22 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Каплій А. Бібліостоп на вулиці // Наше місто. – 2016. – 26 травня. – С. 2


БІБЛІОСТОП НА ВУЛИЦІ

Вуличну promo-акцію під назвою «Бібліоstop Європою» провела обласна бібліотека для юнацтва.

— Наша акція присвячена тому, щоб кіровоградці більше познайомилися з Європою та її цінностями. Ми підготували насичену програму. Нам, українцям, також є чим пишатися і є що показати, —розповіла завідувачка сектору соціокультурної діяльності бібліотеки Тетяна Букач.

Розваги та конкурси акції були пов'язані з Європою. Євроквест, дартс-змагання, змагання з твістеру, арт-розписи та майстер-класи. Звучали пісні від кіровоградських виконавців. Були цікаві майстер-класи.

— Мені подобається плести браслети, я просто не можу від цього відірватися. Мені браслет сам в руки йде. Планую сплести ще чотири прикраси. Я ще бісером плету, дуже люблю малювати і співати, — розповіла одна з учасниць — восьмикласниця Саша Михайлова.

А майстриня Світлана Хавроненко провела майстер-клас із енкаустики. Це незвична техніка живопису, де малюють розплавленими восковими фарбами. Майстриня зазначає, що такою технікою можна малювати й дома. Потрібні дошка, праска без отворів, воскові олівці і глянцевий або звичайний картон. На розпарену праску наносять візерунки олівцями, потім притискують до картону.

Усіх учасників конкурсів та квестів нагороджено заохочувальними призами.

Аліна КАПЛІЙ


Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх