнього свята української музики виступили Олена Трифонова та Любов Кардаш за підтримки італійської Асоціації «Надія» (м. Феррара).

«Рідна пісня з Любов`ю» - це музичний дарунок від Любов Кардаш - лауреатки всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учениці славетної землячки, народної артистки України Лідії Забілястої учасникам благодійної акції «Книжка на Різдво для мами», під час якої небайдужі кропивничани зібрали та передали книжки для мам-заробітчанок. Також в концерті взяли участь: екс-вокалістка folk-metal гурту «Культ» Ксенія Панченко; учні Кіровоградської музичної школи №4 - Чумаченко Анна, ансамбль народних інструментів «Маківка». Провів захід чудовий ведучий Євген Скрипник.

В рамках концерту звучала мелодійна класична українська музика, народні пісні в сучасному аранжуванні, пісні на вірші Тараса Шевченка та інструментальні композиції. А найбільш вражаючою була літературно-музична композиція з життя і творчості Лесі Українки «Моя незламна пісня». Тут Любов Кардаш проявила себе не лише як оперна співачка, але й як неперевершена драматична актриса.

Наприкінці концерту Любов ще й виконала приємну місію – передала подяки найактивнішим учасникам акції «Книжка на Різдво для мами» від італійської Асоціації «Надія». Подяку отримала і наша бібліотека.

Чудові пісні та піднесений настрій подарували глядачам талановиті артисти. Сподіваємось, що подібні свята української пісні будуть відбуватися у нашому місті та в нашій бібліотеці і надалі.

дивитися фоторепортаж дивитися фоторепортаж

Інформаційний пункт «МамоШкола»


Молода жінка відчула, що вона вагітна… І їй хочеться дізнатися, що ж буде далі: які зміни відбуватимуться в її організмі, як це вплине на її здоров`я, на її професійну діяльність, на її стосунки з чоловіком тощо. А далі у жінки з`являються інтерес та стурбованість з приводу майбутніх пологів: як підготуватися до них, як вони перебігатимуть, що приготувати до їх настання і як підготуватися самій. Ще більш природним буде бажання взнати якомога більше про майбутнього малюка: яким він буде, що відбуватиметься з ним до народження, як він розвивається, що відчуває до і після пологів, як за ним доглядати, чим годувати, як виховувати?

Саме цій тематиці 14 березня була присвячена презентація новинок літератури на базі інформаційного пункту «МамоШкола». Молоді сім`ї знайомились з книжками, задавали запитання, жартували і навіть сперечалися, щодо виховання дітей.

Інформаційний пункт «МамоШкола»

дивитися фоторепортаж

Тематичний інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?»


13 березня в бібліотеці в рамках співпраці з КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського» відбувся турнір «Що? Де? Коли?» на тему «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». Участь в інтелектуальній грі взяли 10 команд із 5 закладів загальної середньої освіти м. Кропивницького: «Мрійники» (НВО «Мрія»), «Оксюморон» та «Сейфери» (НВК № 26), «Бобри» та «Загін повільного реагування» (НВО № 19), «Вассабі» та «Гріфіндор» (Гімназія № 9), «Juventa», «Next» та «Лідер» (НВО № 16).

Тематичний турнір проходив у 2 тури по 12 запитань у кожному за правилами спортивної версії гри «Що? Де? Коли?». Кожна команда повинна була дати правильну відповідь за 1 хв. Щоб стати переможцем учасникам потрібно було дати більше правильних відповідей, ніж їх супротивникам. Окрім класичних запитань, учасники інтелектуальної гри отримували також запитання у формі «чорної скриньки» та у вигляді роздаткових матеріалів.

Для більшості команд турніру грати в інтелектуальні ігри не в новинку, оскільки вони є постійними учасниками інтелектуальних змагань різних рівнів, зокрема чемпіонатів міста, області та України. Тому ця гра для учнів – чергові випробування розуму та інтелекту, ще один шанс проявити себе; а для педагогів – це чудова нагода ознайомитися як можна адаптувати тему вивчення Тараса Шевченка у нестандартній формі та можливість поділитися власним досвідом. Керівники команд, які займаються з дітьми у гуртках інтелектуальних ігор, отримали змогу поза заліком позмагатися зі своїми вихованцями, що теж є непоганим стимулом професійного становлення та самовдосконалення.

В остаточному підсумку переможцем стала команда «Лідер» (НВО № 16, керівник – Ірина Рибалка), яка набрала 20 ігрових очок. Для всіх членів команди переможців бібліотека підготувала у подарунок книги, капітан отримав Диплом команди-переможця. Решта команд-учасниць отримали Дипломи учасників турніру.

Оцінювали відповіді учасників ігрове журі у складі Людмили Гевко та Артема Самусенка, які здійснювали також технічний супровід турніру. Членами апеляційного журі працювали досвідчені гравці Кіровоградської обласної ліги інтелектуального розвитку Іван Макада та Юрій Нікіфорук (заочно). Ведучий турніру та редактор пакету запитань – Сергій Пляка, методист науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров`я КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».