20 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Рєзник Т. Молодь за чисте повітря і майбутнє без екологічних проблем // Екологічний вісник -2оо9.- 5 листопада .-с.2


Молодь за чисте повітря і майбутнє без екологічних проблем
Нещодавно громадською організацією ТІМО «Відкриті двері» спільно з ОЮБ ім. 0. Бойченка за сприяння фонду їм. Стефана Баторія було проведено фотоконкурс «Екологічні проблеми міста в полі зору молоді».
Метою цього заходу було привернення уваги молоді та громадськості до конкретних екологічних проблем м. Кіровограда. Учні шкіл міста охоче відгукнулися на пропозицію взяти участь в акції. Фотоконкурс проходив у популярному нині молодіжному форматі «снеп-шот» або інакше кажучи фотокрос, що давало можливість молоді проявити свою креативність та оригінальність в розкритті болючої нині проблеми екології.
УЧАСНИКИ конкурсу мали висвітлити екологічні проблеми в наступних категоріях: вогонь, вода, земля та повітря. Як показали роботи, проблем у Кіровограді більш ніж достатньо. Деякі учасники настільки захопились, що подали на розгляд журі декілька робіт, які ілюструють забруднення міста в різних його районах. До складу журі увійшли фахівці управління у справах сім'ї, молоді та спорту Кіровоградської ОДА та спеціаліст державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області 0. Роменька.
Особливою умовою конкурсу була адресність робіт. Кожен учасник мав зазначити, де саме були зроблені його фотознімки. Хтось їхав шукати забруднення на Завадівці, Великій Балці, в Соколівці, а хтось знаходив їх в самому центрі міста, гам, де їх може побачити кожен.
Загалом участь у конкурсі взяли близько 50 школярів міста, які надали близько 100 своїх робіт на розгляд журі. Нині відомі іереможці конкурсу. Ними стали:
У номінації «Вода» - учениця ЗОШ №25 Чубченко Аліна, з роботою «Джерело святої Марії», що знаходиться в районі вулиці Полтавської.
У номінації «Вогонь» - перемогла Зеленько Юлія, учениця ЗОШ № 33. її робота «Жива боротьба» була зроблена в районі вулиці Арнаутово.
У номінації «Повітря» - переміг Влад Олійник, учень ЗОШ № 25, який показав їабруднення центру міста.
У номінації «Земля» - перемогла команда учнів ЗОШ № 25 у складі Сергія Мізюка, Михайла Орлика, Андрія Козира та Ігоря Дігусара з роботою «Якою дорогою ти підеш?».
З найкращих робіт фотоконкурсу «Екологія міста в полі зору молоді» організовано пересувну фотовиставку, яка з 26 жовтня експонується в кінотеатрі «Зоряний». При фотовиставці діє скринька пропозицій, в якій усі бажаючі можуть залишити свої коментарі до робіт або пропозиції щодо подолання конкретних екологічних проблем, про які розповідає фотовиставка. Тож закликаємо всіх не бути байдужими та залишити свою думку стосовно вирішення екологічних проблем нашого міста
ТІМО «Відкриті двері» Т. РЄЗНІК.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх