24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 |2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Техніка сухого валяння


28 грудня, на засіданні творчої студії «фАРТ», читачі нашої бібліотеки проводжали 2014 рік та готувались до нового 2015 – року «Кози» («Овечки»). На майстер-класі всі бажаючі знайомились із технікою сухого валяння та створювали, з її допомогою, новорічну кульку-овечку, яка стане чудовим подарунком та прикрасою на ялинку. На засіданні можна було переглянути добірку книг із техніки сухого валяння «фільц».

Дякуємо всім нашим гостям за чудовий настрій та приємне спілкування протягом усього року. Чекаємо на Вас у Новому році!

дивитися фоторепортаж

Ажурні іграшки з паперу


Сьогодні в магазині можна купити ялинкову іграшку на будь-який смак. Але якщо хочеться подарувати рідним та друзям щось оригінальне і незвичайне – можна зробити новорічні прикраси власноруч. Виявляється, це зовсім не складно.

Особливо популярними останнім часом стають ажурні паперові прикраси. Папір вважається простим матеріалом, з його допомогою можна створити ялинкові іграшки будь-якої форми і розміру.

На черговому засіданні студії творчого настрою «фАРТ», яке відбулося 21 грудня, учасники робили ажурного ліхтарика в техніці витинанки.

Для роботи потрібний лише канцелярський ніж та щільний папір будь-якого кольору. Такий ліхтарик можна використати і як упаковку для подарунка.

Подбайте про те, щоб ваша кімната у новорічну ніч була прикрашена по-особливому.

дивитися фоторепортаж

Анатолій Каретний – людина і поет


На останнє засідання 2014 року літературного клубу «Ліра», 18 грудня завітав місцевий поет Анатолій Каретний. Автор презентував свою збірку віршів “Гравитация любви”.

Поезія Анатолія Каретного – це своєрідний щоденник душі поета, в якій інтимна лірика ілюструється хвилюючими спогадами, пристрасними монологами і роздумами про вічну загадку любові. Остання книга автора написана на одному подиху, а всі вірші, як тихі струмочки, що зливаються в одну широку і повноводну ріку.

Охарактеризував творчість автора свого часу член Спілки письменників України Валерій Гончаренко. Так у книзі “Гравитация любви” про вірші А. Каретного він зазначив: «Про що б не писав Анатолій, він не зриває голос до пафосного крику, а намагається говорити з читачем мовою чутливого серця, ніби запрошуючи його до своєрідного діалогу двох сучасників, яким болять трагічне минуле, непересічне сьогодення і невідоме майбутнє рідного народу, своєї Батьківщини. Автор відвертий, але не брутальний, ніжний, але не альбомно сентиментальний, іноді іронічний, але не злостивий».

Автор не лише розповів про свою творчість, а і зачитав власну поезію, зокрема — вірш «Судьба»:

Движенье по наклонной, по прямой,

Колени сбиты, кров из-под ногтей…

Но не желаю я судьбы иной,

И я не знаю лучших в мире дней.

Как сладок миг удачи! Но порой

И неудача огненным крылом

Обрушится и день продлит с тобой,

Наполнит душу для борьбы добром.

Загалом літературний захід відбувся в душевній атмосфері. Юні поети теж читали свої вірші та розповідали про свою творчість.