18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 |2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Творча зустріч з Фомою, лідером гурту «МАНДРИ» (м. Київ)


Наша бібліотека останнім часом стала справжнім мистецьким майданчиком для творчого спілкування. Ось і 23 грудня на зустріч з молоддю Кіровоградщини в стінах бібліотеки завітав лідер гурту «Мандри» (м. Київ) Фома, він же Сергій Фоменко. Основною метою його приїзду до Кіровограду став благодійний тур гурту «МАНДРИ» містами Кіровоградської області, що буде відбуватися в лютому 2012 року. Презентуючи майбутній тур Фома разом з Середенком Миколою Володимировичем, головою Асоціацією молоді Кіровоградщини «Златопілля», зазначили, що родзинкою майбутнього туру стане участь у ньому місцевих україномовних гуртів. Нині відбувається відбір учасників, тож організатори чекають цікавих пропозицій. Одну з пропозицій вони отримали під час прес-конференції: відомий кіровоградський художник Андрій Кадигроб презентував Фомі диск молодої кіровоградської співачки.

В рамках прес-конференції молодь мала змогу ближче познайомитись з творчістю гурту «Мандри». Фома розповідав про історію створення гурту, нові цікаві проекти музикантів, а також презентував альбом «Світ». Найголовнішим сюрпризом заходу став дебютний перегляд нового кліпу на пісню «Лелеки». Саме кіровоградці стали першими глядачами відео і це не випадково, адже сам Фома родом з Кіровоградщини.

Фома дуже цікава, весела та неординарна особистість. Під час прес-конференції він настільки вразив своєю харизмою усіх присутніх, що не лише журналісти, але й гості заходу буквально засипали його найрізноманітнішими запитаннями починаючи з творчості та закінчуючи особистим життям. Коли ж Фома взяв в руки гітару та наживо виконав кілька хітів гурту – захвату молоді не було меж. А коли музикант запропонував прослухати нову пісню «Черевички», яка виявилась надзвичайно запальною, молодь вже не можливо було стримати – в бібліотеці розпочались справжні танці!!!

Від зустрічі залишились дуже гарні враження і у глядачів, і у самого Фоми, адже «танці в бібліотеці», таке навіть з ним трапилось вперше.

Ми бажаємо музикантам гурту «Мандри» вдалого туру, вдячної публіки та творчих успіхів! А усіх запрошуємо на майбутні творчі зустрічі до нашої бібліотеки.

дивитися фоторепортаж

Історія новорічної листівки


22 грудня в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М. Бойченка відбувся новорічний захід, на який завітали студенти Кіровоградськогопрофесійного ліцею побутового обслуговування. Отримати новорічну листівку для більшості з нас – подія приємна, але вкрай рідкісна. Сьогодні все більше людей віддають перевагу віртуальним посланням – але все одно з самого раннього дитинства яскраві новорічні листівки є для нас такими ж атрибутами свята, як пухнаста ялинка, блискуча мішура, ароматні мандаринки, і, звичайно ж, новорічні подарунки. Розглядаючи намальовані пишні ялинки, засніжені пейзажі, забавних звіряток, ми частіше за все не замислюємося, звідки прийшли до нас ці кольорові листочки картону і як давно вони існують. Та виправити це взялися працівники відділу сприяння технічній творчості молоді, підготувавши цікаву та пізнавальну розповідь про появу перших у світі новорічних листівок, який так і називався «Історія новорічної листівки». Цікавим є той факт, що перша поштова листівка з’явилася саме з нагоди Різдва, а потім стала поширюватись і на інші свята. Тому доречно було саме на передодні новорічних та різдвяних свят розповісти глядачам про цей, хоч і маленький, але дуже важливий елемент свята. Новорічна листівка здатна передати кожному, хто її отримав, чудове відчуття казки, дива і дитинства. Всі присутні мали змогу не лише почути яскраву, захоплюючу розповідь, яка супроводжувалася презентацією, а й відчути дух новорічних свят, що наближаються. Адже їм було представлено листівки, виготовлені безпосередньо працівниками відділу. Також вони мали можливість переглянути відео ролики майстер-класів по виготовленню новорічних листівок ручної роботи. На завершення заходу ведуча, Юлія Олексієнко, представила свою роботу – сніговичка, та поділилася інформацією про його виготовлення. Сніговичок нікого не залишив байдужим, адже усі з ним почали фотографуватись. Кожен захотів і собі зробити таке новорічне диво. Протягом заходу панувала тепла і доброзичлива атмосфера. Всі отримали максимальне задоволення і позитивний святковий настрій.

дивитися фоторепортаж

Психолог: професія чи покликання?


16 грудня 2011 року в обласній бібліотеці для юнацтва імені . О.М. Бойченка пройшло засідання клубу «Профі» на тему «Психолог: професія чи покликання?». В засіданні взяли участь гості з Харкова - психологи-коучі Харківської науково-практичної системи академіка Міаніє Михайла Юрійовича, Центр розвитку людини: Олена Миколаївна Алфьорова, Євгенія Олександрівна Карейкоза, Ольга Ярославівна Пітак. Гості розповіли про професію психолога, про свою роботу в Центрі, а потім Ольга Ярославівна провела для школярів – учасників клубу «Профі», невеликий тренінг на тему «Що таке щастя? Як ви його розумієте?». Підлітки розділилися на чотири команди: скептики, песимісти, матеріалісти та ілюзіоністи. Психолог-тренер запропонувала клубівцям обговорити ряд питань, що стосуються їхнього матеріального та духовного життя. Кожна команда висловлювала своє бачення конкретних питань, що стосувалося грошей, допомоги рідним і друзям, подарунків, цінностей матеріальних і духовних. В кінці психологічного тренінгу його учасники подякували тренеру-психологу за надані знання під час гри, що допомогли їм більш глибоко зрозуміти своє призначення в житті, навчила правильно орієнтуватися в різних життєвих ситуаціях.
дивитися фоторепортаж