18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Чарівний світ ниткографії // Вечірня газета. – 2015. – 20 лютого. – С. 12


ЧАРІВНИЙ СВІТ НИТКОГРАФІЇ

У Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. Бойченка пєдагог-організатор дитячо-юнацького клубу "Зоряний" відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради Тетяна Діордієва та керівник гуртка "Чарівниця" цього клубу Алла Баранник презентували виставку творчих робіт в техніці рукоділля "Ізонитка".

Алла Баранник провела майстер-клас з виготовлення вишитих виробів у техніці "Ізонитка" для відвідувачів бібліотеки. Діти з захопленням спробували свої сили в освоєнні нового виду рукоділля. Особливо ця техніка сподобалась юним джентльменам: вони фантазували в орнаментах рукоділля та кольоровій гаммі.

Ниткографія, як вид творчості з'явилась в Англії, на сьогодні цей вид рукоділля поширений в США, Данії, Австралії. Техніка "Ізонитка" нескладна у технічному виконанні, розвиває фантазію та творчість як дітей, так і дорослих.

Вишивка в техніці ізонитки особливо корисна для підростаючого покоління, адже розвиває дрібну моторику, тренує уважність, знайомить з основами геометричних фігур, тренує розвиток креслярських навичок. Для роботи потрібні: картон, різнокольорові нитки, голка, ножиці, циркуль і лінійка.

Опанувати техніку ниткографії (ізонитки) можна за адресою вул. Жадова, 21, понеділок і середа -14.00 -17.00; четвер- 13.30 - 17.30, субота - 12.30 -15.30.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх