21 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Харченко О. Поділись своїм талантом й запали іншого! // Освітянське слово. - 2010.- січень.- с. 11


Поділись своїм талантом й запали іншого!

За всіх часів бібліотеки виконують роль не лише книгосховища, а й місця зустрічі однодумців: Серед головних завдань юнацької бібліотеки - шукати, знаходити і плекати обдарування своїх читачів, стати місцем, де талант знаходить розуміння і підтримку.

Працівники обласної бібліотеки для юнацтва ім. .Бойченка докладають чимало зусиль, щоб забезпечити комфортні умови для підлітків і молоді з божою іскрою. Іноді такі діти соромляться звертатися до бібліотекарів, часом не вірять, що їхнім захопленням хтось може щиро зацікавитися, подекуди не бачать способів, з допомогою яких можна показати й розвивати власне обдарування. Часто нашим колегам доводиться використовувати усі свої психологічні вміння, щоб полегшити молодим шлях до майбутнього визнання. Та й загалом діяльність співробітника бібліотеки багато в чому подібна до праці педагога, який через усіх звертається до обраних. Мудрий викладач завжди каже: «Я працюю для меншості. Для отих трьох-чотирьох, що мене почують». Так і в нашому закладі з-поміж тисяч читачів виявляються ті унікальні одиниці, котрим ми повинні допомогти розкритися. Ось уже тривалий час бібліотека влаштовує виступи і творчі вечори юної співачки Ілони Шульги. Сподіваємось, вогник її таланту, засвітившись у привітних стінах бібліотеки, згодом осяє незліченну кількість залів.

Уже стало доброю традицією проводити виставки робіт студентів творчих спеціальностей, зокрема факультету дизайну Кіровоградського регіонального інституту управління та економіки. У нас завжди знайдеться місце для цікавих і свіжих робіт, навіть якщо це поки лише пошук власного почерку.

Окремий напрямок діяльності бібліотеки - сприяння молоді з особливими потребами.

Адже їй дуже важливо вчасно відчути І розуміння і зацікавленість у власному обдаруванні, знати, що творча праця знаходить свого шанувальника. Один з прикладів - наша спільна діяльність з Оксаною Андрієнко. Ця сліпа від народження дівчина виявилася надзвичайно талановитою в'язальницею, виставка її робіт отримала чимало захоплених відгуків.

Крім того, співробітники бібліотеки постійно організовують зустрічі своїх протеже з однолітками, таким чином розширюючи коло знайомств молодих талантів і водночас відшукуючи нові обдарування. Адже після відвідин подібного заходу дехто наважується і сам розповісти про власне захоплення, показати роботи і поділитися планами. Звісно, бібліотекарі в таких випадках виконують роль не лише вдячних слухачів, а передусім старших товаришів, здатних і охочих підтримати паросток нового таланту.

Тож закликаємо всіх приєднуватися до нашого тісного кола, де творчі здібності не тільки шанують, а ще й хочуть і можуть підтримати: допоможуть визначитися з подальшими шляхами розвитку обдарування, знайдуть аудиторію для презентації, підкажуть, куди звернутись за фаховими порадами.

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх