24 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Проходить реєстрація учасників конференції
Учасників конференції вітає камерний оркестр Кіровоградського музичного училища під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв Хілобокової Наталії Юріївни та…
дует бандуристок – студенток музучилища – Скиби Олени та Печерської Аліни
Урочисте відкриття конференції
Виступає начальник управління культури і туризму Кіровоградської ОДА Овчаренко Н. Ю.
Стратегію та напрямки розвитку бібліотек України для юнацтва окреслює директор ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" Саприкін Г.А.
Про приорітети державної молодіжної політики в регіоні розповідає заступник начальника управління у справах сім'ї та молоді Кіровоградської ОДА Останній В. М.
Про співпрацю управління освіти і науки Кіровоградської ОДА з ОЮБ ім. О. М. Бойченка розповідає начальник відділу управління Шатна Л.Ф.
Учасників конференції зустрічає Новоукраїнська земля
Початок виїзного засідання
З роботою закладів культури Новоукраїнського району присутніх знайомлять заступник голови Новоукраїнської РДА Степаненко Н.А. та ...
начальник відділу культури і туризму Новоукраїнської РДА Бондар А.А.
Досвідом роботи ділиться директор Новоукраїнської ЦРБ для дорослих Козловська Т.М.
Практичне заняття проводять члени гуртка «Оберіг» ДЮЦу, м.Новоукраїнка
Практичне заняття
Практичне заняття
Практичне заняття
Практичне заняття
Практичне заняття
Практичне заняття
На згадку про конференцію біля РБК ростиме червона калина
Фото на згадку
Фото на згадку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх