18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Ткаченко С. Книга для всієї родини //Наше місто. – 2014. – 2 січня. – С. 3


Книга для всієї родини

Пріоритетний напрямок роботи відділу абонементу обласної бібліотеки для юнацтва ім. Бойченка - розвиток сімейного читання. Адже саме сім 'я формує світосприйняття людини, спосіб її життя і ціннісні орієнтири.

У рамках організації сімейного читання було запроваджено таку форму обслуговування, як сімейний читацький формуляр. Сімейний формуляр відроджує одну із забутих форм обслуговування читачів - книгоношення, коли один член сім'ї обмінює книги для всієї родини. Позначка про читання книг окремими членами сім'ї дозволяє виявити коло їхніх інтересів, запропонувати книги, які варто прочитати. Завдяки такій формі роботи ми щорічно обслуговуємо понад 230 сімей.

Сімейну тематику представляють різні книжкові виставки: «Іграшка мого дитинства», «Мати - найдорожче у світі слово», «Діти - майбутнє України» та інші.

Одним із провідних напрямків роботи відродження сімейного читання є масові заходи для дітей і дорослих. «Кращий читач» - презентація таланту і заслуг, захоплень і перемог наших читачів. Були відзначені номінації «Читаю від народження» та «Найкраща сім'я, де всі читають».

Співпраця з фахівцями територіального центру соціального обслуговування Кіровського району сприяє взаємозбагаченню досвіду, дозволяє привернути увагу до проблем літніх людей. З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку для пенсіонерів мікрорайону та співробітників терцентру працівники бібліотеки провели літературно-музичну годину «Жінка, мати, трудівниця - символ добра на землі». Захід викликав добрі, щирі, світлі емоції людей похилого віку.

Індивідуальна робота з юними читачами та їхніми батьками пробуджує інтерес до спільної творчості та спільного читання. Читати вголос корисно, і слід починати читання з раннього віку дитини. Зрозуміло, що для цього потрібно відібрати цікаві та корисні книги.

Діти охоче слухають читання дорослих і легко запам'ятовують народні казки, літературні казки Івана Франка, широко відомі вірші Тараса Шевченка, різдвяну прозу Чарльза Діккенса, історії про маленьких дівчаток Джаклін Вілсон чи невідомі факти про відомих тварин.

Для читання в колі сім'ї, де є старшенькі діти чи підлітки, ми радимо звернути увагу на надзвичайні твори Владислава Крапівіна. Це книги про дружбу і перше кохання, про пошук свого шляху, про вірність і зраду, про те, що в житті завжди є вибір. І тільки від тебе самого залежить, яким він буде. Веселі, смішні і мудрі твори Всеволода Нестайка полюбилися не одному поколінню читачів. Книги українського класика перекладені на багато мов світу. Вони дарують радість, веселощі, сміх.

А дорослим будь-якого віку пропонуємо познайомитися з творами сучасних українських авторів. У оповіданнях Дзвінки Матіяш ідеться про людські взаємини, про любов і мудрість, про те, що єднає людей та допомагає нам краще розуміти один одного. Романи Галини Вдовиченко - це спокійна світла розповідь про те, як можна будні перетворити на свята, як ступити крок до щастя, як здійснити бажання. Пригоди і подорожі, щедро розбавлені дотепним гумором, - це те, що ви знайдете у творах молодого письменника Максима Кідрука.

Читання книг розвиває мову, збільшує словниковий запас, сприяє підвищенню грамотності, допомагає пізнати навколишній світ. Читання може об'єднати покоління. Вечір з гарною книгою - прекрасний відпочинок. А якщо її читати вголос у колі сім'ї, вона може ще більше зблизити рідних людей.

Тож запрошуємо до нашої бібліотеки. У нас ви знайдете саме ті книги, які із задоволенням прочитає вся ваша родина.

Світлана ТКАЧЕНКО,

завідувачка відділу абонементу

обласної бібліотеки для юнацтва

ім. О. Бойченка

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх