21 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Козирєва М. «Поезія – це пісня небесних ангелів» // Народне слово. – 2014. –4 грудня. – С. 9


«Поезія - це пісня небесних ангелів»

Нещодавно в Кіровограді, в бібліотеці імені Бойченка, відбулася зустріч з харизматичним, безсумнівно, талановитим поетом, публіцистом, громадським та політичним діячем Володимиром Шовкошитним. Письменник представив книги видавництва «Український пріоритет» і зауважив, що кожен поважаючий себе письменник, кожна людина, яка вважає себе патріотом своєї держави чи цікавиться літературою, має обов'язково прочитати їх. Серед авторів книг — віртуози художнього слова В. Караташ, О. Слоньовська, О. Гунько, А. Велика та інші.

До книг, які Шовкошитний пропонував до уваги, належали і твори самого письменника, зокрема «Білий кречет» та «Герої народжуються на могилах героїв».

У житті самого Шовкошитного та в його творчості, здається, немає нічого випадкового. Так, даючи майстер-клас літераторам-початківцям, Володимир Федорович наголосив, що вірші від поезії відрізняються досконалістю образів та відсутністю випадкових слів. Саму ж поезію він нарік піснею небесних ангелів, яку колись чули всі люди, проте згадати її можуть лиш поети... Мабуть, природа подарувала і самому Шовкошитному такий унікальний слух, адже його творчі доробки справді не залишають нікого байдужими і вражають віртуозним змалюванням образів, схованих за зовнішньою простотою форм.

Учасники творчого вечора, які завітали цього дня в бібліотеку, поспілкувавшись з Володимиром Шовкошитним, відкрили для себе цікаву людину і напрочуд цікаві думки. А присутні на зустрічі члени літературного клубу «Ліра» ще й почули повчальне слово «старшого брата по духу і перу».

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх