18 ЛИПНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Харченко О. Якщо ви маєте якийсь дар // Молодіжне перехрестя.-2008.-11 грудня.- с.3


Не секрет, що люди, яких доля обдарувала талантом, але не обтяжила великими статками, рідко з легкістю сягають вершин успіху. Проте, на щастя, завжди є небайдужі, які допомагають талановитим долати шлях до визнання. У Кіровограді одним із таких закладів стала обласна бібліотека для юнацтва ім.Бойченка.

Відділ мистецтв бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка постійно опікується молоддю, яка має творчі здібності й мистецький хист. Частіше всього таланти знаходяться з-поміж читачів бібліотеки.

Зокрема, цього року тут відбувся виступ Ілони Шульги, виконавиці естрадних пісень. Відсутність музичної освіти не заважає дівчині писати власні пісні.

Виявив своє обдарування й Олег Яровий — гітарист, який виконує і чужі, і власні твори, переважно в стилі рок.

Постійна діяльність мистецького відділу — показ мистецтва «в натурі», тобто організація виставок робіт юних художників. Тут виставляються студенти мистецького факультету педуніверситету та факультету дизайну КІРУЕ. А зараз відвідувачі зможуть оцінити хист і фантазію Катерини Оганесян — художниці-початківця, що студіює дизайн у КІРУЕ.

Також показати себе можуть і молодші митці, як це зробили учні Кіровоградського обласного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат-школа мистецтв).

Тож якщо відчуваєте в собі той якийсь дар, звертайтесь до бібліотеки — тут ви можете знайти своїх перших поціновувачів.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх