21 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Шакті, сівалка, палата № 6 та інші дивовижі для молоді на «Дворцова» // Наше місто. – 2016. – 30 червня. – С. 2


ШАКТІ, СІВАЛКА, ПАЛАТА №6
та інші дивовижі для молоді на «Дворцова»

До веселого та креативного містечка «Вільний простір ідей» запросила кіровоградців обласна бібліотека для юнацтва. Вулична акція до Дня молоді вражала своєю насиченою програмою, розвагами та подарунками. Незважаючи на спеку, заходи акції відвідало понад 500 кіровоградців.

Заходи відбувалися на тематичних майданчиках. На одному з них майстрині презентували вироби в різних техніках hand-made (рукоділля). На майстер-класах відвідувачі вчилися виготовляти різні цікавинки.

Змагання з дартсу традиційно влаштували представники обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Хлопці та дівчата змагалися у влучності метання дротиків, за що отримали медалі та пам'ятні грамоти.

Гамірно та весело на туристському майданчику. Працівники обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді представили виставку світлин і провели кілька цікавих майстер-класів. Справжні туристи не минули нагоди забратися у намет чи загорнутися в спальний мішок.

Міськрайонний центр зайнятості організував мобільний пункт з профорієнтації для молоді. Хлопці та дівчата могли пройти тестування та дізнатися про те, які професії їм підходять найбільше. Тут же відбулася презентація вищого професійного училища № 4. Учасники акції побачили діючу міні-сівалку, яку створили учні училища. А також отримали вичерпну інформацію про навчальний заклад.

Працювала тест-лабораторія обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Тут гості містечка проходили безкоштовне анонімне тестування на ВІЛ/СНІД та інші хвороби.

Традиційну програму безпеки презентувало управління ДСНС України в Кіровоградській області. Серед конкурсів – ворожіння на безпеку, розмотування пожежного рукава та одягання костюма пожежника.

Цікаву інтелектуальну вікторину та конкурсну програму презентували бібліотекарі. Тут молодь перевіряла свої знання та змагалась у різних веселих конкурсах, а також отримувала гарні призи від спонсорів акції.

Найбільше відвідувачів зібралося на гостьовому майданчику. Запальні танці вихованок школи східного танцю «Шакті» і презентація бойових мистецтв Сходу від Кіровоградської обласної федерації лао-тайських бойових мистецтв «Лао-Муей» розпалили цікавість глядачів. Вихованці імідж-центру «Ольга» презентували українську колекцію «Віночок» та свої вокальні й театральні таланти. Ігор Гусак додав драйву до святкової програми. Його вокальні імпровізації вразили глядачів. А хлопці та дівчата з молодіжного театру «Палата № 6» просто закохали у себе глядачів!

Звісно ж, не забули про підтримку наших хлопців на сході країни. На патріотичному майданчику відбувся благодійний розпродаж виробів та прикрас. Зібрані кошти передали волонтерам громадської ініціативи «Армія SOS». Також кіровоградці долучилися до акції «Бібліотека українського воїна», подарувавши книги для бібліотек військових частин. Тут же відбувся майстер-клас з енкаустики (малювання воском) та розпродаж виробів майстрині Світлани Хавроненко.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх