18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Шматько Л. Хочеш бути цікавим співрозмовником, читай цікаві книги! //Освітянське слово.- 2015. – червень. – С. 8


Хочеш бути цікавим співрозмовником, читай цікаві книги !

текст: Людмила Шматько,
бібліотекар ОЮБ імені Бойченка

День молоді в Україні святкують щорічно в останню неділю червня. Свято було встановлено на підтримку ініціатив молодіжних організацій та об'єднань Указом Президента України від 1994 року.

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, це – особливе, бо саме такою є молодість. Це – неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя. Це – час, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Адже кожний молодий громадянин України має почуватися захищеним, забезпеченим і щасливим на рідній землі.
Безліч заходів, що присвячується цьому дню відбуваються у Кіровограді. Одне з місць, де молодь може культурно відзначити це свято, – обласна бібліотека для юнацтва імені Бойченка. Цікаві та корисні сюрпризи готують працівники для своїх відвідувачів у рамках вуличної акції «Незрівнянний час молодості». Спортивні розваги, пізнавально-розважальні конкурси, вікторини, книжкові виставки, різноманітні майстер-класи, виступи вуличних музикантів чекають на своїх шанувальників. Свято для молодих людей не лише нагода для веселощів, а й для реалізації своїх можливостей, інтелекту, вміння.
Для тих, хто бажає цікаво і змістовно провести час за читанням книг, пропонуємо нові видання. Фонд бібліотеки постійно поповнюється виданнями, які цікаві для читача юнацького віку.
Книги Макса Кідрука мають справжній успіх як у критиків, так і в читачів на теренах України та за її межами. Він відомий як автор гостросюжетних трилерів. Цього разу – це гостра публіцистика.
Макс Кідрук «Небратні» (X., 2015) – найактуальніше дослідження відносин України та Росії від часів Переяславської ради до сьогочасного конфлікту.
Дара Корній, Тала Владмирова «Крила кольору хмар» (X., 2015) – ці дві письменниці віднайшли власний унікальний шлях у світі вітчизняного фентезі. Естетична насолода твору гарантована, бо місцем розгортання подій є неповторний Львів.
Справжні емоції відчує читач, слідкуючи, як повертається доля і чи буде вона сповнена радістю для молодої героїні роману Діни Сабітової «Три твої імені» (Львів, 2015).
Любителям історії пропонуємо пригодницький роман: Олександр Зубченко «Перемагаючи долю» (Львів, 2014). Перша половина XVII ст. Україна потерпає від татарських набігів, у полон разом із тисячами українців потрапляють і герої роману – брати Іванко та Юрко. Долаючи всі перешкоди, зустрічаються, щоб разом примножити козацьку славу.
Для тих, хто навчається, або самостійно вивчає англійську мову пропонуємо книги класиків: Бернард Шоу «Пігмаліон» (К, 2015).
Сомерсет Моем «Людина зі шрамом» (К., 2015). Книги містять адаптовані тексти творів, словники, вправи для перевірки розуміння прочитаного.
Моменти подорожі наповнюють наше життя спочатку незабутніми враженнями, а потім незабутніми спогадами:
Аля Шарм «Привіт вам з Африки палкий» (К, 2015). Ця книга розкаже про цікаву подорож Тунісом – країною, що на півночі Африки. Легкість авторського стилю надихає читачів на власні подорожі. Адже «подорож» –  найромантичніше слово на світі.
«Читайте, щоб жити» –  так говорив Філдінг. Адже хороші книги – незмінні супутники кожного, хто прагне зробити своє життя цікавішим.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх