18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Щупак І. Хто куди, а ми в бібліотеку! // Народне слово. – 2014. – 25 грудня. – С. 16


Хто куди, а ми в бібліотеку!

Коли настає зима, в багатьох родинах, особливо з малими дітьми, виникає питання: як весело і цікаво провести вихідні. Звичайно, якщо ви готові витрачати багато коштів, то ваша програма стає дуже насиченою, в іншому випадку перелік розваг зменшується.

Та все не так безнадійно для кіровоградців, тут є гарна бібліотека для юнацтва. Послуги цього закладу розраховані не тільки на учнівську та студентську молодь, а й на сім’ї з маленькими дітьми. Записавшись на сімейний абонемент, ви безкоштовно відвідуватимете бібліотеку протягом року. Отже, шість днів на тиждень до ваших послуг: книги про сімейне виховання; дозвілля в родині; здоровий спосіб життя; художня література тощо.

У відділі абонементу є чимало дитячої літератури, розрахованої саме на читання в родинному колі, багато цікавих книг для розвитку дитини, що допоможуть батькам виховати юного генія.

Також бібліотека — це культурний та розважальний центр. Протягом 2015 року тут відбудеться безліч цікавих заходів для всієї родини. Так, у лютому до Дня всіх закоханих завітайте на конкурс «Кохання з першого погляду», проведіть зиму та зустріньте весну разом з бібліотекою на святі «Масляна, пригощай! Усім розваги подавай!»; у березні не пропустіть dream-party «Куди приводять сни». А у травні не залишить нікого байдужим євро day «Україна — це Європа». Обов’язково приведіть своїх діток до бібліотеки в червні на вуличну акцію «Щаслива дитина — щаслива родина», присвячену Міжнародному дню захисту дітей. Молодих тілом та душею чекають на святкуванні Дня молоді «Незрівнянний молодості час». Не пропустіть у серпні вуличну акцію до Дня незалежності України «Хай святиться твоє, Україно, ім’я». Усі мужні та сильні запрошуються у жовтні на патріотичне свято «Покрова — берегиня роду». У листопаді долучайтеся до «Дня читацьких мрій» у День студента та відчуйте «Осінній присмак чаю» на однойменному tee-fest. А у грудні не пропустіть неймовірні вечорниці в бібліотеці «Дай, Андрію, знати, яку долю ждати».

Крім цього для тих, хто любить щось виготовляти своїми руками, кожної неділі у бібліотеці працює студія творчого настрою «фАРТ». Тому не гайте часу. Беріть свою малечу і гайда до бібліотеки ім. О. Бойченка (Кіровоград, вул. Декабристів, 6/15).

Ірина Щупак

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх