18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 |2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

УВАГА!!! Протягом 2011 року стань учасником СУПЕР АКЦІЇ нашої бібліотеки!!!


Приведи і запиши друга до бібліотеки та гарантовано отримай бонус, який ти зможеш обміняти на одноразову безкоштовну послугу! До переліку послуг входять: - безкоштовний запис на електронний носій (дискета, флешка, CD- DVD-диск); - друк на чорно-білому (5 сторінок) або кольоровому (1 сторінка) принтері; - сканування (2 сторінки); - послуги ксероксу (4 сторінки); - безкоштовний нічний абонемент – 1 книга (відділ СТТМ, читальний зал, відділ мистецтв); - книга з комерційного фонду – 1 примірник на 7 днів (відділ абонементу). Приводь більше друзів – отримуй більше бонусів!!!!!

Творчість наших читачів


«Скільки себе пам’ятаю,
Завше світили мені
Вікна в задумі розмаю
І рушники на стіні.
В тиші світлиці урочій
Серцем читало дитя
Сині Шевченкові очі
І золоте вишиття…»
(Б. Стельмах)

Мабуть, кожен українець, читаючи ці рядки поета Богдана Стельмаха, згадує своє дитинство, мамину чи бабусину світлицю, любовно прибрану вишитими рушниками та скатертиною на столі, за яким зібралася уся родина чи то на Різдво Христове, чи на світле свято Воскресіння, щоб у дружньому колі і щире слово сказати, і гарну пісню заспівати.

Отак усе: і материнська мова, і чудова музика, і неповторна українська вишивка – з’єдналося в нерозривну коштовну цілісність, яку ми носимо біля серця і в самому серці упродовж всього життя.

Усе своє серце і душу вклали у свою творчість і учні 9-х класів КЗ НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 34 (Економіко-правового ліцею «Сучасник»). Саме їхні вишиті роботи представлені у відділі сприяння технічній творчості молоді обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка на виставці «Творчість наших читачів», що діє з 13 грудня 2010 року.

У школі № 34 вже стало доброю традицією прививати любов до національних цінностей, в тому числі й до вишивки. З цією метою під мудрим керівництвом Наталії Миколаївни Чибліс кожного року проводиться конкурс творчих вишитих проектів серед учнів 9-х класів (на уроках трудового навчання у групі для дівчаток). Кращі роботи 2010 року і представлені на виставці в бібліотеці.

дивитися фоторепортаж дивитися фоторепортаж

Вітаємо переможців!!!


16 грудня в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка підведено підсумки обласного конкурсу «І в сімейному житті є місце для книги».

Конкурс проводився серед молодих (студентських) сімей спільними зусиллями управлінь: культури і туризму, у справах сім’ї та молоді, освіти і науки облдержадміністрації за ініціативи обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М.Бойченка, з березня по грудень 2010 року, в рамках програми підтримки сімей в області на 2007-2010 роки.

Започатковуючи конкурс, організатори ставили за мету: підвищення інтересу молоді до книги та читання, формування усвідомлення ролі книги у відродженні національної культури, започаткуванні та продовженні сімейних традицій.

Конкурс проводиться у два тури:

I тур – у районних, міських бібліотеках спільно з бібліотеками навчальних закладів (березень-жовтень 2010 року);

II тур, заключний – в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка (16 грудня 2010 року).

У конкурсній програмі заключного туру брали участь три сім’ї.

Сім’я Балабанів (смт. Вільшанка)

Чоловік - Микола Володимирович - навчається на III курсі Кіровоградського інституту розвитку людини «Україна». Працює головним редактором Кіровоградської обласної громадсько-політичної газети «Західний фронт». Учасник аматорського народного театру «Веселі забави» та болгарського ансамблю «Хубавіца».

Дружина - Лариса Миколаївна - закінчила Первомайський політехнічний коледж за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист. Навчається на IV курсі Кіровоградського інституту розвитку людини «України». Спеціаліст I категорії відділу ДРАЦС Вільшанського районного управління юстиції. Сім’я - постійний читач Вільшанської районної бібліотеки.

Cім’я Головатих (с. Мошорино, Знам’янський р-н):

Чоловік - Олександр Ярославович - навчається в Харківському національному університеті радіоелектроніки. Його хобі - радіоелектроніка, астрономія.

Дружина - Аліна Іванівна - вчитель Мошоринської ЗОШ.

Родинні таланти: акторство, декламування, написання віршів. Проживає сім’я в селищі Мошорино, користується послугами сільської бібліотеки.

Cім’я Зіненків (с. Березівка, Олександрійський р-н):

Дружина - Анжела Миколаївна - навчається в Кіровоградському державному педагогічному університеті ім. Володимира Винниченка.

Чоловік - Олег Михайлович - викладач фізичного виховання.

Син Зіненко Ілля (4 роки).

Стаж подружнього життя – 6 років. Проживають у селищі Березівка. Постійно користуються послугами сільської бібліотеки та Олександрійської центральної районної бібліотеки.

Змагання проходило за 6-ма конкурсними завданнями:

- перший конкурс – біографічний (домашнє завдання): «Кожний дубок хвалить свій чубок» (презентація сім’ї);

- інтелектуальний «Слово - це не дивина, зустрічаєш мало не щодня»;

- домашнє завдання «Книга мала, та серцю люба» (реклама улюбленої книги);

- музичний «У рідному краї й серце співає»;

- конкурс народної мудрості «Народ скаже, як зав’яже» (завершити прислів’я);

- творчий конкурс «Книгу прочитав – на крилах політав» (інсценізація уривку з твору улюбленого українського автора).

Конкурсантів підтримували вболівальники з навчальних закладів м. Кіровограда – студенти Кіровоградської філії Київського національного університету культури, Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки, будівельного коледжу, вищого професійного училища № 9, які також мали змогу перевірити свої знання під час гри з болільниками.

Окрасою заходу стали популярні українські пісні у виконанні викладача Кіровоградської дитячої музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза – Горобченко Оксани В’ячеславівни та головного бібліотекаря ОЮБ ім. О.М.Бойченка Гресь Ірини Василівни.

За підсумками конкурсу перше місце посіла сім’я Балабанів (смт. Вільшанка), друге місце – сім’я Головатих (с. Мошорино, Знам’янський район), третє – сім’я Зіненків (с. Березівка, Олександрійський район).

Вітаємо переможців!!! Бажаємо, щоб і надалі книга була найнеобхіднішою річчю в сім’ї, а читання залишалось найулюбленішим сімейним видом дозвілля.

дивитися фоторепортаж