18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Іще раз про кохання // Народне слово. - 2016. – 2 червня. – С. 14


І ще раз про кохання

3 червня о 16.00 в приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва (другий поверх, відділ популяризації книги) відбудеться презентація нової книги кіровоградської письменниці Елеонори Бельської «Год кошки, или Вот такая любовь».

До книги «Год кошки, или Вот такая любовь» увійшли 6 новел та одна повість. Це видання — продовження роздумів авторки про сенс життя, кохання та зраду, шлюб та материнство. Незважаючи на різноманіття сюжетів, усі твори поєднує добре ставлення до життя та людей, вміння бачити красу в буденних речах. Прочитавши книги, читач ніби проживає життя героїв з їх емоціями і почуттями і неодмінно отримує величезний заряд позитивної енергії, якими пронизані усі твори Елеонори Бельської.

В програмі заходу:

презентація буктрейлеру до книги «Год кошки, или Вот такая любовь»; спілкування з письменницею Елеонорою Бельською; онлайн-спілкування з представниками Національної спілки письменників України.

Елеонора Бельська — творчий псевдонім Олени Баранової (Олена Євгенівна Баранова, головний терапевт Кіровограда, завідуюча терапевтичним відділенням Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1).

Народилася у місті Старобельськ Луганської області. Навчалася у Дніпропетровському медичному інституті. По закінченні навчання разом з родиною за розподілом потрапила до Кіровограда, де Олена Євгенівна набула досвіду, виросла як лікар-терапевт і відкрила у собі письменницький талант.

У 2012 році в кіровоградському видавництві вийшла перша збірка «Се ля ві, або Скільки коштує фунт щастя». До збірки увійшли сім новел, де дійові особи — жінки з їх радощами і бідами, успіхами і проблемами та, звичайно ж, пошуками шляхів до щастя.

За додатковою інформацією звертайтеся до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва: Букач Тетяна Станіславівна — завідувач сектору соціокультурної діяльності, тел. 0954712767.

Адреса: Кіровоград, вул. Декабристів, 6/15, тел. 22-66-01. Сайт: http// www.lib.kr.ua. Працюємо з 9.00 до 18.00 щоденно, вихідний — субота.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх