18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Томашевська С. Бібліосутінки в Кіровограді // Народне слово . – 2013. – 31 грудня. – С. 5


Бібліосутінки в Кіровограді

Нещодавно крізь «Містичний бібліопортал», що відкрився в обласній бібліотеці для юнацтва імені О. Бойченка, у Кіровоград проникли незвичайні бібліосутінки. Забігаючи наперед, скажу, що сталося це завдяки збігу одразу двох подій: дня святого Андрія і ювілею бібліотеки.

Отож, переступивши крізь кільце порталу з книжок, відвідувачі потрапляли у світ казок, легенд і найрізноманітніших розваг. Тут вам і Андріївські вечорниці з традиційними українськими забавами, танцями, ворожінням, ловами калити, і ярмарок, переповнений виставками-продажами робіт народних умільців, різноманітними майстер-класами, тут витончені дівчата влаштували дефіле сучасного українського костюма, а всі охочі могли поласувати власноруч зліпленими варениками. У бібліолокації «Летючий корабель» мандрівники вчилися виготовляти різдвяні іграшки й обереги. В «Оксаниній світлиці» юнки заплітали коси і робили макіяж, а дітки підставляли свої личка під пензлик майстрині боді-арту, перетворюючись на метеликів, звірят, піратів і т. д. До речі, малечі в бібліотеці було чимало, навіть зовсім крихітні немовлята, зручно вмостившись у сумках-кенгуру, зацікавлено спостерігали за розгортанням бібліосутінок. А для тих, хто з пелюшок вже виріс і не може всидіти на місці, бібліотекарі відкрили «Країну НЕ сонячних Зайчиків», у якій панували рухливі ігри й конкурси під наглядом веселого міма.

У «Зимівнику Джури Характерника» хлопці і дівчата змагалися в настільних спортивних й інтелектуальних іграх, а зморившись, могли перепочити в м'яких кріслах, переглядаючи фільми і ролики в іншій бібліолокації.

Доки відвідувачі бібліотеки мандрували різними локаціями крізь містичний портал, за ними спостерігав милий привид чарівної панянки, яка жила у цьому будинку сотню років тому. Всі охочі могли побачити її у книгосховищі, де панночка переховувалася від гамору вечорниць.

А пізно ввечері, перед закриттям «Містичного порталу», бібліотекарі частували своїх гостей чаєм, смачною випічкою й іменинним караваєм, адже які іменини без пригощання!


Світлана Томашевська

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх