20 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Шкабой В. Читаємо на Інгліш!.- Молодіжне перехрестя.-2008.- 27 листопада.-с.11


Читаємо на Інгліш!

Аби краще вивчити іноземну мову, треба мати мовну практику. Ідеальний варіант – спілкування з носіями певної мови. Читання книжок мовою оригінала теж входить до практикуму. А от чи легко а нашому місті знайти книжки, наприклад, англійською? Тепер такий пошук стане легше, адже осередків англомовної літератури стало більше.

В обласній бібліотеці для юнацтва ім.О.М.Бойченка і раніше були книжки англійською. Але вони були розкидані по різних відділах. А 19 листопада відбулася передача книжок від Посольства США в Україні. До бібліотеки завітали Андре МакГлінчі аташе з питань бібліотек посольства США в Україні, Валентина Пашкова, директор центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні, президент Української бібліотечної асоціації, а також кіровоградські бібліотекарі, студенти і старшокласники. Бібліотека отримала від Посольства США 129 примірників книжок на загальну суму більше тисячі доларів. Це довідкові видання про Сполучені Штати: енциклопедії, словники, біографічні матеріали тощо. Тим, хто вивчає англійську мову і хоче збагатити свої знання про Америку, ця література стане в нагоді, адже дуже важливо знайомитися саме з першоджерелами. Нові надходження знаходяться поки у відділі періодики. А бібліотекарі тепер подумують над відкриттям відділу іноземних мов.

Приємно відзначити, що серед 18 тисяч українських бібліотек Посольством США було обрано лише 30, до цього числа потрапили і наші бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка та Світловодська центральна міська бібліотека.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх