16 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 |2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Ласкаво просимо!


12-13 грудня 2012 року нашу бібліотеку відвідали бібліотекарі відділу дозвілля та творчості молоді Луганської обласної бібліотеки для юнацтва Олена Ерьоменко та Олена Жогова. Метою дружнього візиту було знайомство з роботою нашої бібліотеки та обмін досвідом.

В рамках насиченої інформаційної та дозвіллевої програми перебування на Кіровоградській землі наші колеги отримали вичерпну інформацію про роботу кожного відділу бібліотеки: поспілкувалися з колегами, відвідали майстер-класи, засідання клубів за інтересами, день інформації, курси комп’ютерної грамотності та інші заходи, що відбувалися в бібліотеці.

Оглядово познайомились луганчани і з обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Д.Чижевського, побували на екскурсіях в обласному художньому музеї та обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Л.Кропивницького.

Луганська обласна бібліотека для юнацтва є однією з найкращих бібліотек для юнацтва в Україні, тож нам було особливо приємно отримати від колег-луганчан схвальну оцінку нашої роботи. «Вам дійсно є чим гордитися» - зазначила Олена Ерьоменко, завідувач відділу дозвілля та творчості молоді.

Гості пообіцяли обов’язково повернутися до Кіровограду навесні, щоб відвідати «Фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій». Ми ж з задоволенням раді зустрічати в стінах бібліотеки колег з усіх куточків України.

дивитися фоторепортаж дивитися фоторепортаж

«14 грудня у бібліотеки іменини – завітайте на гостини!» Під таким девізом цього року відсвяткувала свій день народження наша бібліотека


Найкращим подарунком для нас стали безліч гостей – читачів бібліотеки.

З нагоди святкування у відділі мистецтв відбувся музичний турнір «На хвилях мелодій». Веселі змагання проходили між командами студентів Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна - «Джаз» та «Віртуози».

У першому турі «Світ музичних інструментів» команди мали відгадати, про які інструменти йде мова. Як виявилось, студенти медичного коледжу достатньо вільно орієнтуються у світі музичних інструментів, хоча були й казусні відповіді. Так, на запитання «Який музичний інструмент винайшла Афіна Палада, але, згідно з грецьким міфом, згодом покинула його, помітивши, що гра на ньому псує вигляд її обличчя?» учасники команди «Джаз» дружно відповіли – «арфа», не звернувши увагу на те, що у наданих варіантах відповідей цього інструменту не було. Почувши вірну відповідь «флейта», дружно розсміялися, мабуть, уявили, яке обличчя було у Афіни, коли та пересувала арфу – інструмент досить великого розміру.

Другий тур «Знавець музичних інструментів», ще більш ускладнив завдання – адже потрібно було впізнати інструмент за звучанням. На жаль, не всі були знайомі зі звуками банджо, які нагадували звучання балалайки, а також сплутали кастаньєти з російськими «ложками», але досить швидко відгадали звуки волинки, органу, акордеону та гітари.

У наступному турі «Композитори світу» учасники не лише відповідали на запитання про відомих композиторів, але й намагались відгадати їх імена, прослуховуючи уривки з творів. Несподіваним виявився той факт, що самим важким завданням, відповідь на яке ніяк не могли пригадати, стало запитання «Хто є автором «Весільного маршу», який так мріють почути усі дівчата.

У четвертому турі мали нагоду позмагатися і капітани команд. Вони уважно переглядали відеозапитання та мали знайти відповідності між композиторами та їх творами; композиторами та країнами.

Найбільше сподобалися останні два тури змагання, що були присвячені сучасній музиці. Спочатку учасники команд відгадували ім’я виконавців та назву пісні за невеликим фрагментом україномовних та російськомовних пісень. А у наступному турі, прослухавши запропонований уривок твору, відгадували виконавця або назву групи. Саме в цій частині турніру студенти дали повну волю почуттям – вони не лише відгадували, а ще й підспівували та пританцьовували.

Загалом у залі відділу мистецтв панувала весела і дружня атмосфера, тож коли за підсумками змагань журі оголосило про перемогу команди «Джаз» - найпершими їх привітали суперники. Переможці отримали жартівливий приз у вигляді святкового диплому та запрошення до Кіровоградського обласного художнього музею.

Чудову бібліоподорож «Будинок книги на Дворцовій» для користувачів бібліотеки підготував відділ інформаційно-бібліографічних послуг та краєзнавства. Як і прийнято на іменинах, захід був присвячений Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М. Бойченка та її користувачам.

Працівники бібліотеки розповіли присутнім про архітектурну перлину Кіровограда - вулицю Дворцову: про її старовинні будинки, архітекторів, що їх будували; пам’ятники, які знаходяться на ній та історичні події, що відбувалися тут. Але найбільшу увагу було приділено пам’ятці архітектури 19 століття, де нині знаходиться будинок книги для молоді Кіровоградщини – обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М. Бойченка. Крім історичних цікавинок присутні також дізналися про сучасні можливості книгозбірні, її ресурси та надбання.

Після відеопрогулянки учні ВПУ № 9 (а саме вони відвідали захід) разом з працівниками бібліотеки пройшлися вулицею Дворцовою від центральної площі ім. С.М. Кірова до Ковалівського парку.

Звісно, свято не обійшлося без подарунків. Протягом усього дня для користувачів, що, як і бібліотека, святкують свої іменини 14 грудня, тривала святкова лотерея. Серед подарунків: ручки з логотипом бібліотеки, запрошення на льодову ковзанку «Слайз», до галереї «Єлисаветград», Кіровоградського обласного художнього музею.

Сподіваємось, що цього чудового святкового дня ми подарували кожному читачу гарний настрій, позитивні емоції та приємні враження.

Отже, запрошуємо усіх відсвяткувати з нами 14 грудня 2013 року ювілей бібліотеки – 35- річчя від Дня народження!


Тренінг «Мистецтво спілкування»


Спілкування – це взаємодія людей, обмін інформацією, емоціями, відчуттями.

- Чи обов’язково мати почуття гумору, щоб бути хорошим співрозмовником? Коли жарти доречні?

- Чи однаково ви спілкуєтеся із батьками, вчителями, друзями?

- Як ви вважаєте, з якою людиною цікавіше спілкуватися: з емоційною чи нудною?

- - Чи можна людину образити словом?

Так розпочався тренінг «Мистецтво спілкування», проведений відділом популяризації книги. На початку заходу учасники склали правила спілкування і записали їх на фліпчарті. Цих правил треба було дотримуватися всім.

Для того, щоб спілкування було ефективним, потрібно не тільки вміти говорити, але й слухати. У спілкуванні важливі міміка, жести. Від того, яке перше враження виникне під час знайомства з людиною, залежатиме успіх подальшого спілкування.

Учасникам були запропоновані такі вправи: «Інтонація», «Компліменти», «Телефакс», «Камінь і перо», «Подаруй рух», «Закінчити фразу», «Заспокійливі слова», «Ситуація», «Подаруй квітку», «Павутинка».

Школярі на паперових промінцях у вправі «Сонячні промінчики» написали, яким же повинен бути ідеальний співрозмовник і про які правила спілкування ніколи не можна забувати.

Учасники тренінгу зійшлися на тому, що під час спілкування важливим є уміння розуміти і співчувати, щиро радіти успіхам співрозмовника.

Тренінг закінчився відеопереглядом притчі «Усе залишає слід».

дивитися фоторепортаж дивитися фоторепортаж