20 ЧЕРВНЯ 2018


Ми в соціальних мережах
Наш банер

<a href="http://www.lib.kr.ua/" target="_blank" title="Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка"><img title="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" alt="Обласна біліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка" width="170" height="78" border="0" src="http://www.lib.kr.ua/images/ban_boy.jpg" />
Обласна біліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка

koda.gif
mincult.gif
ukc_gov_ua.png
4uth_gif.gif
200x70.png
timo.kr.ua
Про нас у ЗМІ

Гурба Л. В. «Лауреати обласної літературної премії імені Євгена Маланюка» // Вечірня газета .- 2010.- 19 лютого. - С.8


«Лауреати обласної літературної премії імені Євгена Маланюка»

Таку назву має бібліографічний покажчик, презентація якого відбулася днями в обласній бібліотеці ім. О. Бойченка. Підготовлений він та виданий працівниками бібліотеки. Видання присвячене письменникам Кіровоградщини, відзначеним найвищою обласною літературною нагородою протягом 2002 - 2009 років.

Метою даного видання є ознайомлення з кращими творами письменників – земляків. лауреатів обласної премії; через літературу місцевих письменників виховувати любов та бережливе ставлення до рідної землі, пробуджу вати в молоді зерна духовності.

Покажчик містить також матеріали про нашого видатного земляка Євгена Маланюка, положення про премію, коротку біографічну довідку про кожного письменника, анотації творів, удостоєних премії, а також уривки з них. Бібліографічний покажчик вміщує довідкові матеріали про життєвий і творчий шлях письменників-лауреатів, покажчики до видання.

Відбулася презентація за участі лауреатів премії Василя Бондаря, Василя Марка, Ольги Полевіної, Світлани Орел, Олександра Кердіваренка, які розповіли про започаткування премії, своє ставлення до творчості Є. Маланюка та його значення для сьогоднішнього молодого покоління, про свої творчі плани на майбутнє:

До заходу в бібліотеці були оформлені книжкові виставки: "Нетлінний вогонь слова Євгена Маланюка" та "Лауреати премії імені Євгена Маланюка". Остання висвітлює життя та творчість письменників-лауреатів премії з часу її започаткування.

У ролі Євгена Маланюка виступив актор Кіровоградського академічного музично-драматичного театру імені М. Л. Кропивницького Олександр Ярошенко.

Цікавими для учнів школи № 30 та слухачів обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. Василя Сухомлинського були виступи учнів та викладачів Кіровоградської дитячої музичної школи № 1 ім. Г. Г. Нейгауза Вероніки Кареліної, Оксани Горобченко, Вікторії Делестьянової

на попередню сторінку

Вгору
Ми працюємо
з 9-00 до 18-00
П'ятниця - з 10-00 до 18-00
Вихідний - субота
Пошук на сайтіОльга: Через декілька хвилин регіт уйнявся, і всі почали пильно мене розглядати. Добре, хоч не сканують, все ж таки неприємне відчуття. І ось, стою я собі такий, гарненький, маленький посеред галявини, нікого не чіпаю, намагаюсь почистити своє пір'ячко, аж раптом чую знайомий голос. Низький бас просувався крізь натовп кольорастиків, що дуже мене радувало. "Добридень, чи як у Вас прийнято казати, Аврелій Захаровичу?", - виплюнув я, побачивши білу чуприну. "Хм...та ти ще й не дуже пошарпаний, як для першого разу!", - ведмежа посмішка різанула мій погляд. "Як долетіли, Степане, нічого не відбили?", - різнокольорова юрба знову зареготала, проте один погляд Ведмедя – й одразу запанувала тиша. Всі стоять в рядочок, рівненько так... Ну, прямо тобі армія фентезійного світу!
Ольга: "П'ять хвилин, польот нормальний!" - викрикнув я у відповідь, приставляючи руку до простоволосої голівоньки, що дуже боліла після падіння. Видно обличчя все ж видало мої відчуття, бо ж Аврелій нахмурився, щось пробурмотівши собі під носа, проте ця емоція тривала в нього долі секунди. Невпевнений, що ще хтось зміг це побачити. Аж раптом дядько знову всміхнений, і знову командувати "Ну що ж, любимо ми тут хлопців з гумором! Прошу Вас слідувати за мною, Степане. Не дай боже Ви прикличете ще одного шарна, ми ж не напасемся на вас всіх м'яса!". "Е-е-е-м...якого ще шарна?" - спитав я, проштовхуючись крізь веселку вояків. "Якщо коротко, це Ваш звір-оберег".
"ХТООО?!"
"Звірятко-янголятко тобто, щвидше і коротше я Вам не поясню. Дійдемо до казарми, пристроїмо Вас кудись, потім будемо базікати. Ще й цього двірнягу треба десь поселити... Е-хе-хе-х, що я можу Вам сказати?.. Влипли Ви, хлопче, по самі помідорки!".
Я замовк, переварюючи отриману інформацію. І ось так, мовчки, ми кружляли по табору, кожний занурений у свої думки.
Я, чесно кажучи, не запам'ятовував дороги, навіть по сторонам не озирався, проте чув все більше і більше шепітків за своєю спиною. А також гупання лапищ свого власного шарна, що навіть і не думав залишити мене самого.
Ось так дядько, хлопчик і песик з ношею добралися до маленької двомісної палатки, що стояла на галявині в натовпі величезних рожевобородих мужланів.


Пошук за каталогом


Рекомендуємо

BBC News
творчiсть наших користувачiв

переглянути роботи
додати роботу
^Наверх