20 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

“Подорож вулицями старого міста” // Вечірня газета. – 2018. – 25 травня. – С. 12


“Подорож вулицями старого міста”

Уперше у Кропивницькому – пішохідний квест для школярів

Сьогодні о 13.00 стартує перший пішохідний пізнавальний розважально-просвітницький квест для школярів на знання архітектурної спадщини Кропивницького “Подорож вулицями старого міста”.

За інформацією керівника управління містобудування та архітектури Вадима Мездріна, місцем проведення квесту обрано пішохідну частину вулиці Дворцової. Мета заходу – ознайомлення школярів з пам’ятками культурної спадщини історичного центру міста та однією з найстаріших вулиць – Дворцовою, на якій зосереджено велику кількість історичних будівель та знакових місць.

– Нещодавно в управлінні створено відділ з охорони культурної спадщини, затверджено програму паспортизації об’єктів містобудування. Коли ми розпочали цю роботу, нас здивувало, що багато кропивничан нічого не знає про місцеві пам’ятки архітектури, – зазначив Вадим Мездрін. – Саме тому виникла ідея популяризації пам’яток архітектури, а розпочати вирішили саме зі школярів.

У переддень проведення квесту в міській раді відбулася зустріч його учасників, на якій дітям роздали підбірки світлин та історичних довідок про вулиці й об’єкти, де відбуватиметься гра.

– Стартує квест з бібліотеки для юнацтва ім. Євгена Маланюка, де працівники бібліотеки проведуть коротку оглядову екскурсію будівлею, яка є також цікавою пам’яткою архітектури, – повідомила начальник відділу з охорони культурної спадщини Надія Лісняк. – Ведучі квесту поділять його учасників на дві команди, роздадуть завдання. Далі гравці вийдуть на Дворцову і почнуть виконувати ці завдання, орієнтуючись на підказки.

За словами Надії Лісняк, для проходження квесту учасники мають відповідати на певні запитання та проявити уважність, кмітливість, продемонструвати вміння орієнтуватись на місцевості за мапами та інформацією, що вони отримали з історичних довідок. Підсумки квесту підбиватимуть на Театральній площі, підрахувавши набрані командами бали.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх