18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Требунських І. Молодіжний бум на Дворцовій // Народне слово. – 2015. – 2 липня. – С. 3


Молодіжний бум на Дворовій

Свято молоді чекало на жителів та гостей Кіровограда на вулиці Дворцовій минулого четверга. На пропозицію працівників юнацької бібліотеки ім. О. Бойченка стати учасником акції «Молодіжний ВООМ» та відсвяткувати по-молодіжному пристали таланти нашого краю: силою співу вражали Оксана Драч, Марія Моренко та фіналіст конкурсу «Голос країни» Влад Кашпуренко, про свої плани та здобутки розповіла письменниця, дипломант літературного конкурсу «Коронація слова 2015» Ольга Мігель, заворожували граційністю учасниці студії східного танцю «Шакті». До свята долучилися й громадські організації: курси самооборони для дівчат від ГО «Пробудження-Україна», майстер-класи від «Армії спасіння», цікаві презентації та розпродаж від ТІМО «Відкриті двері» та організації захисників тварин «БІМ». Представники облуправління ДСНС полонили увагу розважально-пізнавальною програмою, презентували власну майстерність учні Кіровоградського профліцею побутового обслуговування, а студенти та молоді викладачі профспілкової організації КНТУ закружляли всіх у танці під час флешмобу «Посвята у студенти». Тут працював і вихідний майданчик «Юбільована Церква», діяли мобільна лабораторія для безкоштовного анонімного тестування на ВІЛ/СНІД, «Інтелектуальний подіум» для любителів почитати, проходили змагання з дартсу, спільно з магазином «KanclerCom» були проведені конкурси, а поціновувачі хенд-мейду розкуповували картини та поробки Світлани Хавроненко під час розпродажу на користь військових в АТО.
Свято вийшло насиченим та цікавим, а кіровоградська молодь ще раз довела, що вміє розважатися достойно, змістовно та із запалом!

Ірина ТРЕБУНСЬКИХ

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх