16 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
2017 |2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 року

Сніжинки-балеринки


За допомогою паперу, ножиць і вільного часу можна прикрасити дім до Нового року та Різдва. Особливе ж відчуття свята та затишку виникає тоді, коли до роботи долучаються усі члени родини. До того ж, витинанка – це не лише елемент декору, а й оберіг. Недарма в народі кажуть: «Як у хаті витинанка, то й добро стоїть на ганку».

27 січня на засіданні творчої студії «фАрт» робили сніжинки-балеринки. Думаєте що це просто? Мабуть, так і є, але дуже важливо правильно скласти папір, тільки тоді сніжинка буде гарною. А витончені балеринки від найменшого руху повітря в кімнаті починають свій танок…

Тож бажаємо, щоб і у Вашому домі був святковий настрій, панували щастя і добробут.

дивитися фоторепортаж

Листівка від воїна


24 грудня на базі Кіровоградського обласного госпіталю для інвалідів війни за ініціативи Благодійної організації Консультативно-реабілітаційного центру "Повернись додому" бібліотекарі відділу сприяння технічній творчості молоді провели майстер-клас "Новорічна листівка власноруч" для учасників АТО. Дякуємо воїнам за проявлений інтерес та гарний настрій. Сподіваємось, що створені чоловіками листівки стануть справжнім сюрпризом для їх адресатів!

дивитися фоторепортаж

«Strong Wave» та Леді Арлет в бібліотеці


Везіння, наполеглива праця та віра в себе – ось те, що на думку Олександра Коломійця, соліста гурту Леді Арлет, лежить в основі життєвого успіху.

24 грудня відбулося відкриття молодіжного клубу розвитку і духовно-патріотичного виховання Strong Wave. Це спільний проект молодіжного відділу Кіровоградської Єпархії Української Православної Церкви та Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва.

Метою діяльності клубу є знайомство молоді з успішними людьми, які власним прикладом зможуть надихнути та зарядити вірою в себе підростаюче покоління. Зараз, коли як ніколи актуальним є свій, український, продукт, у творчої молоді з’явився чудовий шанс на самореалізацію та самовираження. Першим гостем у рамках цього проекту став Олександр Коломієць – соліст амбіційного і вже доволі успішного гурту, який грає музику у стилі «українського року». Леді Арлет – переможці 2014 року конкурсу молодих виконавців, що проходив на радіо Jam FM. У своєму активі хлопці мають 2 кліпи та одразу після новорічних свят випускають дебютний альбом. Ведучій та організатор заходу, протоієрей Діонісій Буренко, назвав гурт королями романтичного року.

Слід сказати, що лідер гурту - Олександр Коломієць є також композитором і його пісні виконують - Пара Нормальних, Наталія Могилевська, Реал О, Дантес-Олейник. Під час зустрічі з кіровоградською молоддю (студентів Кіровоградського медичного коледжу ім. Мухіна, ВПУ № 9 та школярів селища Високі Байраки) Сашко із захватом розповідає історію свого становлення як музиканта, про співпрацю з відомими гуртами і вражає добротою та легкістю у спілкуванні. Навіть примхливу аудиторію він зміг зчарувати наживо виконуючі власні пісні під гітару.

По завершенню заходу молодь невимушено спілкувалась і фотографувалась із виконавцем. І майже одразу в соціальних мережах почали з’явилися захоплені відгуки відвідувачів, що дає організаторам упевненість в правильності обраного напрямку та подальшому успіху даного проекту.

дивитися фоторепортаж дивитися фоторепортаж дивитися фоторепортаж