18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Кизименко О. Вечір східних мистецтв // Наше місто. – 2015. – 19 лютого. – С. 4, 16


Вечір східних мистецтв

Чим наших сучасників, зокрема молодь, приваблює середньовічна східна культура? У цьому я намагалася розібратися, відвідавши арт-фьюжн «Краса і велич Сходу»- в бібліотеці Бойченка.

Охочих дізнатися більше про культуру, традиції народів Азії, історію різних мистецьких напрямків виявилося багато. Своє мистецтво презентували учасники йога-студії «САТТІВА», яка діє в Кіровограді вже тривалий час. А сміливіші й самі пробувати виконати нескладні вправи під час майстер-класу Альони Чернишової.

Поширені стилі «Дика кобра», «Кіт» та інші показали хлопці й дівчата з клубу бойових мистецтв та оздоровчих практик від обласної федерації Лао-муей. Інструктор Сергій Плугай розповів, що кунг-фу - не тільки система самозахисту, а передусім шлях самопізнання. Багато цікавого дізналися присутні й про тай-бокс. Учасники клубу показали свої навички з цього різновиду бойових мистецтв.

Яскраві костюми танцівниць, чарівні східні мелодії, грація та пластика... Це все ознаки східного танцю. Феєричне шоу підготували учасниці школи східного танцю «Шакті». І отримали шквал аплодисментів за красу, витонченість, грацію і жіночність. Декотрі глядачі й самі спробували виконати елементи танцю живота.

У бібліотечному холі вечірні відвідувачі могли отримати безкоштовний малюнок хною на тілі від Альбіни Печеної. Або створити валентинку до Дня закоханих (цьому навчала Леся Мирова), подивитися мультики, спробувати свій талант у караоке. Вечір видався вдалим. Усі були в захваті.

Ольга КИЗИМЕНКО

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх